Rowenta RO6881EA Silence Force Allergy+ Animal kit 4★ (čierny)

Získajte zastrihávač alebo sušič vlasov ako darček po registrácii

Cena:
180,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,60 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vreckový vysávač Rowenta RO6881EA Silence Force Allergy+ Animal kit 4★ so silným výkonom ponúka vysokú účinnosť vysávania, filtrácie a malú spotrebu energie. Vysávač je dodávaný so sadou príslušenstva na boj proti zvieracím chlpom či nepoddajným chuchvalcom. Nová vylepšená sacia hubica je vhodná aj na tvrdé podlahy, dvojitá vrstva filtrácie je schopná zachytiť až 99,98 % prachu či pokročilá technológia motora EffiTech pre ešte lepšie výsledky z vysávania a nižšou spotrebou elektrickej energie. Vysávač je vybavený permanentnými filtrami High Efficiency a hygienickými vreckami Hygiene+ so samozatvárateľnou klapkou. Pre pohodlnú manipuláciu na každom povrchu má 4 kolieska otočné o 360°. Model je kvôli svojej vysokej účinnosti filtrácie vhodný aj pre alergikov. Rowenta sa zaručila až na 10 rokov jednoduchej opraviteľnosti.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Ďalšie varianty tovaru

Hore

Zvážte aj tento produkt

Podlahový vysavač ELECTROLUX PD91-4MG sa vyznačuje nominálnym príkonom 550 W. Vysávač Pure D9 je vybavený systémom PureFlow, ktorý zvyšuje energetickú účinnosť o 30 %. Kolieska XL Easy-Roll a hubica s guľôčkovým ložiskom zaručujú jednoduché manévrovanie pri upratovaní. Praktický je aj zabudovaný stojan na schody. Dĺžka prívodného kábla 9m, akčný rádius 12m. Vysávač používa kvalitné vrecká S-Bag s držiakom CleanLift. Súčasťou tohto modelu je: inteligentný nástavec 3v1 a tichá hubica Parketto Pro špeciálne navrhnutá pre vysávanie tvrdých typov povrchov ako sú drevené podlahy, dlaždice alebo podlahy so štrbinami. Farba vysávača: sivá

Základné parametre

 • Maximálny príkon: 650 W
 • Operačný rádius: 12 m
 • Umývateľný filter: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Podlahový vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ Animal kit

 • Sada príslušenstva pre majiteľov domácich zvierat
 • 4★ sacia sila s modrená technológiou motoru EffiTech
 • Vysoko účinná viacpolohová sacia hubica
 • Najlepšia účinnosť dvojitej filtrácie vo svojej triede 
 • Zachytáva až 99,98 % percenta prachu a alergénov
 • Vhodný aj pre alergikov a ľudí poruchami dýchania
 • Silence Force technológia s hlučnosťou nepresahujúcou 69 dB
 • Nový hygienické vrecko Hygiene+
 • Príkon až 450 W
 • Ľahká manipulácia vďaka 4 otočným kolieskam
 • Veľký objem zásobníku na prach až 4,5l
 • 10 rokov opraviteľnosti

Technológia Effitech 4★ s vylepšenou sacou hubicou

Nový vreckový vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ Animal kit RO6881EA s motorom EffiTech zaisťujúcim nepretržitý silný sací výkon pri maximálnej energetickej účinnosti. Okrem iného je sacia hubica navrhnutá pre čo najlepšie výsledky pri každom upratovaní. Vysávač Rowenta SILENCE FORCE Allergy+ má až 4 kolieska s otáčaním o 360 stupňov, ktoré výrazne uľahčujú manipuláciu s vysávačom.

Sada príslušenstva pre majiteľov domácich zvierat

Okrem iného je vysávač SILENCE FORCE ALLERGY ANIMAL KIT RO6881EA dodávaný so sadou užitočného príslušenstva pre majiteľov domácich maznáčikov, ktoré vám uľahčí prácu v boji proti zvieracím chlpom, špáram a nepoddajnému prachu.

Najlepšia účinnosť filtrácie vo svojej triede

Vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ Animal kit RO6881EA ponúka vo svojej triede najlepšie výsledky účinnosti filtrácie. Jeho dvojitý filter sa skladá z penového filtru pred motorom a zo špecializovaného filteru pri výstupe vzduchu pre zachytenie aj tých najmenších častíc prachu. Vysávač tak dokáže odfiltrovať vyše 99,98 % prachu.

Vrecka Hygiene+ s permanentným Filtrom Silence Force

Pre ľahkú údržbu sú nové vrecká Hygiene+ vybavené samozatvárateľnou klapkou, ktorá efektívne zabraňuje uniku prachu z vysávaču a tak zaručujú maximálny komfort a dokonalú hygienu. Pri používaní týchto vreciek nie je nutná výmena Silence Force permanentného filtru. Vysávač tiež poskytuje veľký objem zásobníku na prach až 4,5l. 

Vhodný aj pre alergikov

Vysávač od Rowenty s filtračným systémom Allergy + úspešne zachytáva až 99,98 % prachu a alergénov. Vďaka výkonným filtrom a účinnému vrecku Hygiene+ je vysávač schopný zachytiť všetky druhy nečistôt. Vysávač zaisťuje zdravé a hygienické prostredie vhodné aj pre ľudí s alergiami a dýchacími problémami.

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Rowenta dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Rowenta sa zaviazala držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálny príkon: 450 W
Operačný rádius: 8,8 m

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Operačný rádius: 8,8 m
Teleskopická trubica: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 38 cm
Hmotnosť: 6951 g
Výška: 29,5 cm
Hĺbka: 57 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 69 dB

Energetické údaje

Maximálny príkon: 450 W

Funkcie

Indikátor plného vrecka: Áno
Regulácia výkonu: Áno

Dizajn

Objem vrecka/nádoby: 4,5 L
Materiál rúrky: kov

Obsah balenia

Počet nástavcov: 4

Ostatné

Kód produktu: 2211400723

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore