Rowenta RO6899EA Silence Force Allergy+ Total Clean 4★

Zobraziť


Hmotnosť: 6951 g, Maximálna hlučnosť: 69 dB, Maximálny príkon: 450 W, Operačný rádius: 8.8 m, Indikátor plného vrecka/nádoby: Áno, Objem vrecka/nádoby: 4.5 L, Regulácia výkonu: Áno Viac info


Cena 129,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Vreckový vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ Total Clean RO6899EA so silným výkonom ponúka vysokú účinnosť vysávania, filtrácie a malú spotrebu energie. S vysávačom prichádza nová vylepšená sacia hubica vhodná aj na tvrdé podlahy, dvojitá vrstva filtrácie schopná zachytiť až 99,98 % prachu či pokročilá technológia motoru EffiTech pre lepšie výsledky vysávania a nižšou spotrebou elektrickej energie. Vysávač je vybavený permanentnými filtrami High Efficiency a hygienickými vreckami Hygiene+ so samozatvárateľnou klapkou. Pre pohodlnú manipuláciu na každom povrchu má 4 kolieska otočné o 360°. Model je kvôli svojej vysokej účinnosti filtrácie vhodný aj pre alergikov. Rowenta sa zaručila až na 10 rokov jednoduchej opraviteľnosti.

Podlahový vysavač Rowenta Silence Force Allergy+ Total Clean 

 • 4★ Modrená technológia motoru EffiTech
 • Vysoko účinná viacpolohová sacia hubica
 • Najlepšia účinnosť dvojitej filtrácie vo svojej triede 
 • Zachytáva až 99,98 % prachu a alergénov
 • Vhodný aj pre alergikov a ľudí poruchami dýchania
 • Silence Force technológia s hlučnosťou nepresahujúcou 69 dB
 • Nový hygienické vrecko Hygiene+
 • Príkon až 450 W
 • Ľahká manipulácia vďaka 4 otočným kolieskam
 • Veľký objem zásobníku na prach až 4,5l
 • 10 rokov opraviteľnosti

vlastnosti Rowenta RO6899EA

Najlepšia účinnosť filtracie vo svojej triede

Vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ Total Clean RO6899EA ponúka vo svojej triede najlepšie výsledky účinnosti filtrácie. Jeho dvojitý filter sa skladá u penového filtru pred motorom a s špecializovaný filter pri výstupe vzduchu pre zachytenie aj tých najmenších častíc prachu. Vysávač tak dokáže odfiltrovať vyše 99,98 % prachu.

Rowenta RO6899EA

Vhodný aj pre alergikov

Vysávač od Rowenty s filtračným systémom Allergy + úspešne zachytáva až 99,98 % prachov a alergénom. Vďaka výkonným filtrom a účinnému vrecku Hygiene+ je vysávač schopný zachytiť všetky druhy nečistôt. Vysávač zaisťuje zdravé a hygienické prostredie vhodné aj pre ľudí s alergiami a dýchacími problémami.

Vrecka Hygiene+ s permanentným Filtrom Silence Force

Pre ľahkú údržbu sú nové vrecká Hygiene+ vybavené samozatvárateľnou klapkou, ktorá efektívne zabraňuje úniku prachu z vysávača a tak zaručujú maximálny komfort a dokonalú hygienu. Pri používaní týchto vreciek nie je nutná výmena Silence Force permanentného filtru. Vysávač tiež poskytuje veľký objem zásobníku na prach až 4,5l. 

Technológia Effitech 4★ s vylepšenou sacou hubicou

Nový vreckový vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ Total Clean RO6899EA s motorom EffiTech zaisťujúcim nepretržitý silný sací výkon pri maximálnej energetickej účinnosti a extrémne tichý chod. Okrem iného je sacia hubica vysávača navrhnutá pre čo najlepšie výsledky pri každom upratovaní. Vysávač Rowenta SILENCE FORCE Allergy+ má až 4 kolieska s otáčaním o 360 stupňov, ktoré výrazne uľahčujú manipuláciu s vysávačom.

Technológia Effitech RO6899EA

Udržateľnosť

Rowenta deklaruje sací výkon vysávača s príkonom 2200 W pri až 5 násobne nižšej spotrebe energie. Vďaka technológií Effiwatts, ktorá znižuje spotrebu energie, ale zachováva rovnakú účinnosť vysávania a tak isto aj vylepšenej sacej hubici, optimalizovanému motoru a redukcií úniku vzduchu.  Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Rowenta dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Rowenta sa zaviazala držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 6951 g
Maximálna hlučnosť 69 dB
Maximálny príkon 450 W
Operačný rádius 8.8 m
Indikátor plného vrecka/nádoby Áno
Objem vrecka/nádoby 4.5 L
Regulácia výkonu Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

5 recenzií Rowenta RO6899EA Silence Force Allergy+ Total Clean 4★

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Juraj

12. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Tichy
 • Vykonny

Milan

8. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VynikajúcaVlastimil

24. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon
 • -
 • slabší výkon
 • prevedenie
 • pripájania príslušenstva

Produkt bol pre nás sklamaním, neboli sme spokojní s výkonom, spôsobom pripájana/odpájania príslušenstva ako aj prevedením. Prodkukt sme vrátili a vybrali sme si vyššiu radu, ktorá je už o niečom inom.


Michal

11. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania