Rowenta RO7266EA X-trem Power Cyclonic 4★ čierny/šedý

Cena:
219,00 €

Pôvodná cena 229,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Bezvreckový vysávač Rowenta RO7266EA X-trem Power Cyclonic 4★ ponúka upratovanie so spoľahlivými výsledkami, a jeho nová sacia hubica POWER AIR prináša optimálnu klznosť na každom povrchu vrátane koberca. Skvelá energetická účinnosť 4★, s vylepšenými funkciami, vyspelým ergonomickým dizajnom a príťažlivým vzhľadom. Jeho maximálny výkon je 550 W. Vysávač má na zachytávanie nečistôt prispôsobenú zbernú nádobu s objemom 2,5 litra. Špeciálne navrhnuté príslušenstvo je určené pre majiteľov domácich miláčikov. Farba: hnedá

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Výkonný bezvreckový vysávač DYSON Ball Multi Floor v šedo žltej farbe je vybavený technológiou Radial Root Cyclone™. Súčasťou vysávača je praktická samo nastaviteľná podlahová hubica pre všetky typy podláh. Napriek svojím malým rozmerom má vysoký sací výkon až 180 AW a príkon vysávača dosahuje 600 W. Sací výkon sa dá nastavovať podľa vašich požiadaviek. Spotrebič má zásobník s objemom 2 litre. Vyprázdňovanie zásobníka prebieha hygienicky a to jednoduchým stlačením tlačidla.. Vďaka teleskopickej trubici si nemusíte pri vysávaní namáhať chrbát. Okrem hubice nájdete vo výbave základné nástavce a to štrbinový nástavec s nástavec na čalúnenie. Príslušenstvo je prakticky uložené priamo na trubici vysávača.

Základné parametre

 • Maximálny príkon: 600 W
 • Operačný rádius: 10,5 m
 • Umývateľný filter: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

ROWENTA RO7266EA X-TREM POWER CYCLONIC 4★ čierny/šedý

 • Najlepší výkon 4★ vo svojej triede
 • Sacia hubica POWER AIR
 • Nový elegantný dizajn s vylepšenou ergonómiou
 • Veľká nádoba na prach: 2,5 l - s ľahkým čistením
 • Technológia motora EffiTech
 • S hladinou akustického výkonu len 72 dB
 • Špeciálny model pre čistenie automobilu

Mimoriadný výkon - ergonomický dizajn

Bezvreckový vysávač X-Trem Power Cyclonic, predstavuje kombináciu mimoriadneho výkonu pre hĺbkové čistenie a nového vylepšeného ergonomického dizajnu, ponúka upratovanie so spoľahlivými výsledkami, a jeho nová sacia hubica POWER AIR prináša optimálnu klznosť na každom povrchu vrátane koberca. Zažite ten rozdiel, keď sa vysoký výkon a skvelá energetická účinnosť 4 ★ spoja s vylepšenými funkciami, vyspelým ergonomickým dizajnom a príťažlivým vzhľadom.

Technológia motora EffiTech a Sacia hubica Power Air

Špičková technológia nového systému motora EffiTech pre výkonnejší zber prachu s nižšou spotrebou energie predstavuje cestu k maximálnej energetickej účinnosti. Nová dvojpolohová sacia hubica POWER AIR je navrhnutá tak, aby sa vysporiadala aj s najnáročnejším upratovaním, a prináša účinnosť hĺbkového čistenia.

Cyklónová technológia

Pokročilá cyklónová filtrácia zaisťuje mimoriadne dobrú separáciu prachu zo vzduchu, 2,5 l nádoba na prach umožňuje dlhšiu prevádzkovú dobu, a nový ergonomický dizajn prináša väčšie pohodlie pri upratovaní. Množstvo vylepšených funkcií, vrátane príslušenstva. S príťažlivým vzhľadom, ktorý je dokonalým prírastkom do každej domácnosti - ergonomický dizajn s držadlami pre ľahké prenášanie.

Riešenie pre starostlivosť o domácich miláčikov

Príslušenstvo navrhnuté špeciálne pre majiteľov domácich miláčikov, ktorí potrebujú účinné riešenie na odstraňovanie zvieracích chlpov, vrátane vysoko účinného filtru na výstupe vzduchu schopného zachytávať alergény a baktérie, ktoré zvieratá prinesú zvonka.

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Rowenta dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Rowenta sa zaviazala držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálny príkon: 550 W
Operačný rádius: 8,8 m
Umývateľný filter: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Operačný rádius: 8,8 m
Teleskopická trubica: Áno
Filter pre ochranu motora: Áno
Umývateľný filter: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: hnedá
Šírka: 57 cm
Hmotnosť: 8100 g
Výška: 33 cm
Hĺbka: 38 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 72 dB

Energetické údaje

Maximálny príkon: 550 W

Funkcie

Indikátor plného vrecka: Nie
Regulácia výkonu: Nie

Dizajn

Objem vrecka/nádoby: 2,5 L
Materiál rúrky: kov

Ostatné

Kód produktu: 2211400395

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore