Zvážte aj tento produkt

Rowenta RO7485EA Silence Force Extreme 5★ čierny podlahový sáčkový vysávač ponúka len to najlepšie - mimoriadny výkon s fantastickou úrovňou komfortu. Motor EffiTech zaistí výkonnejšie vysávanie s nižšou spotrebou energie. Nová hubica POWER AIR pre optimálne výsledky na každom povrchu. Technológia Extreme Silence - výnimočne nízka hladina hlučnosti. Nový patentovaný sáčok Hygiene+ zaisťuje ľahkú a hygienickú výmenu. Štyri kolieska umožňujú plynulý pohyb. S káblom dlhým 8,4 metra a s dosahom 11 metrov je manipulácia naozaj veľmi pohodlná. Farba: čierny kov

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 66 dB
 • Operačný rádius: 11 m
 • Umývateľný filter: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

ROWENTA RO7386EA SILENCE FORCE 5★ magická modrá

 • Objem 4.5l, vrecko Hygiene+ so samozatváracou klapkou
 • Tichá prevádzka
 • Silný výkon
 • Štyri kolieska otočné o 360°
 • Hlučnosť len 69 dB(A)
 • Permanentný filter
 • Prachová hubica POWER AIR 
 • Model Animal Care Pro
 • 3 hubice, 2 nástavce
 • Príko: 450W
 • 10 rokov opraviteľnosti

vlastnosti Rowenta RO7386EA Silence Force

Vysoký výkon motora EffiTech a hubica Power AIR

Špičková technológia nového systému motora EffiTech pre optimálnu energetickú účinnosť a silnejšie vysávanie s využitím nižšieho množstva energie predstavuje cestu k maximálnej energetickej účinnosti. Prachová hubica POWER AIR je vybavená dvojpolohovou prachovou kefou navrhnutou tak, aby sa vysporiadala aj s najnáročnejším upratovaním, a prináša účinnosť hĺbkového čistenia 5 ★ vrátane bezchybnej kĺzavosti na každom povrchu.

Rowenta RO7386EA Silence Force – Vysoký výkon motora EffiTech

Ultra tichá prevádzka

Vysávač Silence Force ponúka pri plnom výkone vysávanie bez kompromisov a mimoriadne tichú prevádzku s hlučnosťou len 69 dB pri plnom výkone, čo je len o málo viac ako bežná konverzácia. Veľký objem 4,5 l ponúka pohodlnú prácu bez prerušovania, a je tak kľúčom k ľahšiemu vysávaniu.

Rowenta RO7386EA Silence Force – Ultra tichá prevádzka

Dokonalá filtrácia

Už žiadny prach pri výmene alebo vyprázdňovaní pomocou sáčku Hygiene+, ktorý je tajnou zbraňou pre dokonalú filtráciu a lepšiu hygienu, obzvlášť pre osoby s alergiami, pretože bráni vzniku oblakov prachu a kontaktu s prachom. Vysávač Silence Force ponúka dlhodobý výkon a menej údržby. Pre dlhú životnosť je vysávač vybavený permanentný filtrom, ktorý zaisťuje dlhodobý výkon a znižuje nároky na údržbu spotrebiča.

Rowenta RO7386EA Silence Force – Dokonalá filtrácia

Kompletné príslušentvo Model Animal Care Pro

Vďaka sade užitočného príslušenstva je tento model ideálny pre majiteľov domácich miláčikov, ktorí tak dostanú k dispozícii účinné pomôcky na odstránenie zvieracej srsti, upratovanie všetkých kútov a škár v nábytku a nie len to. Doprajte si najvýkonnejšie upratovanie v danej triede a dokonale čistú domácnosť.

Rowenta RO7386EA Silence Force – Kompletné príslušentvo Model Animal Care Pro

Jednoduchá manipulácia a vylepšený dizajn

Pomocou nového vylepšeného dizajnu sa ľahko pohybujte vo všetkých smeroch vďaka štyrom veľkým kolieskam otočným o 360°, ktoré zaisťujú plynulosť a voľnosť pohybu. Nová prepracovaná konštrukcia, ktorej súčasťou je pohodlné držadlo s textúrou, ponúka dokonalú rovnováhu medzi estetikou a používateľsky prívetivým dizajnom a posúva upratovanie na vyššiu úroveň.

Rowenta RO7386EA Silence Force jednoduchá manipulácia

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Rowenta dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Rowenta sa zaviazala držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 69 dB
Operačný rádius: 11 m
Umývateľný filter: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Operačný rádius: 11 m
Teleskopická trubica: Áno
Typ vrecka: textilné
Filter pre ochranu motora: Áno
Umývateľný filter: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Šírka: 38 cm
Hmotnosť: 8100 g
Výška: 33 cm
Hĺbka: 57 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 69 dB

Energetické údaje

Maximálny príkon: 450 W

Funkcie

Indikátor plného vrecka: Áno
Regulácia výkonu: Áno

Dizajn

Objem vrecka/nádoby: 4,5 L
Materiál rúrky: kov

Obsah balenia

Počet nástavcov: 5

Ostatné

Kód produktu: 2211400492

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore