Rowenta RO7485EA Silence Force Extreme 5★ čierny vystavený kus s plnou zárukou

 • Momentálne nie je možné produkt kúpiť, ale je možné ho rezervovať
 • Dostupné vystavené kusy v 6 predajniach

Cena:
221,00 €

Pôvodná cena 389,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,42 €

POPIS PRODUKTU

Rowenta RO7485EA Silence Force Extreme 5★ čierny podlahový sáčkový vysávač ponúka len to najlepšie - mimoriadny výkon s fantastickou úrovňou komfortu. Motor EffiTech zaistí výkonnejšie vysávanie s nižšou spotrebou energie. Nová hubica POWER AIR pre optimálne výsledky na každom povrchu. Technológia Extreme Silence - výnimočne nízka hladina hlučnosti. Nový patentovaný sáčok Hygiene+ zaisťuje ľahkú a hygienickú výmenu. Štyri kolieska umožňujú plynulý pohyb. S káblom dlhým 8,4 metra a s dosahom 11 metrov je manipulácia naozaj veľmi pohodlná. Farba: čierny kov

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 43 %
 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Podlahový vysavač ELECTROLUX PD91-8SSM má nominálny príkon 400 W. Vysávač Pure D9 je vybavený systémom PureFlow, ktorý zvyšuje energetickú účinnosť o 30 %. Kolieska XL Easy-Roll a hubica s guľôčkovým ložiskom zaručujú jednoduché manévrovanie pri upratovaní. Praktický je aj zabudovaný stojan na schody. Dĺžka prívodného kábla 9m, akčný rádius 12m. Vysávač používa kvalitné vrecká S-Bag s držiakom CleanLift. Súčasťou tohto modelu je: inteligentný nástavec 3v1 a tichá hubica Parketto Pro špeciálne navrhnutá pre vysávanie tvrdých typov povrchov ako sú drevené podlahy, dlaždice alebo podlahy so štrbinami. Farba vysávača: zlatá.

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 69 dB
 • Operačný rádius: 12 m
 • Umývateľný filter: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Rowenta RO7485EA Silence Force Extreme 5★

 • Sáčkový vysávač
 • Energetické hodnotenie 5★
 • Nová dvojpolohová sacia hubica POWER AIR
 • Motor EffiTech pre mimoriadnu energetickú účinnosť
 • Absolútne tichá prevádzka len 66 dB(A)
 • Nenáročná a hygienická výmena sáčkov
 • Ergonomický dizajn a praktické príslušenstvo
 • Kolieska otočné o 360°
 • Ergonomická rukoväť pre pohodlnejšie upratovanie
 • Opraviteľný výrobok – 10 rokov

vlastnosti rowenta RO7485EA Silence Force Extreme

Dokonale tichý vysávač

Vysávač Silence Force 5 ★ prináša dokonalý výkon a mimoriadne tiché použitie, vďaka ktorému sa upratovanie stane zážitkom. Nová hubica POWER AIR zaisťuje optimálne výsledky na každom povrchu. Technológia Extreme Silence ponúka výnimočne nízku hladinu hlučnosti pre tiché upratovanie bez kompromisov, to všetko v podobe dokonale tichého vysávača.

Sací hubice Power Air a účinný filter

Nová dvojpolohová sacia hubica POWER AIR je navrhnutá tak, aby sa vysporiadala aj s najnáročnejším upratovaním, a prináša účinnosť hĺbkového čistenia 5★ vrátane bezchybnej klznosti na každom povrchu. Objavte neprekonateľnú úroveň komfortu s technológiou Extreme Silence, ktorá pri plnom výkone vytvára hladinu hlučnosti len 66 dB(A), čo je len o kúsok viac, ako hladina bežného hovoru. Vďaka vysoko účinnej filtračnej technológii permanentných filtrov na výstupe vzduchu už nie je potrebné pri vysávači Silence Force Extreme 5★ meniť filtre (pri použití originálnych sáčkov Rowenta Hygiene+).

Výkonný motor EffiTech s novým Vreckom

Špičková technológia nového systému motora EffiTech pre výkonnejšie vysávanie s nižšou spotrebou energie predstavuje cestu k maximálnej energetickej účinnosti. S novým vreckom Hygiene+ vybaveným samozatváracou klapkou sa už pri výmene nestretnete s mračnami prachu, čo prináša väčšie pohodlie a hygienu. Ocenia ho nielen alergici. 

vlastnosti rowenta RO7485EA Silence Force ExtremeJednoduchá manipulácia a praktické príslušenstvo

Štyri kolieska umožňujú plynulý pohyb do všetkých strán a poskytujú väčšiu voľnosť pohybu. Nová rukoväť s vylepšeným ergonomickým dizajnom zaisťuje vďaka veľmi komfortnému držadlu a intuitívnym ovládacím prvkom mimoriadne pohodlné upratovanie. Kolieska otočné o 360° ponúkajú väčšiu voľnosť pohybu, a nevyhnutné príslušenstvo je vždy na dosah ruky.

ROWENTA RO7485EA

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Rowenta dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Rowenta sa zaviazala držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 66 dB
Operačný rádius: 11 m
Umývateľný filter: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Operačný rádius: 11 m
Teleskopická trubica: Áno
Typ vrecka: textilné
Filter pre ochranu motora: Áno
Umývateľný filter: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 57 cm
Hmotnosť: 9570 g
Výška: 36 cm
Hĺbka: 38 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 66 dB

Energetické údaje

Maximálny príkon: 400 W

Funkcie

Indikátor plného vrecka: Áno
Regulácia výkonu: Áno

Dizajn

Objem vrecka/nádoby: 4,5 L
Materiál rúrky: kov

Ostatné

Kód produktu: 2211400405

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore