Rowenta RO7783EA Silence Force 5★ kráľovská červená

Cena:
199,00 €

Pôvodná cena 229,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,98 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Výkonný podlahový vysávač Rowenta RO7783EA Silence Force 5★ ponúka štyri rôzne nastavenia výkonu tie sú vhodné pre každý typ upratovania a na plný výkon má tento tichý vysávač hlučnosť len 64 dB(A), čo je menej ako úroveň bežného hovoru. Veľký objem vrecka 4,5 l umožňuje upratovanie bez prerušovania a štyri veľké kolieska otočné o 360° v kombinácii s madlom pre ľahké prenášanie ponúkajú ľahšie použitie. Špeciálny model Home & Car Pro s príslušenstvom na optimálne upratovanie interiérov áut a domácností. Vysávač Silence Force s novým vylepšeným dizajnom je skrátka tým najlepším pomocníkom pre tiché upratovanie. Výhodou je tiež až 10 rokov opraviteľnosti.

Zobraziť celý popis

Vystavené v 18 predajniach

 • Doprava zdarma
 • Zľava 13 %

Zvážte aj tento produkt

Mimoriadne tichý vreckový vysávač Rowenta RO6487EA Silence Force 5★ Car Pro s vysokým výkonom v kompaktnom prevedení obsahuje kompletnú sadu príslušenstva pre dokonalé a efektívne upratanie kdekoľvek v domácnosti alebo v aute. Celkový príkon vysávača je 550 W a hlučnosť nepresahuje hodnotu 66 dB. Súčasťou vysávača je aj mimoriadne efektívna klzná 3-polohová hubica P3WER GLIDE. Veľkokapacitné vrecko má objem až 4,5 litra. Otočné kolieska o 360 ° vám dajú maximálnu voľnosť pohybu a ergonomická rukoväť zase pohodlie používania.

Základné parametre

 • Maximálny príkon: 550 W
 • Operačný rádius: 11 m
 • Umývateľný filter: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

ROWENTA RO7783EA SILENCE FORCE 5★ kráľovská červená 

 • Objem 4.5l, vrecko Hygiene+ so samozatváracou klapkou
 • Štyri kolieska otočné o 360°
 • Hlučnosť len 64 dB(A)
 • permanentný HEPA filter
 • systému motora EffiTech
 • Príko: 450W
 • model Home & Car Pro 
 • 7 nástavcov
 • 10 rokov opraviteľnosti

Vysoký výkon motora EffiTech a hubica Power AIR

Tichý vysávač Silence Force je zárukou pohodlia a praktickosti bez kompromisov. Vďaka hlavici vysávača POWER AIR umožňuje dôkladné upratovanie a plynule kĺže po každom povrchu. Tento vysoko výkonný vreckový vysávač s vysokým hodnotením dosiahnutých výsledkov, vám predstaví upratovanie na úplne novej úrovni. Špičková technológia nového systému motora EffiTech pre účínnejšie vysávanie s využitím nižšieho množstva energie predstavuje cestu k maximálnej energetickej šetrnosti.

Mimoriadne tichá prevádzka a XL kapacita

Vysávač Silence Force má mimoriadne tichú prevádzku s hlučnosťou len 64 dB pri plnom výkone, čo je menej ako bežná konverzácia, takže sa jedná o tichý vysávač pre výkonné upratovanie bez kompromisovVeľký objem 4,5 l ponúka pohodlnú prácu bez prerušovania, a je tak kľúčom k ľahšiemu vysávaniu. Už žiadny prach pri výmene alebo vyprázdňovaní pomocou sáčoku Hygiene+, ktorý je tajnou zbraňou pre dokonalú filtráciu a lepšiu hygienu, obzvlášť pre osoby s alergiami, pretože bráni vzniku oblakov prachu a kontaktu s prachom. Vysávač Silence Force ponúka dlhodobý výkon a menej údržby. Pre dlhú životnosť je vysávač vybavený permanentný HEPA filtrom, ktorý zaisťuje dlhodobý výkon a znižuje nároky na údržbu spotrebiča.

Bohaté príslušentvo Model Home & Car Pro s vylepšeným dizajnom

Vďaka sade užitočného príslušenstva sa jedná o dokonale všestranný model vybavený všetkým čo je potrebné pre dôkladné upratovanie všade tam, kde to potrebujete. Vysoký výkon pre dôkladné upratovanie pomocou príslušenstva na optimálne upratovanie interiérov áut a domácností. Vysávač Silence Force sa ľahko pohybujte vo všetkých smeroch vďaka štyrom veľkým kolieskam otočným o 360°, ktoré zaisťujú plynulosť a voľnosť pohybu. Nová prepracovaná konštrukcia, ktorej súčasťou je pohodlné držadlo s textúrou, ponúka dokonalú rovnováhu medzi estetikou a používateľsky prívetivým dizajnom a posúva upratovanie na vyššiu úroveň.

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Rowenta dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Rowenta sa zaviazala držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálny príkon: 450 W
Operačný rádius: 11 m
Umývateľný filter: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Operačný rádius: 11 m
Teleskopická trubica: Áno
Typ vrecka: textilné
Filter pre ochranu motora: Áno
Umývateľný filter: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 38 cm
Hmotnosť: 8228 g
Výška: 33 cm
Hĺbka: 57 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 64 dB

Energetické údaje

Maximálny príkon: 450 W

Funkcie

Indikátor plného vrecka: Áno
Regulácia výkonu: Áno

Dizajn

Objem vrecka/nádoby: 4,5 L
Materiál rúrky: kov

Obsah balenia

Počet nástavcov: 5

Ostatné

Kód produktu: 2211400503

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore