Rowenta RO8396EA Silence Force Multicyclonic 5★ Animal Care čierny/šedý

Cena:
269,00 €

Pôvodná cena 329,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,38 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Cyklónový bezvreckový vysávač Rowenta RO8396EA Silence Force Multicyclonic 5★ Animal Care ponúka účinné vysávanie na princípe multicyklónového vysávania s jedinou hubicou na všetky podlahy. Je zaradený do energetickej triedy 5★. Tento bezvreckový výsávač dosahuje maximálne sacie výkony aj pri nízkej hlučnosti, vďaka účinnej 3 stupňovej filtračnej technológii. So systémom Clean Express Ergo bude vysypávanie odpadu a nečistôt úplne jednoduché a hygienické. Prachová nádoba má dostatočný objem - 2 litre. Vysávač je vhodný aj pre domácnosti s chlpatými domácimi miláčikmi. Akčný rádius vysávača dosahuje 11 m. Príkon vysávača je 750 W.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 18 %

Zvážte aj tento produkt

Výkonný bezvreckový vysávač DYSON Ball Multi Floor v šedo žltej farbe je vybavený technológiou Radial Root Cyclone™. Súčasťou vysávača je praktická samo nastaviteľná podlahová hubica pre všetky typy podláh. Napriek svojím malým rozmerom má vysoký sací výkon až 180 AW a príkon vysávača dosahuje 600 W. Sací výkon sa dá nastavovať podľa vašich požiadaviek. Spotrebič má zásobník s objemom 2 litre. Vyprázdňovanie zásobníka prebieha hygienicky a to jednoduchým stlačením tlačidla.. Vďaka teleskopickej trubici si nemusíte pri vysávaní namáhať chrbát. Okrem hubice nájdete vo výbave základné nástavce a to štrbinový nástavec s nástavec na čalúnenie. Príslušenstvo je prakticky uložené priamo na trubici vysávača.

Základné parametre

 • Maximálny príkon: 600 W
 • Operačný rádius: 10,5 m
 • Umývateľný filter: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Rowenta RO8396EA Silence Force Multicyclonic 5★ Animal Care čierny/šedý

 • extrémne tichý chod
 • Dlhodobo vysoký sací výkon s najlepšou účinnosťou 5★
 • Sacia hubica POWER AIR
 • Hygienická filtrácia, systém Clean Express Ergo
 • zásobník s objemom 2 l
 • výkonná filtrácia zachytáva 99,98% prachu.
 • veľká rukoväť Ergo Comfort
 • akčný rádius / dosah 11 m

Multicyklónová technológia

 Tento vysávač využíva pre zber prachu unikátnu cyklónovú technológiu Vďaka silným odstredivým silám sa oddeľuje prach a nečistoty od vzduchu a tak prach padá priamo do zbernej nádoby. Vyznažuje svojim trvalým a neklesajúcim výkonom. Dlhodobo vysoký sací výkon s najlepšou účinnosťou 5 ★ medzi bezvreckovými multicyklónovými vysávačmi s jedinou hubicou na všetky podlahy (Európa, september 2018)

Sacia hubica Power Air

Nová dvojpolohová sacia hubica POWER AIR je navrhnutá tak, aby sa vysporiadala aj s najnáročnejším upratovaním, a prináša účinnosť hĺbkového čistenia.

Animal Care - riešenie pre domácich miláčikov

Vysávač Rowenta RO8396EA Silence Force MultiCyclonic Animal Care si vďaka bohatému príslušenstvu poradí s čímkoľvek. Je určený aj pre majiteľov domácich miláčikov, ktorí hľadajú efektívne metódy, ako sa zbaviť zvieracej srsti. Mini turbokefka umožňuje rýchle a účinné vysatie zvieracích chlpov usadených na koberci a čalúnenom nábytku.

Zásobník na prach

Uľahčite si upratovanie s bezvreckovým vysávačom Rowenta. Vyprázdňovanie zásobníka je úplne intuitívne, a navyše vďaka uzamykaniu, ktoré zabraňuje náhodnému otvoreniu - Clean Express Ergo. Veľkoobjemový zásobník s kapacitou 2 l prináša vďaka nižšej frekvencii vyprázdňovania zásobníka vysokú úroveň nezávislosti a pohodlia. Všetko je tak veľmi jednoduché.

Tichý chod

Často treba povysávať rozsypané potraviny v kuchyni či jedálni a to aj pri sledovaní televízora či v čase, keď spí vaše dieťaťa. Vyskúšajte výnimočný výkon s bezkonkurenčne tichým chodom na úrovni len 68 dB, čo predstavuje sotva hlučnosť bežného rozhovoru. A akčný rádius 11 m ponúka skutočnú slobodu pri použití.

Jednoduché prenášanie a uskladnenie

Mimoriadne pohodlie zaisťuje veľká rukoväť Ergo Comfort s vylepšenou ergonómiou pre dokonalé a jednoduché použitie.  Výkon vysávača Silence Force Multicyclonic môžete pre väčšie pohodlie regulovať na rukoväti.

Opraviteľný výrobok – 10 rokov

Konštrukcia pre ľahký servis, nízkonákladová rýchla dodávka náhradných dielov po dobu desiatich rokov a 6500 servisných stredísk po celom svete.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálny príkon: 750 W
Operačný rádius: 11 m
Umývateľný filter: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Operačný rádius: 11 m
Teleskopická trubica: Áno
Filter pre ochranu motora: Áno
Umývateľný filter: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: šedá
Šírka: 57 cm
Hmotnosť: 10005 g
Výška: 36 cm
Hĺbka: 38 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 66 dB

Energetické údaje

Maximálny príkon: 750 W

Funkcie

Indikátor plného vrecka: Nie
Regulácia výkonu: Nie

Dizajn

Objem vrecka/nádoby: 2 L
Materiál rúrky: kov

Ostatné

Kód produktu: 2211400432

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore