Rowenta rozumie náročným ženám

Rowenta rozumie náročným ženám

Rowenta rozumie náročným ženám, hovorí Daniela Peštová, svetovo uznávaná supermodelka a ambasádorka prémiových produktov značky Rowenta. Starostlivosť o tvár, vlasy a telo považuje za samozrejmosť, ktorá by mala byť vlastná každej žene. Ako trojnásobná matka vsádza na kvalitu a váži si čas, ktorý dokáže ušetriť pri každodennej starostlivosti. Daniela Peštová odporúča produkty Rowenta, ktoré poskytujú špičkovú starostlivosť na najvyššej úrovni, profesionálne výsledky a šetria čas vďaka pokročilým technológiám.


Rowenta Brush&Straight SF7510

Nová unikátna technológia s integrovanou kefou z diviačích šťetín pôsobí proti spľasnutému efektu vyžehlených vlasov. Intenzívna ionizácia, kašmírové proteíny, keratín a argánový olej pre zdravie a lesk. Perfektné vyžehlenie jedným ťahom i pri nízkej teplote 170°C nepoškodzuje vlasy. 

Rowenta Brush&Straight SF7510
 


Rowenta Expertise Pro AC CV9520

Profesionálny styling bez kompromisov šetriaci čas a ohľaduplný k vlasom. Pokročilý AC motor s dlhou životnosťou a prúdením vzduchu 200km/hod. Intenzívna ionizácia zachováva hydratáciu a dodáva lesk. Profesionálny ultratenký koncentrátor 4 mm a 8 mm pre precizný styling.

Rowenta Expertise Pro AC CV9520
 


Rowenta IPL Instant Soft Compact EP9600

Mimoriadne bezpečná a účinná epilácia pomocou revolučnej IPL technológie používanej v profesionálnych salónoch. Viditelné výsledky už po prvom použití. Pro Precision systém: patentovaná rovnomerná aplikácia bez vynechaných miest.

Rowenta IPL Instant Soft Compact EP9600
 


Rowenta So Culrs CF3710

Automatická striedavá rotácia pre dokonalé výsledky ako od kaderníka. Ionizačný povrch zabraňuje štiepeniu končekov, dodáva hydratáciu pre žiarivý lesk a jemnosť. 4 intenzity zvlnenia od plážových vĺn po upnuté vlny.

Rowenta So Culrs CF3710

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky akcie