Rowenta RR6925WH Smart Force™ Essential

Prevádzková doba: 150 min., Automatické dobíjanie: Áno, Smart (ovládanie mobilom): Nie,

 • Sledovať zmeny
 • Do obľúbených
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Robotický vysávač Rowenta RR6925WH Smart Force™ Essential pomocník pre každodenné upratovanie. Kombinuje kvalitné technológie, aktívnu motorizovanú rotačnú kefu a tiež bočné zberače prachu, na odstraňovanie nečistôt a prachu z tvrdých podláh. Je vybavený 3 režimami čistenia, s dvoma spôsobmi ovládania: pomocou tlačítok na prístroji, alebo ergonomickým diaľkovým ovládaním. Inteligentný vysávač je vysoko intuitívny vďaka svojim senzorom, ktoré zabraňujú akémukoľvek nárazu a pádu.

 

Robotický vysávač Rowenta RR6925WH Smart Force™ Essential

 • Vysoký výkon na všetkých typoch tvrdých povrchov
 • Aktívna motorizovaná kefa
 • Tri režimy upratovania
 • Infračervené senzory a senzory proti pádu
 • Technológia batérie Li-Ion
 • Kompaktnosť a odolnosť bez obmedzenia
 • Vysávanie až po dobu 150 minút
 • Možnosť naprogramovania na každý deň v týždni
 • Spustenie a vypnutie na váš príkaz

rowenta RR6925WH smart force essential

Najlepší pomocník na upratovanie

Rowenta Smart Force™ Essential je autonomný robotický vysávač, ktorý zatočí s prachom a nečistotami na akomkoľvek tvrdom povrchu. Zažite automatické upratovanie, ktoré vám nielenže ušetrí hromadu času ale zároveň vďaka vysokému výkonu aj perfetne uprace. Váš najlepší pomocník na všetky tvrdé povrchy.

Vysoký výkon

Robotický vysávač Rowenta Smart Force ™ Essential kombinuje kvalitné technológie, aktívnu motorizovanú rotačnú kefu a tiež bočné zberače prachu, a tak je vašim skvelým spojencom na odstraňovanie nečistôt a prachu z tvrdých podláh.

Tri režimy vysávania

Tento ľahko obsluhovateľný robotický vysávač je vybavený 3 režimami čistenia: náhodný pohyb po miestnostiach až do vybitia batérie, režimom náhodnej miestnosti, kde sa robot pohybuje náhodne počas krátkeho časového obdobia - vhodný pre jednu miestnosť a užitočný režim Edge, v ktorom začína vysávať popri stenách či nábytku po obvode celej miestnosti postupne smerom k jej stredu.

RR6925WH

Inteligentný vysávač

Praktický a ľahký spojenec s dvoma spôsobmi ovládania: pomocou tlačítok na prístroji, alebo ergonomickým diaľkovým ovládaním a displejom pre čo najjednoduchšie nastavenie a ovládanie. Programovateľné upratovacie cykly umožňujú uložiť až 7 programov, takže ľahko pokryjú upratovanie na celý týždeň, nehovoriac o systéme samoobslužného nabíjania, kedy sa vysavač automaticky vráti do dokovacej stanice.

 

nabíjací dok rowenta RR6925WH

10 ročná opraviteľnosť

Rowenta sa zaviazala k tomu, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 150 min.
Automatické dobíjanie Áno
Smart (ovládanie mobilom) Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Rowenta RR6925WH Smart Force™ Essential

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené