Rowenta SF1612F0 For Elite Easyliss Facelift

Cena:
19,99 €

Pôvodná cena 26,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Pokročilá žehlička na vlasy Rowenta SF1612F0 For Elite Easyliss Facelift s automatickým nastavením teploty 200 °C disponuje prírodným povrchom z keratínu a turmalínu pre ľahký sklz a prirodzený lesk vlasov. Systém plávajúcich dosiek pre optimálne vyvážený tlak na vlasy. Vďaka tenkým 2,5 žehliacim doskám dosiahnete precízny styling a 360° otočný kábel vám zaručí jednoduchú manipuláciu aj pri každodennom používaní. So systémom Straight & Curl si vyčarujte všetky druhy účesu už za par minút. Rowenta sa zaviazala až na 10 rokov jednoduchej opraviteľnosti sochách výrobkov.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 26 %

Zvážte aj tento produkt

Žehlička na vlasy Rowenta SF4522 je nenahraditeľným pomocníkom pre všetky ženy a dievčatá pre vytvorenie skvelých účesov. Žehlička dosahuje profesionálnu teplotu až 230°C a vaše vlasy buď narovná, alebo natočí podľa vášho želania. Je vybavená LCD displejom pre dokonalú kontrolu a presnosť teploty, ktorú si môžete nastaviť po 10°C od 130°C do 230°C. Obsahuje profesionálne tenké pláty 2,5 cm pre žehlenie až od korienkov a je tak ideálnou aj pre dokončenie účesu. Plávajúce žehliace dosky vyvíjajú rovnomerný tlak na vlas a všetky typy vlasov dokonale vyžehlia. Oceníte plávajúce žehliace dosky a bezpečnostný uzamykací systém žehliacich plôch.

Základné parametre

 • Ionizátor: Áno
 • Keramický povrch: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Žehlička na vlasy Rowenta SF1612F0 For Elite Easyliss Facelift

 • Automatické nastavenie teploty
 • Povrch z keratínu a turmalínu
 • Plávajúce žehliace dosky
 • Precízny styling iba 2,5 cm žehliace dosky
 • Straight & Curl pre všetky druhy účesu
 • Systém zamykania pre jednoduché skladovanie
 • 360° otočný kábel
 • 10 rokov jednoduchej opraviteľnosti

vlastnosti žehličky na vlasy Rowenta SF1612F0

Jednoduchá obsluha 

Žehlička na vlasy Rowenta For Elite Easyliss Facelift s automatickým nastavením teploty 200 °C pre uľahčenie ovládania jedným tlačidlom. 360° stupňovým otočný kábel vám dodá maximálnu voľnosť pohybu a pohodlnejší styling vašich vlasov.

žehlička na vlasy Rowenta SF1612F0 For Elite Easyliss Facelift

Povrch z keratínu a turmalínu

Pre dokonalé hladké kĺzanie po vlasoch, ich ochranu a prirodzený lesk je povrch žehliacich platní obohatení o keratín a turmalín. Turmalín prirodzene redukuje statickú elektrinu a tým zanecháva vlasy lesklé a hydratované.

jednoduchá obsluha Rowenta SF1612F0

Optimálny tlak tepla

Systém plávajúcich žehliacich  sa prispôsobí hrúbke prameňa a optimálne distribuuje teplo každým ťahom. Tenké iba 2,5 cm vlasy uľahčujú každodenný styling. Lock systém uzamknutia dosiek vám uľahčí bezpečné uskladnenie po žehlení.

optimálny tlak tepla SF1612F0

Funkcia Straight & Curl

Účes podľa vašich predstav? Zo žehličkou na vlasy Rowenta For Elite Easyliss Facelift to nebude žiaden problém. Je vybavená funkciou Straight & Curl, ktorá umožňuje vlasy nielen žehliť ale aj natáčať pre všetky vaše stylingove potreby.

funkcia Straight & Curl SF1612F0

10 ročná opraviteľnosť

Rowenta sa zaviazala k tomu, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Ionizátor: Nie
Keramický povrch: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Čas nahriatia: 1 min.
Keramický povrch: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 8,5 cm
Hmotnosť: 340 g
Výška: 5,4 cm
Hĺbka: 32,5 cm

Funkcie

Ionizátor: Nie
Možnosť nastav. teploty: Nie
Automatické vypnutie: Nie
Počet teplotných nastavení: 1
Počet nastavení: 1

Ostatné

Kód produktu: 1830007946

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore