Rowenta TN384MF0 Virtuo Formula 1®


Napájanie: 230V + batéria, Vodotesný: Nie, Výdrž batérie: 180 min., Šírka strihacej hlavy: 39 mm, Počet nastavení zostrihu: 39, Nastaviteľný hrebeň: Áno,


Cena 65,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,32 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Zastrihávač vlasov Rowenta TN384MF0 Virtuo Formula 1®, antikorové čepele s titánovým povrchom, každý typ brady, 39 dĺžok zastrihávania, presnosť nastavenia na 0,5 mm, lítiovo-iónová batéria, rýchlosť motoru 6 500 ot/min, až 180 minút prevádzkovej doby, funkcia rýchleho dobitia za 90 minút, digitálny indikátor nabitia batérie, možnosť použitia s káblom i bez kábla, moderný dizajn, umývateľné čepele, USB kábel, protinárazové cestovné púzdro, príslušenstvo olejnička + kefka, napätia 240 V, odnímateľná hlava, umývateľná hlava

 

Zastrihávač vlasov Rowenta TN384MF0 Virtuo Formula 1®

 • Povch čepele Titán
 • Antikórová oceľ
 • 1 nastavenie rýchlosti
 • 39 nastavení dĺžky zastrihávania
 • Doba prevádzky 180 min
 • Čas dobíjania 90 min
 • Funkcia rýchleho dobitia
 • Umývateľná hľava
 • LCD indikátor
 • Systém uzamykania hrebeňového nadstavca

 • Príslušenstvo: olejnička, kefka

Veľmi praktické použitie a skladovanie

Vďaka použitiu s káblom i bez kábla je zastrihávač vždy pripravený na použitie a jeho ergonomický dizajn umožňuje jednoduchú manipuláciu. Vďaka nabíjaniu cez klasickú elektrickú zásuvku alebo USB kábel si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek. Jednoduché skladovanie a prenášanie vďaka vysoko kvalitnému protinárazovému cestovnému púzdru. Čistenie zastrihávača je taktiež jednoduché vďaka odnímateľným a umývateľným čepeliam.

Bezpečné zastrihávanie brady a fúzov

Zastrihávač vlasov Rowenta TN384MF0 Virtuo Formula 1® je ideálny na krátke aj dlhé fúzy vďaka 2 nastaviteľným hrebeňovým nadstavcom a presnému voliču, ktorý umožňuje 39 dĺžok zastrihávania, od 0,5 do 20 mm, s presnosťou 0,5 mm. Šikovný systém uzamykania hrebeňového nadstavca zaistí precíznu a čistú úpravu fúzov bez rizika neúmyselnej zmeny dĺžky strihu, pretože presný styling znamená presnú kontrolu.

Funkcia rýchleho dobitia

Užite si bezpečný a spoľahlivý priebeh zastrihávania. Digitálny indikátor nabitia batérie zobrazuje stav batérie od 0 do 100 %, takže budete vždy vedieť, koľko percent vám zostáva. Veľmi praktická funkcia rýchleho dobitia za 4 minúty vám poskytne dostatok energie na kompletné zastrihnutie, zatiaľ čo úplné dobitie trvá len 90 minút.

Prvotriedna nehrdzavejúca oceľ

Čepele z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele s titánovým povrchom zostávajú vždy ostré a zaručujú okamžité dokonalé zastrihnutie aj tých najhustejších fúzov. Samoostriace čepele navyše zabezpečia dlhodobú účinnosť. Lítiovo-iónová batéria s mimoriadne dlhou výdržou ponúka 180 minút nepretržitého a spoľahlivého výkonu.

10 ročná opraviteľnosť

Rowenta sa zaviazala k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.


Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Napájanie 230V + batéria
Vodotesný Nie
Výdrž batérie 180 min.
Šírka strihacej hlavy 39 mm
Počet nastavení zostrihu 39
Nastaviteľný hrebeň Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Rowenta TN384MF0 Virtuo Formula 1®

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené