Russell Hobbs 20920-56 Fiesta

Cena:
35,90 €

Pôvodná cena 44,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,72 €

POPIS PRODUKTU

Palacinkovač RUSSELL HOBBS 20920-56 FIESTA je vybavený nepriľnavým povrchom odolným proti poškriabaniu. Chod indikuje pomocou dvoch kontroliek. Vďaka dodanému hladítku a stierke docielite vždy tých najlepších výsledkov a palaciniek tenkých ako papier. Dokážete s ním veľmi rýchlo pripraviť obľúbenú pochúťku.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 20 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Vlastnosti pre RUSSELL HOBBS 20920-56 FIESTA

Vďaka tomuto pomocníkovi na prípravu palaciniek od Russell Hobbs, s jednoduchým ovládaním teploty a nelepivou 30cm plochou, jednoducho zvládnete prípravu skvelých palaciniek priamo na konzumáciu.

Na okraji má hranu, ktorá zabráni kvapkaniu cesta na pracovnú plochu. Už žiadny neporiadok a žiadne pokazené palacinky! Súčasťou balenia je tiež náradie na rozotretie cesta, ktoré vám pomôže dosiahnuť rovnakú hrúbku a tvar. Stlačením tlačidla zohrejete plochu a keď je cesto pripravené, jednoducho ho náradím skontrolujete, či je spodná strana hotová a palacinku obrátite.

Tento vyspelý palacinkovač je vybavený platničkou, ktorá disponuje rovnakou teplotou na všetkých miestach a zabezpečí tak, že palacinky sú upečené rovnomerne ako na panvici. Nepotrhajú sa a ani neprilepia a tiež ich nebudete mať spálené alebo na niektorých miestach surové. Vďaka množstvu jednoducho použiteľných funkcií priniesie tento prístroj na vaše tváre úsmev, pretože palacinky teraz môžete mať kedykoľvek v priebehu dňa.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Russell hobbs

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore