Russell Hobbs 21701-56 Retro

Zľava 33 %

Časovač: Nie, Objem vodného zásobníka: 1250 ml, Typ kávovaru: Prekvapkávacie kávovary,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Nerezový kávovar Russell Hobbs 21701-56 s pútavými retro prvkami. Či už dávate prednosť slabšej alebo silnejšej chuti, tento pokrokový prístroj vám pripraví skvelú kávu presne tak, ako ju máte radi. Pripraví až 10 veľkých šálok - objem sklenenej kanvice 1,25 l. Vďaka prispôsobeným funkciám, vynikajúcim vlastnostiam sa stane vašim každodenným spoločníkom na prípravu tej najlepšej kávy - napríklad ukazovateľ procesu prekvapkávania & udržiavania teploty. Súčasťou balenia odmerka na 1 šálku kávy.

Dokonalá chuť

Prekvapkávací kávovar v retro dizajne Russel Hobbs 21701-56 využíva počas procesu prekvapkávania technológiu zdokonalenej sparovacej hlavy pre lepšiu extrakciu a zdokonalenú chuť kávy. Funkcia zdokonalenej sparovacej hlavy efektívne strieka vodu na všetku kávu vo filtri a tak je každé zrnko namočené, čím je redukované množstvo odpadu. Čím viac kávy je použité, tým lepšie bude vaša čerstvo pripravená káva chutiť.

Udržiavanie teploty

Funkcia udržiavania teploty vám zabezpečí, že i druhá alebo tretia šálka kávy bude taká horúca ako prvá. S presným dávkovaním kávy vám pomôže praktická odmerka na prípravu presne 1 šálky, čo znamená, že použijete iba toľko kávy, koľko potrebujete.

Ďalšie vlastnosti

Kávovar Retro je vybavený ukazovateľom procesu prekvapkávania. Nie je to iba dizajnový prvok, ale prináša vám prehľad o procese prekvapkávania a čase, kedy je funkcia udržiavania teploty stále aktívna. Funkcie - pauza a nalievanie prerušia proces prekvapkávania, pokiaľ si chcete naliať prvú šálku, kým sa zvyšná káva ešte pripravuje.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Časovač Nie
Objem vodného zásobníka 1250 ml
Typ kávovaru Prekvapkávacie kávovary

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Russell Hobbs 21701-56 Retro

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené