Russell Hobbs 24520-56 Classic

Cena:
27,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,56 €

POPIS PRODUKTU

Sendvičovač Russell Hobbs 24520-56 Classic 700 W je určený na prípravu štvorcových sendvičov. Vďaka nepriľnavým doskám je údržba sendvičovača veľmi jednoduchá, platničky stačí po vychladnutí zotrieť vlhkou handričkou alebo papierovou utierkou. Sendvičovač disponuje kontrolkou zapnutia a pripravenosti, držadlom s uzamykacou sponou. Možno ho skladovať i vo vertikálnej polohe. Dômyselný spotrebič vás poteší vysokou kvalitou prevedenia, skvelými funkciami a moderným prevedením.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Sendvičovač ETA 315190010 SORENTO je pre vás tým pravým pomocníkom (sendvič trojuholník - sendvič lastúra - vafle - gril). Povrch upravený antiadhéznou vrstvou bráni potravinám pred pripálením, vďaka čomu je aj údržba veľmi jednoduchá. Má automatickú reguláciu teploty a 2 svetelné kontrolky, podľa ktorých spoznáte, v akej fáze sa zrovna spotrebič nachádza. Nechýbajú bezpečnostné prvky - bezpečnostná tepelná poistka, ochrana proti prehriatiu a jeho tepelne izolovaná rukoväť vás ochráni pred popálením. Sendvičovač je možné skladovať aj vo zvislej polohe, vďaka čomu ušetríte v kuchyni veľa miesta. Protišmykové nôžky zaisťujú stabilitu na pracovnej ploche.

Základné parametre

  • Príkon: 900 W
  • Počet sendvičov: 4
  • Nepriľnavý povrch: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

RUSSELL HOBBS 24520-56 Classics

  • 700 W
  • Nelepivý povrch plôch jednoduchý na údržbu
  • Pohodlné vertikálne skladovanie
  • Na prípravu dvoch porcií
  • Ukazovatele zapnutia a pripravenosti
  • Rukoväť s uzamykacou sponou

Sendvičovač

Sendvičovač RUSSELL HOBBS 24520-56 Classics je priamo stvorený na prípravu dokonalo chrumkavých sendvičov. Môžete si ich vychutnať klasicky so syrom a šunkou, alebo si osladiť život sendvičovým dezertom naplneným lahodnou rozpustenou čokoládou a ovocím. Prebuďte svoje chuťové poháriky lahodným potešením a experimentujte pri príprave pochúťky s najrôznejšími chuťami ideálnymi na raňajky, obed, večeru, či dokonca ako dezert.

Nelepivý povrch

Vďaka šikovnému nelepivému povrchu plôch vás už nemusí trápiť, že sa z vášho sendviča vykotúľali fazuľky alebo presiaklo trochu zlatistého roztaveného syra, pretože ich odstránite bez najmenšej námahy. Môžete ich jednoducho utrieť. Dômyselne vyriešené je aj  skladovanie sendvičovača Classics vám umožní udržať si svoju kuchynskú linku krásne upratanú. Vďaka jeho možnosti vertikálneho skladovania ho totiž môžete uložiť do akéhokoľvek rohu alebo úzkeho priestoru, ktorý máte poruke.

Pripojené súbory

Russell Hobbs 24520-56 Classic_Manual [*.pdf, 622.44 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 700 W
Počet sendvičov: 2
Nepriľnavý povrch: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Russell hobbs
Počet sendvičov: 2
Nepriľnavý povrch: Áno
Kontrolka: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 22,1 cm
Hmotnosť: 1570 g
Výška: 9,8 cm
Hĺbka: 22,9 cm

Funkcie

On/Off vypínač: Nie
Rukoväť so zámkom: Áno

Energetické údaje

Maximálny výkon: 700 W
Príkon: 700 W

Ostatné

Kód produktu: 23558036002

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore