Samebike SMBK2020 čierny

 • Doprava zadarmo

Elektr. bicykel, Maximálna nosnosť: 120 kg, Určenie: univerzálny, Kapacita batérie: 499,2 Wh, Maximálny dojazd: 40 km, Výkon motora: 350 W, Typ bicykla: Mestský, Výška rámu: 23". Viac info


Cena 849,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

7 + nakupů

Zobraziť 7 recenzií

Popis produktu

Skladací elektrický bicykel Samebike SMBK2020 v čiernom prevedení s naozaj slušnou maximálnou rýchlosťou a dobrým dojazdom. Môžete si zvoliť z troch jazdných režimov – v tom manuálnom až zo siedmych prevodov. Tento model má optimálnu nosnosť, pritom sa však rýchlo a ľahko skladá a uložíte ho takmer kamkoľvek. Čitateľný displej vás informuje o všetkom, čo pri jazde potrebujete vedieť. O vašu bezpečnosť sa postarajú kotúčové brzdy, protišmykové pneumatiky a robustný rám. Samebike SMBK2020 je jednoducho skvelým pomocníkom pri každodennom dochádzaní za povinnosťami alebo za zábavou.

Štýlový a trvácny

Podarilo sa skĺbiť moderný dizajn s materiálovou spoľahlivosťou. Jeho typický mestský „look“ určite upúta pozornosť. Hrubšia stredová časť, ktorá v sebe nesie batériu, pôsobí veľmi moderne a tiež zvyšuje odolnosť. Pritom je rám vyrobený z hliníka, vďaka čomu je veľmi ľahký, no súčasne pevný a nehrdzavie. V horúcich letných dňoch oceníte aj to, že materiál má nízku tepelnú vodivosť, takže nehrozí nepríjemné popálenie sa.

Silný akumulátor

48 V Li-Ion batéria s kapacitou 10,4 Ah umožňuje vysoký výkon počas dlhej doby. Je uložená v ráme bicykla, takže jej váha prispieva k dobrej stabilite počas jazdy. Kvôli nabíjaniu batériu nemusíte vyberať, ale ak je to pre vás pohodlnejšie, môžete. Tak alebo tak, jednoducho ju pomocou nabíjacieho adaptéra pripojte k elektrickej sieti. Plne nabitá bude za zhruba 4 hodiny.

Skladací mechanizmus

Bicykel zložíte či rozložíte do 25 sekúnd a to len niekoľkými jednoduchými pohybmi. Zložený meria iba 92 × 70 × 48 cm, vďaka čomu ho pohodlne uložíte do kufra vášho auta alebo s ním nastúpite do mestskej hromadnej dopravy. Samozrejme, veľa miesta nebude zaberať ani u vás doma či v práci. Jeho váha je praktických 23,3 kg, čo na elektrický bicykel naozaj nie je veľa. Občas ho totiž bude treba preniesť po schodoch či prekonať iné menšie prekážky.

Maximálna nosnosť

Odvezie slušných 120 kg váhy, čo znamená, že sa na ňom môže odviezť takmer každý a to aj s bežnou batožinou. Umožňuje to výnimočne pevná konštrukcia a kvalitné kolesá, pripravené odolávať nerovnostiam povrchu a nepriazni počasia.

Vysoká rýchlosť s dlhým dojazdom

Elektromotor s výkonom 350 W znamená, že môžete ísť naozaj rýchlo. Na rovine, v režime bez pridanej ľudskej sily, môžete dosiahnuť rýchlosť až 25 km/h. S podporou pedálovania to bude ešte viac. Samebike zvláda stúpanie do 15° a dojazd 40 km. V každom prípade to zvýši vašu mobilitu oproti chôdzi až päťnásobne. A to je v dnešnej dobe dosť.

3 jazdné režimy a 7 prevodov

Samebike SMBK2020 ponúka tri jazdné módy. V režime Moped za vás všetku prácu vykoná elektromotor, budete jazdiť ako na mopede. Pri režime Pedal Assistant System sa elektromotor zapojí iba v prípade, keď budete točiť pedálmi. Posledný režim je Manual, teda bez akejkoľvek podpory elektromotora. V manuálnom režime máte na výber zo 7 prevodov. Voľba medzi jednotlivými módmi je viac ako jednoduchá. Ak je kľúčik v zapaľovaní v polohe zapnuté, režim PAS sa spustí automaticky, hneď ako začnete točiť pedálmi. Ak potočíte krúžkom na pravom riadidle, spustíte tým režim Moped – intenzitu, čiže rýchlosť, si volíte práve spomínaným krúžkom. Ak kľúčik v zapaľovaní otočíte do polohy vypnuté, z elektrobicykla sa stane obyčajný bicykel na ľudský pohon. Na ľahší prevod prehadzujete páčkou na pravom riadidle, na ťažší tlačidlom, ktoré je umiestnené pod ňou.

Vidieť a byť videný

S elektrickým bicyklom môžete bezpečne jazdiť v akúkoľvek dennú či nočnú hodinu. O to, aby ste dobre videli na cestu pred sebou, ale zároveň, aby bolo dobre vidieť aj vás, sa postará výkonný LED svetlomet umiestnený nad predným kolesom. Nad zadným kolesom je umiestnené červené odrazové sklíčko, aby vás bolo dobre vidieť aj zozadu. K bezpečnej jazde určite patrí aj výstražné zvukové znamenie.

Diaľkové ovládanie

Pomocou diaľkového ovládania môžete svoj e-bike nielen zapnúť, aby bol pripravený na jazdu, ale ho aj lokalizovať pomocou zvukového znamenia, ak neviete, kde presne ste ho zaparkovali. Diaľkovým ovládaním viete zapnúť alarm, ktorý sa spustí vždy, keď sa niekto pokúsi váš bicykel odcudziť alebo ním pohnúť.

Pohodlná jazda aj bezpečnosť

Odpruženie na troch miestach zaručuje naozaj pohodlnú jazdu. Otrasy sa tlmia na prednej vidlici, na sedadlovej tyčke a aj v samotnom sedadle. K tomu treba pripočítať aj nafukovateľné 20-palcové pneumatiky, ktoré svojím dezénom zabezpečujú dobrú stabilitu pri jazde a krátku brzdnú dráhu. O to, aby ste vždy rýchlo a bezpečne zabrzdili, sa však starajú najmä kotúčové brzdy na prednom aj zadnom kolese, ovládané klasickými páčkami po stranách riadidiel.

LCD displej

Displej je navrhnutý minimalisticky a prehľadne. V hornej časti je možné vidieť momentálnu rýchlosť, v dolnej budete môcť prepínať medzi momentálne najazdenou vzdialenosťou, celkovo najazdenými kilometrami alebo aktuálnym napätím batérie. O stave batérie vás bude informovať aj ikonka v pravom dolnom rohu. Ak ju bude potrebné dobiť, upozorní vás na to blikajúci symbol batérie.

Technická špecifikácia Samebike SMBK2020

 • Výkon motora: 350 W
 • Maximálna rýchlosť: 25 km/h
 • Maximálny dojazd: 40 km
 • Maximálne možné stúpanie: 15°
 • Batéria: Li-Ion, 10,4 Ah, 48 V
 • Doba nabíjania: 4 hodiny
 • Vstupné napätie: 100-240 V/3,0 A
 • Svetlá: predný LED svetlomet, zadné odrazové sklíčko
 • Brzdy: predná kotúčová, zadná kotúčová
 • Veľkosť pneumatík: 20 palcové (50,8 cm)
 • Typ pneumatík: plášť a duša
 • Maximálne zaťaženie: 120 kg
 • Hmotnosť: 23,3 kg

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna nosnosť 120 Kg
Max. rýchlosť 25 km/hod.
Dojazd 40 km
Kapacita batérie 499.2 Wh
Výkon motora 350 W
Typ baterie Li-ion

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

7 recenzií Samebike SMBK2020 čierny

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Miroslav

8. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Výborná


 • že je to skladačka
 • je skladací
 • zatiaľ neviem posúdiť

Zatiaľ neviem posúdiť kvalitu mám na bicykli málo najazdené


Mária

6. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaStanislav

29. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


 • skladaci bike
 • slabsi dojazd

Katarína

14. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


Dakujem