Samsung 970 PRO NVMe M.2 SSD 512GB

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 16 %

Kapacita: 512 GB,


Cena 159,00 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 189,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Interný disk Samsung 970 PRO NVMe M.2 SSD má kapacitu 512 GB. Disk je poháňaný ovládačom Phoenix a technológiou Intelligent TurboWrite, ktoré posúvajú prácu s dátami na vyššiu úroveň. Rýchlosť sekvenčného čítania dosahuje až 3 500 MB/s a zapisovania až do 2 300 MB/s. Vďaka formátu M.2 sa zvyšuje výkon a šetrí miesto v zariadení pre ďalšie komponenty. O spoľahlivé fungovanie SSD disku bez prehrievania sa postará inovatívny regulátor tepla s technológiou Dynamic Thermal Guard, ktorý monitoruje a zároveň optimalizuje tepelný výkon. Na správu, zabezpečenie a sledovanie údajov o fungovaní disku poslúži softvér Samsung Magician.

Špecifické vlastnosti

  • Interný disk Samsung 970 PRO NVMe M.2 SSD s kapacitou 512 GB
  • Rozhranie: PCIe Gen 3.0 x4, NVMe 1.3
  • Formát: M.2
  • Vyrovnávacia pamäť: 512 MB
  • Rýchlosť zapisovania: až do 2 300 MB/s
  • Rýchlosť čítania: až do 3 500 MB/s

*** Výkon disku sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfigurácie vášho PC/notebooku ***

Ešte vyšší výkon

NVMe M.2 SSD disk Samsung 970 PRO je určený pre náročnejšie práce so súbormi a dátmi. Ovládač Phoenix, technológia V-NAND a Intelligent TurboWrite, ktoré disk poháňajú, sa postarajú o nové možnosti výkonu.

Výnimočný v každom smere

Samsung 970 PRO NVMe M.2 SSD 512 GB má moderný formátový dizajn. Jeho výhodou je rozšírenie výkonu a šetrenie miesta pre ďalšie komponenty v zariadení.

Spoľahlivosť na prvom mieste

Pri väčšom obnose dát a ich následnom spracovávaní sa namáha nielen procesor, ale aj samotný disk, čo môže spôsobovať prehrievanie a znižovanie výkonu celého zariadenia. Samsung 970 PRO tento problém eliminuje inovatívnym regulátorom tepla s technológiou Dynamic Thermal Guard. Ten bude neustále monitorovať a zároveň optimalizovať tepelný výkon disku.

Majte všetky dáta pod dohľadom

Pre používateľov, ktorí majú radi všetky údaje pod pohľadom, slúži softvér Samsung Magician. S ním uvidíte celkový prehľad o vašom SSD disku ako je správa a zabezpečenie údajov, meradlo výkonu fungovania disku, údaje o kapacite či aktualizácia firmvéru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita 512 GB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung 970 PRO NVMe M.2 SSD 512GB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené