Samsung AR12RXPXBWKN Wind-Free Optimum (vnútorná jednotka)

Predaj tohto produktu bol ukončený

Zvážte aj tento produkt

Whirpool Spiw 318L Whirpool Spiw 318L

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Inverterová klimatizácia Whirlpool Spiw 318L má funkciu chladenia, odvlhčovania a ohrevu. Spiw 318L je kombináciou najmodernejších technológií a nízkoenergetického komfortu. Je vhodná pre miestnosti do: 150 m3. Klimatizácia je vybavená 6. zmyslom, Sleep funkciou, úsporným režim, časovačom a ďalšími praktickými funkciami. Energetická trieda pre chladenie je A++ a pre ohrev A+. Maximálny výkon chladenia: 17060 BTU.

Základné parametre

 • Časovač: Áno
 • Energ.trieda (chlad.): A ++
 • Celková spotreba: 287 kW

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Samsung AR12RXPXBWKN Wind-Free Optimum Smart

 • Vnútona jednotka
 • Energetická trieda (chladenie): A++
 • Energetická spotreba (chladenie) 980 W
 • Maximálny výkon chladenia: 12000 BTU
 • Počet rýchlosti: 12
 • Do priestoru: 75 m3
 • Maximálny výkon ohrevu: 3,5W
 • Hlučnosť: 38 dBA
 • Tichý a zároveň výkonný režim
 • Ovládanie smeru prúdenia vzduchu (vertikálne aj horizontálne)
 • Filter Easy Plus a Ionizátor
 • Smart wifi
 • Infračervený ovládač
 • 24-hodinový časový spínač
 • Automatický reštart po výpadku elektickej energie

Chladenie Wind- Free

Samsung AR12RXPXBWKN Wind-Free Optimum Smart klimatizácia distribuuje vzduch cez 21 000 mikroermických otvorov v prednom paneli. Vytvára tak rozptýlený a jemný prúd vzduchu, ktorý sa jemne a ticho infiltruje do miestnosti. Ochlaďte sa rýchlo, zostaňte v chlade bez priameho prievanu. Wind-Free jednotka udržuje mierne prúdenie vzduchu a sama si reguluje teplotu bez samotnej úpravy teploty alebo vypnutie jednotky. Pri udržiavaní komfortu s chladením Wind-Free dosiahneme úspory energie až o 72%.

Rýchle chladenie

Dvojstupňový chladiaci systém ktorý najprv znižuje teplotu v režime"rýchleho chladenia" a automaticky sa prepne do režimu "wind-Free", čím sa po dosiahnutí požadovanej teploty vytrorý "stojatý vzduch. Funkcia 2-krokového chladenia rýchlo vychladí miestnosť, aby sa dosiahla požadovaná teplota a následne automaticky upraví rýchlosť ventilátora a smerovanie prietoku vzduchu, aby vám pomohla zostať v komforte a sviežosti. 

Funkcia Smart Control

Ovládajte chladenie kedykoľvek a kdekoľvek. Klimatizácia Samsung umožňujú Wi-Fi ovládanie využívajúce Smart Home App na Vašom Smartphone. Tá umožní vzdialene zapínať alebo vypínať jednotku, ovládať funkcie, rozvrhy a režim odkiaľkoľvek. Už nemusíte mať obavy, že ste omylom zabudli vypnúť klimatizáciu alebo si môžete pred príchodom domov klimatizáciu zapnúť a prísť už do vychladeného. Wifi je už zabudované v klimatizácii.

Jedinečný trojuholníkový tvar

Samsung AR12RXPXBWKN Wind-Free Optimum Smart ponúka jedinečný trojuholníkový tvar, ktorý má širší vstup, takže môže nasávať viac vzduchu. Zlepšená šírka a uhol výstupu, žalúzie v tvare písmena "V" a väčšií ventilátor tiež zaisťujú rýchlejšie chladenie a vypudzovanie vzduchu s dlhším dosahom. Osviežujúci chladný vzduch sa tak dostane do všetkých rohov vašej izby, bez akýchkoľvek slepých miest.

Čistý vzduch vďaka Filteru Easy Plus a Ionizátoru

Easy Filter sa nachádza na vrchnej časti klimatizácie. Filter sa jednoducho vyberá, čistí a vkladá späť do klimatizácie. Filtruje vzdušné nečistoty a alergény. Klimatizačná jednotka Samsung má vynikajúcu filtračnú sieť, ktorá udržuje čerstvý vzduch a čistú jednotku. Prekrýva 100% vstupného otvoru pre vzduch a jeho povrch je tvorený jedinečným antibakteriálnym a antivírusovým materiálom. SPi je ionizátor od spoločnosti Samsung, ktorý znižuje až 99% určitých škodlivých vírusov, baktérií, plesní a vzdušných alergénov.Filter vnútornej jednotky sa oporúča čistiť min. 1x mesačne (jednoduchá manipulácia). Dezinfekcia celého systému sa odprúča 1x ročne autorizovaným partnerom.

UPOZORNENIE: k vnútornej jednotke splitovej klimatizácie Samsung AR12RXPXBWKN Wind-Free Optimum Smart, je možnosť si zakúpiť aj vonkajšiu jednotku Samsung AR12RXWXCWKX Wind-Free Optimum splitová klimatizácia

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Časovač: Áno
Celková spotreba: 1,12 kW
Energ.trieda (ohrev): A+
Maximálny výkon chladenia: 12000 BTU
Filtrácia: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Počet rýchlostí: 12
Maximálny výkon chladenia: 12000 BTU
Maximálny výkon ohrevu: 3,5 W
Vhodné pre miestnosti do: 75 m3
Filtrácia: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 82 cm
Výška: 27 cm
Hĺbka: 27 cm
Hmotnosť: 9,4 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Energetické údaje

Celková spotreba: 1,12 kW
Energ.trieda (ohrev): A+

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: AR12RXPXBWKN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore