Samsung BESPOKE Jet AI

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia Smart Home


Tyčový vysávač, Odoberateľný ručný vysávač, Prevádzková doba: 100 min., Osvetlenie vysávanej plochy, Automatická detekcia povrchu, Pre domácnosti so zvieratami, HEPA filter, Objem: 0,5 l, Vyberateľná batéria, Informačný display, Maximálna hlučnosť: 87 dB, Hmotnosť: 2,79 kg. Viac info


Cena 1 349,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 26,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 224,84 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Tyčový vysávač Samsung BESPOKE Jet AI ponúka efektívne vysávanie pomocou umelej inteligencie. Výkonný motor HexJet sa pýši sacou silou s výkonom 280 W pre intenzívne vysávanie bez ohľadu na typ podlahy.

Samsung BESPOKE Jet AI

  • Najsilnejší bezdrôtový vysávač Samsung s modernou čistiacou stanicou a smart ovládaním

Prémiová čistota s najsilnejším tyčovým vysávačom BESPOKE Jet AI

Moderný tyčový vysávač od spoločnosti Samsung vás ohromí nielen krásne minimalistickým dizajnom, ale hlavne vynikajúcimi funkciami a výkonom. Jeho pokročilý motor HexJet sa pýši sacou silou s výkonom 280 W pre intenzívne vysávanie bez ohľadu na typ podlahy či povrchu. S podporou multicyklónovej vzduchovej filtrácie ich efektívne zbavíte aj tých najjemnejších prachových častíc – a to po dlhú dobu až 100 minút na jedno nabitie.

Vysávanie s podporou umelej inteligencie

BESPOKE Jet AI sa vôbec ako prvý vysávač na svete môže pýšiť certifikáciou UL, ktorá potvrdzuje využitie umelej inteligencie. S pomocou kefy Active Dual Brush a jej senzoru dokáže meniť ťah i otáčky tak, aby dosiahol rovnaký výkon ako stredné nastavenie. S tvrdšími podlahami si potom hravo poradí špeciálna hubica Slim LED Brush+, ktorá automaticky koriguje ťahy vysávača pre dosiahnutie efektívneho a precízneho výsledku. 

Nabíjacia a čistiaca stanica All-in-One

Vysávač je doplnený o spoľahlivú čistiacu stanicu, ktorá sa o následnú údržbu postará takmer bez vašej pomoci. Unikátna technológia Air Pulse v spolupráci so systémom intenzívne rotujúceho vzduchu Air Spin Edge nielen účinne zbavia kôš nečistôt a 99 % zamotaných vlasov, ale zachytia až 99,999 % jemného prachu.

Nespútaná sila 132 000 otáčok za minútu 

Špičkový motor HexaJet pracuje s extrémnou efektivitou 132 000 otáčok za minútu, príkonom 730 W a sacou silou na úrovni 280 W. Dlhodobú životnosť a neprekonateľný výkon potvrdzuje aj 10-ročná záruka na digitálne invertorové motory, ktorá vám zabezpečí bezproblémový chod spotrebiča na mnoho rokov. Vysokoúčinný multicyklónový systém Jet Cyclone zase zminimalizuje prípadné straty pri nasávaní nečistôt. 

Bezdrôtová 100-minútová prevádzka na jedno nabitie 

Model VS28C9784QK od spoločnosti Samsung si dokáže plniť svoje povinnosti celých 100 minút po plnom nabití. Jeho odnímateľná veľkokapacitná batéria si zachováva až 70 % pôvodného výkonu do celých 500 cyklov a platí na ňu výnimočná 2-ročná záruka. V prípade potreby ju navyše môžete vymeniť za ľahší variant.

Dvojica vymeniteľných batérií pre plynulejšie vysávanie 

Kombinujte dve vymeniteľné batérie podľa potreby. Zatiaľ čo jedna s veľkou kapacitou vám pokryje dobu, ktorú potrebujete na väčšie vysávanie viacerých miestností, tú menšiu zase môžete kedykoľvek použiť na čistenie menších plôch, kde je nutný okamžitý lokálny zásah.

Uľahčuje život nielen alergikom

S pokročilým filtračným systémom a technológiou Jet Cyclone sa prach stane len vzdialenou spomienkou. Viacero úrovní filtrácie neúnavne pracuje a zameriava sa na rôzne veľkosti nečistôt, aby ani tá najmenšia smietka nemala šancu. Výsledkom je schopnosť pohltiť až 99,999 % častíc, vďaka čomu sa vám bude dýchať ľahšie než kedykoľvek predtým. 

Stačí len opláchnuť pod tečúcou vodou

Upratovanie ešte nikdy nebolo také jednoduché. Umývateľná nádoba na prach s objemom 0,5 litra, vybavená inovatívnym multicyklónovým systémom, poskytne bezproblémovú údržbu vášho vysávača.  A to bez nutnosti odpojiť hadicu alebo vykonávať zbytočné činnosti. Jednoducho vyprázdnite nazbieraný prach a máte po starostiach – rýchlo a spoľahlivo. 

Dômyselný lapač chlpov

Domáci miláčikovia sú verní priatelia, ale ich srsť môže v mnohých domácnostiach spôsobiť hotovú spúšť. Praktický nadstavec Pet Tool +, vybavený kombináciou štetín a gumovej hubice si však poradí so všetkými druhmi chlpov – od tých priliehavých až po takmer nepostrehnuteľné. Bubon v tvare písmena V ich dôkladne pozbiera a spolu so samočistiacim drvičom rozseká na menšie kúsky.  

Odomknite svet nových možností

Moderná aplikácia SmartThings poskytuje možnosť sledovať a upravovať nastavenia i funkcie prostredníctvom aplikácie s intuitívnym a zrozumiteľným rozhraním. Aplikácia ide nad rámec ovládania tým, že sleduje históriu a vzorce vášho upratovania. Okrem toho podáva správy o stave vášho vysávača, vďaka čomu budete mať lepší prehľad a dlhšie udržíte jeho špičkový výkon.

Šetrný ku kĺbom a chrbtici 

Už žiadne boľavé zápästia ani namáhanie chrbtice. Ergonomický dizajn vás zbaví stresu pri vysávaní a umožní vám s ľahkosťou sa kĺzať po celom byte. Tajomstvo spočíva v nastaviteľnej teleskopickej tyči, ktorá ponúka tri prispôsobiteľné výšky, aby dokonale vyhovovala vašim potrebám. Bez námahy ju nastavíte do ideálnej výšky, čím si zabezpečíte maximálne pohodlie počas celého upratovania.

Maximálny prehľad nad všetkými ovládacími prvkami

Všetky cenné informácie o vysávači máte na dosah ruky na prehľadnom rozhraní LCD displeja. Obrazovka poskytuje okamžité a presné informácie, s ktorými dokážete svoje upratovanie lepšie naplánovať. Tento inteligentný LCD displej je dokonca pripravený podať pomocnú ruku aj v neočakávaných situáciách – na obrazovke sa okamžite zobrazí spoľahlivá rada a bez námahy vás prevedie celým riešením.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 2.79 Kg
Objem 0.5 L
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 100 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Áno
Vysáva a mopuje naraz Nie
Automatická detekcia povrchu Áno
Typ tyčového vysávača viacúčelový
Flexibilný ohybný kĺb Nie
HEPA filter Áno
Detekcia znečisteného filtra Áno

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia Smart Home

0,0 / 5

0 recenzií Samsung BESPOKE Jet AI

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami