Samsung BRB260076WW/EF

Zobraziť

Výška: 177.5 cm, Maximálna hlučnosť: 36 dB, Celkový čistý objem: 264 L, No Frost (mraznička): Áno, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: G Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Vstavaná smart kombinovaná chladnička Samsung BRB260076WW/EF vám prináša nový, dômyselný dizajn, poskytujúci dostatok priestoru pre všetky vaše potraviny, a systém viacerých moderných technológií, ktoré sa postarajú o ich lepšie skladovanie. Chladnička disponuje celkovým objemom 264 litrov z čoho 192 litrov objemu patrí chladiacej časti a 74 litrov mraziacej časti, vnútorným LED osvetlením, akustickým signálom pri otvorených dverách a možnosť prepojiť s vašim smartfónom. Vo vnútri sa nachádzajú systematicky usporiadané poličky a priehradky, ktoré vám umožnia prehľadne a pohodlne uskladniť všetky vaše potraviny. Nájdete tam priehradku na mliečne výrobky, vajcia alebo na víno.

Twin cooling plus

Technológia Twin Cooling Plus vytvára optimálnu teplotu a vlhkosť v celej chladničke a mrazničke. Každú časť chladničky ochladzuje nezávisle a zároveň zabraňuje miešaniu vôní pomocou výparníkov a chladiacich systémov, vďaka čomu potraviny zostanú čerstvé po dlhší čas a nedochádza ani k ich vysušeniu.

Beznámrazová technológia True No Frost

Technológia True No Frost dokáže zvýšiť cirkuláciu vzduchu, čím je zachovaná konštantná teplota v každej časti chladničky. Táto funkcia slúži ako prevencia proti vzniku neželanej námrazy či ľadu. Cieľová teplota je dosiahnutá oveľa rýchlejšie, a tak je zvýšená trvanlivosť chladiaceho systému a zároveň sa zabraňuje zbytočnému plytvaniu energie, ktoré je často spôsobené častým rozmrazovaním.

Priestor na všetko

Kombinovaná smart chladnička Samsung BRB260034WW/EF disponuje  interným objemom, až 264 litrov, z čoho 192 litrov objemu patrí chladiacej časti a 74 litrov mraziacej časti. Okrem toho je tiež vybavená skutočne množstvom inovatívnych priehradiek, poličiek a zásuviek, ktoré vám umožnia bez ťažkostí uskladniť všetky vaše potraviny. Vo vybavení chladničky nájdete držiak na vajcia či víno, priestor Fresh Zone, priehradku na mliečne výrobky a na dverách tiež efektívny zásobník na fľaše. 

CoolSelect Plus

Technológia CoolSelect Plus zone zabezpečuje jedinečnú flexibilitu. Aj jedlo odlišných chutí môže byť uskladnené pri svojej optimálnej teplote, vďaka čomu bude zachovaná jeho dlhšia čerstvosť a skvelá chuť. A len pomocou jediného dotyku môžete chladničku premeniť na mrazničku výberom z prednastavenej teploty 2°C, -1°C, -5°C alebo -23°C~-15.

Vstup pre komunikačný modul

Vstavaná chladničku Samsung BRB260076WW/EF obsahuje vstup pre komunikačný modul, vďaka čomu ju môžete prepojiť s vašim smartfónom. S použitím aplikácie Smart Dongle získate z akéhokoľvek miesta prehľad o tom, čo sa deje v jej vnútri. Môžete nastaviť režimy chladenia, monitorovať teplotu a dokonca dostať upozornenie, že dvere chladničky zostali nechcene otvorené. Aplikácia dokáže tiež diagnostikovať chyby, a tak sa vyhnete čítaniu zdĺhavých manuálov.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.5 cm
Maximálna hlučnosť 36 dB
Celkový čistý objem 264 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

3 recenzie Samsung BRB260076WW/EF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Marianna

29. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • vyššia hlučnosť
  • pri odmrazovaní sa tvoria v mrazničke ľadové cencúliky

Ivona

14. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéPatrik

3. 3. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Chladí<br /> Mrazí