Samsung BRB26605FWW/EF


Výška: 177.5 cm, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Celkový čistý objem: 267 L, No Frost (mraznička): Áno, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 679,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Samsung BRB26605FWW/EF s mrazničkou dole poskytne dostatok priestoru pre všetky vaše potraviny. Chladnička disponuje celkovým objemom 267 litrov z čoho 193 litrov objemu patrí chladiacej časti a 74 litrov mraziacej časti. Mraziaca kapacita je 3 kg/ 24 hod. a akumulačná doba pri výpadku prúdu je 6 hod. Vybavená je technológiou NoFrost, Multi Flow s cirkuláciou vzduchu, vnútorným LED osvetlením a alarmom. Nechýba tiež systémom All Around Cooling, zásuvka Optimal Fresh a Humidity Fresh, a vysúvacia polička Easy Slide Out v mrazničke. Maximálna dosahovaná hlučnosť 35 dB.

Dokonalosť v chladení i sviežosti 

Nedá námraze šancu 

Už žiadne zdĺhavé rozmrazovanie chladničky. Využite inteligentnú technológiu No Frost, ktorá vylepšuje cirkuláciu vzduchu a zároveň udržuje konštantnú teplotu, čo zabráni tvorbe a hromadeniu ľadu vo vnútri chladničky. Dosiahnutie optimálnej teploty tak bude omnoho rýchlejšie, a nakoľko je kladená omnoho nižšia záťaž na chladiaci systém, životnosť vašej chladničky sa takto automaticky predĺži. 

Efektívne chladenie pre dlhšiu čerstvosť 

Vychladenie potravín na správnu teplotu je základ. Funkcia All-Around Cooling ochladí každú priehradku rovnomerne, dôsledne od jedného konca k druhému. Neustále kontroluje teplotu a cirkuluje studený vzduch skrz dômyselne umiestnené otvory. Všetok obsah na každej polici je tak chladený efektívne a zostane v perfektnej kondícii po dlhšiu dobu. 

Väčší vnútorný priestor 

Tenšie steny znamenajú viac priestoru. Vysoko účinná izolačná technológia SpaceMax dokáže znížiť hrúbku stien na absolútne minimum a vytvoriť tak viac úložného priestoru, ktorý budete môcť využiť. Výsledkom je štíhlejší vnútorný priestor chladničky, ktorý navyše vyzerá po otvorení usporiadane a prehľadne. 

Využite priestor dverí na maximum 

Uložte ešte viac potravín do flexibilnejšieho priestoru vo dverách chladničky. Dizajn Variety Guard umožní jednoducho upraviť umiestnenie a samotný počet až piatich úložných prvkov vo dverách presne podľa vašich predstáv a potrieb. Rôzne veľké balenia s potravinami tak budete môcť organizovať a ukladať omnoho efektívnejšie. 

Vylepšená orientácia v mrazničke 

Hľadaniu potravín v mrazničke odzvonilo. Polička Easy Slide sa jednoducho zasúva a vysúva, čím vám pomôže efektívne ukladať, organizovať a pristupovať k zmrazeným potravinám. Navyše umožní rýchlo nájsť suroviny, ktoré by inak zostali vášmu zraku skryté kdesi v rohoch či v zadnom priestore klasických poličiek. 

Multifunkčná polička Rack & Shelf uľahčí usporiadanie

Priestor vašej chladničky ešte lepšie zorganizuje multifunkčná polica Rack&Shelf. Širší dizajn umožní uchovávať nielen fľaše vína štandardnej veľkosti, ale bez problémov pojme aj tie väčšie, napríklad od šampanského. Vodorovný tvar je navyše omnoho univerzálnejší, takže si poradí aj s ďalšími druhmi potravín, ako sú napríklad vajíčka alebo pizza. 

Bleskurýchly výkon mrazenia 

Rýchla tvorba ľadu, alebo domácej zmrzliny? To a ešte omnoho viac ľahko a rýchlo. Stačí stlačiť tlačidlo Power Freeze, ktoré začne do mrazničky fúkať prúd studeného vzduchu, prinášajúceho rýchly mraziaci výkon. Ideálne, pokiaľ potrebujete šokovo zmraziť potraviny, alebo tie už zmrazené spevniť. 

Fresh Zone zachováva sviežosť a prirodzenú chuť 

Doprajte si zdravé a chutné ovocie a zeleninu každý deň. Inteligentne navrhnutá zásuvka Fresh Zone vytvára ideálne prostredie pre skladovanie rýchlo sa kaziacich potravín. Precízne tesnenie zabráni úniku vlhkosti a udržuje ju na optimálnej úrovni, takže zabráni vzniku plesní a uchová vaše zdravé dobroty dlhšie čerstvé a plné chuti. 

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.5 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 267 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung BRB26605FWW/EF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené