Samsung Clear View Cover pre Samsung Galaxy S20, biela

Cena:
54,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,10 €

POPIS PRODUKTU

Originálne knižkové puzdro Samsung Clear View je určené pre smartfón Samsung Galaxy S20. Vyrobené z vysokokvalitných materiálov, aby spoľahlivo ochránil zadnú časť, boky, rohy aj displej telefónu pred škrabancami, nárazmi a mechanickým poškodením. Prednosťou puzdra je jeho predný kryt s priehľadným oknom, vďaka ktorému máte prehľad o prichádzajúcich hovoroch, správach a notifikáciách z aplikácií. Pri zatvorenom puzdre je možné aj telefonovať, vďaka otvoru pre reproduktor. Kompatibilita s Qi bezdrôtovým nabíjaním. Farba: biela.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Celistvá ochrana a dokonalý prehľad

Nedopustite, aby sa váš Galaxy S20 poškrabal či inak poničil nebezpečnými pádmi a otrasmi. Hoci bude smartfón chránený zo všetkých strán, vy zostanete v kontakte so svojím okolím – šikovný kryt vám zobrazí dátum a čas, upozornenia na nové správy a hovory, ktoré môžete prijímať alebo odmietať bez toho, aby ste museli kryt otvárať.

Ergonómia na prvom mieste

Kryt od spoločnosti Samsung prináša nielen bezpečnú ochranu, ale aj dokonalý komfort pri narábaní s telefónom. Bol navrhnutý tak, aby kopíroval jemné krivky Galaxy S20 a podporil jeho tenké a ľahké prevedenie. 

Kryje mu chrbát aj displej

Kryt Clear View Cover ochráni nielen hrany a zadnú stranu vášho zariadenia, ale aj jeho displej. Spoľahnite sa na neho – škrabance, nárazy či pády ho nevyradia z hry.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre značku: Samsung
Pre uhlopriečku: 6,2 "
Typ krytu: Knižkové puzdro

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Pre značku: Samsung
Pre uhlopriečku: 6,2 "
Originálne príslušenstvo: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela

Dizajn

Typ krytu: Knižkové puzdro

Materiál

Materiál: Polyurethane

Ďalšie parametre

Pre model: Samsung Galaxy S20

Ostatné

Kód produktu: EF-ZG980CWEGEU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore