Samsung Clear View Cover pre Samsung Galaxy S20+, modrá

  • Výpredaj −27 %

Pre uhlopriečku: 6.7 ", Typ krytu: Knižkové puzdro, Pre model: Samsung Galaxy S20+,


Cena 39,90 €

Zľava 27 % z pôvodnej ceny: 54,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Originálne knižkové puzdro Samsung Clear View je určené pre smartfón Samsung Galaxy S20+. Vyrobené z vysokokvalitných materiálov, aby spoľahlivo ochránil zadnú časť, boky, rohy aj displej telefónu pred škrabancami, nárazmi a mechanickým poškodením. Prednosťou puzdra je jeho predný kryt s priehľadným oknom, vďaka ktorému máte prehľad o prichádzajúcich hovoroch, správach a notifikáciách z aplikácií. Pri zatvorenom puzdre je možné aj telefonovať, vďaka otvoru pre reproduktor. Kompatibilita s Qi bezdrôtovým nabíjaním. Farba: modrá.

Celistvá ochrana a dokonalý prehľad

Nedopustite, aby sa váš Galaxy S20+ poškrabal či inak poničil nebezpečnými pádmi a otrasmi. Hoci bude smartfón chránený zo všetkých strán, vy zostanete v kontakte so svojím okolím – šikovný kryt vám zobrazí dátum a čas, upozornenia na nové správy a hovory, ktoré môžete prijímať alebo odmietať bez toho, aby ste museli kryt otvárať.

Ergonómia na prvom mieste

Kryt od spoločnosti Samsung prináša nielen bezpečnú ochranu, ale aj dokonalý komfort pri narábaní s telefónom. Bol navrhnutý tak, aby kopíroval jemné krivky Galaxy S20+ a podporil jeho tenké a ľahké prevedenie. 

Kryje mu chrbát aj displej

Kryt Clear View Cover ochráni nielen hrany a zadnú stranu vášho zariadenia, ale aj jeho displej. Spoľahnite sa na neho – škrabance, nárazy či pády ho nevyradia z hry.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre uhlopriečku 6.7 "
Typ krytu Knižkové puzdro
Pre model Samsung Galaxy S20+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung Clear View Cover pre Samsung Galaxy S20+, modrá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené