Samsung CRG90 49" čierny

Cena:
1 069,00 €

Pôvodná cena 1 369,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 21,38 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Zakrivený herný QLED monitor Samsung CRG90 disponuje 49" VA panelom s vynikajúcim rozlíšením Dual QHD 5120x1440 pixelov, vysokou obnovovacou frekvenciou 120 Hz a rýchlou odozvou 4 ms. Ultraširoký pomer strán 32:9 vás doslova pohltí a vy sa tak stanete súčasťou vašej obľúbenej hry. Hodnota zakrivenia je 1800R. Výhodou sú tiež široké pozorovacie uhly, ktoré dosahujú 178°. Monitor podporuje aj technológiu FreeSync a FreeSync 2. Ďalšou skvelou vlastnosťou je podpora technológie HDR1000, ktorá dokáže vďaka podsvieteniu 1000 nitov zobraziť naozaj dynamický obraz s vynikajúcou farebnou hĺbkou. Technológia Eye Saver a Flicker Free ochráni vaše oči pred nadmernou záťažou a únavou. Konektorová výbava obsahuje 2x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 1.2 a 4x USB-A.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 22 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: G

Popis produktu

Ultraširoký Dual QHD displej

Samsung CRG90 disponuje zakriveným displejom s vynikajúcim Dual QHD rozlíšením 5120x1440 pixelov. Celková veľkosť zobrazovacej plochy zodpovedá dvom vedľa seba postaveným monitorom s uhlopriečkou 27". Celková uhlopriečka monitora je 49". Displej využíva VA panel, ktorý vyniká veľmi rýchlou odozvou 4 ms a vysokou obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Hodnota zakrivenia monitora je 1800R. Výhodou je tiež podpora technológie HDR1000, ktorá umožní, aj vďaka kvalitnému podsvieteniu dosahujúci hodnoty až 1000 nitov, zobraziť dynamický obraz s perfektnou farebnou hĺbkou. Panel podporuje zobrazenie viac ako jednej miliardy farieb.

Optimalizovaný pre maximálny herný zážitok

Pri vývoji monitora bolo myslené hlavne na hráče a ich potreby. Monitor je tak špeciálne vyladený pre čo najlepší výkon v hrách, aby ste mohli byť stále medzi najlepšími hráčmi. Umožní vám nastaviť si kontrast a farby presne podľa štýlu ktorý vám vyhovuje, alebo podľa herného žánru, ktorý práve hráte. Zaujímavou funkciou je virtuálne zameriavanie, ktoré vám pomôže byť ešte presnejší. Ďalšou zaujímavosťou je špeciálny mód, ktorý má za úlohu eliminovať nepríjemné lagy.

AMD Radeon FreeSync ™ 2

Aby ste mali vždy pekný obraz s hladkým priebehom a bez meškania, dostal tento monitor do výbavy aj podporu technológie FreeSync 2. Táto technológia má za úlohu eliminovať trhanie obrazu a zabezpečiť maximálne hladký priebeh zobrazenia. FreeSync 2 tiež podporuje HDR a LFS. LFS sa stará o vyrovnanie náhleho poklesu snímkovej frekvencie. S herným QLED monitorom Samsung CRG90 tak získate veľmi kvalitný a plynulý obraz bez trhania a ďalších artefaktov, ktoré by vám mohli pokaziť herný zážitok.

Picture-by-Picture

Vďaka ultraširokému prevedeniu si môžete monitor rozdeliť na dva. Na jednej polovici môžete hrať svoju obľúbenú hru a na druhej strane mať otvorený prehliadač alebo napríklad chat s vašimi spoluhráčmi, a to všetko bez akejkoľvek degradácie obrazu. Monitor si poradí aj s príjmom obrazového signálu z dvoch počítačov. Na jednej strane tak môžete mať obraz z vášho herného desktopu a na druhej obraz z pracovného notebooku.

Ochrana očí

Ku všetkým skvelým parametrom a funkciám doplnil výrobca navyše špeciálne technológie, ktoré majú za úlohu eliminovať únavu a zaťaženie vašich očí aj počas dlhodobejších herných bitiek alebo pri práci. Technológia Eye Saver redukuje emisiu modrého svetla, ktoré spôsobuje nadmernú záťaž pre naše oči. Túto funkciu doplňuje funkcie Flicker Free, ktorá eliminuje blikanie obrazu. Vďaka týmto skvelým funkciám bude môcť dlhšie hrať a budete sa môcť stále plne sústrediť čisto na váš herný alebo pracovný výkon.

Flexibilný stojan

Samsung CRG90 je vybavený flexibilným stojanom, vďaka ktorému si budete môcť nastaviť monitor tak, aby ste na neho mali ten najlepší možný rozhľad. Vďaka jeho polohovateľnosti si môžete upraviť aj vaše herné alebo pracovné miesto podľa odporúčanej ergonómie a tým chrániť svoj pohybový aparát pred negatívnymi účinkami zlého sedu. Stojan umožňuje nastaviť si výšku, náklon a otočenie. Monitor je tiež plne kompatibilný s VESA riešením, takže si môžete primontovať akúkoľvek vlastnů rukověť, alebo monitor pripevniť pokojne aj na stenu.

Pripojené súbory

IL_SK/CZ_2052042 [*.pdf, 529.1 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 48,8 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 5120x1440
Zobrazovacia technológia: VA

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 48,8 "
iRozlíšenie displeja (px): 5120x1440
Tvar obrazovky: zakrivená
Pomer strán: 32:9
Technológia bez blikania: Ano
Zobrazovacia technológia: VA

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 1199,5 mm
Výška: 523,1 mm
Dĺžka: 349,7 mm
Hmotnosť: 14,6 Kg

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 1070000000

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 100 W
iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ďalšie parametre

Nastavenie sklonu: Ano

Ostatné

Kód produktu: LC49RG90SSUXEN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore