Samsung Clear View Cover puzdro pre Samsung Galaxy S21+ ružová


Pre uhlopriečku: 6.7 ", Typ krytu: Knižkové puzdro, Pre model: Samsung Galaxy S21+,

Farba


Cena 42,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,86 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Knižkové puzdro Samsung Clear View Cover v ružovej farbe určené pre smartfón Samsung Galaxy S21+. Poskytuje spoľahlivú ochranu telefónu pred pádom alebo poškodením. Zároveň umožňuje komfortné používanie bez obmedzení. Je vyrobené z kvalitného materiálu, polykarbonátu. Originálne príslušenstvo.

Čistý telefón, čisté ruky

Špeciálna antimikrobiálna vrstva na povrchu vášho puzdra Smart Clear View mu predlžuje životnosť tým, že zabraňuje nežiaducemu mikrobiálnemu rastu. Môžete sa tak naplno venovať zábave na vašom smartfóne bez obáv z baktérií a iných nečistôt.

Jednoduché a prirodzené ovládanie

Zostaňte v spojení, aj keď vaše puzdro Smart Clear View bude zatvorené. Praktické ikony na prednej strane krytu vás budú informovať o prichádzajúcich oznámeniach a hovoroch. Za každých okolností budete mať rýchly prístup k času, stavu batérie, ovládaniu hudby a viac. Ovládanie vášho smartfónu sa tak stane skutočne intuitívnym.

Elegantná ochrana vášho smartfónu

S kvalitným zabezpečením zo všetkých strán sa o váš smartfón nemusíte báť ani na cestách a dobrodružstvách. Predná výklopná časť chráni váš displej, zatiaľ čo zadná časť poskytuje ochranu aj externým častiam, ako sú fotoaparáty a tlačidlá. Vkusný dizajn celkovo oceníte ako doplnok svojho jedinečného štýlu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre uhlopriečku 6.7 "
Typ krytu Knižkové puzdro
Pre model Samsung Galaxy S21+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung Clear View Cover puzdro pre Samsung Galaxy S21+ ružová

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené