Samsung DV90T5240AE/S7


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 9 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení, Maximálna hĺbka: 65 cm. Viac info


Cena 649,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 721,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Smart sušička bielizne Samsung DV90T5240AE/S7 v bielom prevedení s objemom bubna 9 kg je zaradená do energetickej triedy A+++. Rýchly program Quick Dry za 35 minút 1 kg oblečenia. Výkonné sušenie pomocou tepelného čerpadla a 3 senzorov Optimal Dry. Má filter 2v1 pre jednoduchú údržbu. Možnosť ovládania prostredníctvom Wi-Fi a aplikácie SmartThings a AI Control. Možno otvárania dvierok do oboch strán. Má aj ochranu voči pokrčeniu Wrinkle Prevent a detský zámok. Hlučnosť 63 dB. Rozmery (VxŠXH):85 x 60 x 60 cm.

 

 

Inteligentné ovládanie

Doprajte si ešte jednoduchšie a praktickejšie sušenie. Šikovné riešenie AI Control sa postará o to, aby ovládanie sušičky bolo čo najjednoduchšie. Zobrazuje vám všetky dôležité informácie a pamätá si vaše používateľské návyky, podľa ktorých vám nastaví sušenie presne na mieru. Dokáže tiež navrhnúť konkrétny cyklus, ktorý sa momentálne hodí najviac. Navyše je tu ešte aj aplikácia SmartThings, ktorá vám v telefóne prináša riešenia prípadných problémov a ďalšie tipy a triky pre čo najlepšie používanie sušičky.

Šetrite náklady aj životné prostredie

Sušička od spoločnosti Samsung je vďaka technológii tepelných čerpadiel ohľaduplná k životnému prostrediu a zároveň šetrná k vášmu domácemu rozpočtu. Vyznačuje sa totiž energetickou účinnosťou A+++. Používa na ohrievanie miesto elektriny „chladivo“ a vďaka šikovnej recyklácii teplého vzduchu tak nedochádza k zbytočnému plytvaniu energiou.

Otváranie podľa vašej preferencie

Prispôsobte sušičku vašim preferenciám a priestoru okolo zariadenia. Sami totiž môžete vybrať smer, do ktorého sa budú otočné dvierka otvárať a zohľadniť tak usporiadanie vašej domácnosti. Prístup k sušičke už nemusí byť obmedzovaný žiadnymi stenami, čo zvýši praktickosť používania prístroja. Dvierka sušičky sú navyše priehľadné a vy tak budete mať vždy prehľad o tom, čo sa práve vnútri nachádza.

Bez nutnosti žehlenia

Sušička od spoločnosti Samsung zanechá sušené oblečenie bez záhybov. Pri použití funkcie Wrinkle Prevent už nemusíte oblečenie žehliť. Po ukončení cyklu totiž funkcia bez zahriatia prerušovane otáča bubon až po dobu troch hodín. Oblečenie tak neostáva na jednom mieste pri vysokej teplote príliš dlho, čo zabraňuje tvorbe záhybov.

Optimalizácia sušenia

Zažite skutočne inteligentné sušenie. Funkcia OptimalDry vám ušetrí námahu aj náklady. Vďaka trom šikovným senzorom získate pri sušení tie najlepšie výsledky. Riešenie totiž monitoruje vlhkosť, upravuje čas sušenia a zabraňuje poškodeniu oblečeniu. A dokonca vás upozorní, kedy je čas na vyčistenie výmenníka tepla.

Údržba hračkou

Optimalizáciu výkonu posunie na ešte vyššiu úroveň šikovný filter 2 v 1. Vďaka dvojvrstvovému sieťovému filtru je údržba zariadenia oveľa jednoduchšia, nakoľko nie je potrebný filter výmenníka tepla. O tom, kedy je čas vyčistiť filter a výmenník, vás zase informujú dva inteligentné alarmy.

Neuveriteľne krátky čas sušenia

Ponáhľate sa a potrebujete mať rýchlo pripravenú obľúbenú košeľu? Žiaden problém! Vďaka cyklu Quick Dry 35' bude 1 kg oblečenia pripravený na nosenie už za neuveriteľných 35 minút. Cyklus využíva na vysušenie hneď niekoľkých položiek vysoké teplo, vďaka ktorému šetrí čas. Bez stresu a námahy tak budete mať v priebehu chvíľky pripravené oblečenie, ktoré práve potrebujete.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 60 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 65 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie Samsung DV90T5240AE/S7

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Tomáš

12. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáRóbert

18. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáJan

3. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaViliam

19. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca