Samsung EB-PN930 powerbanka 10 200 mAh, sivá

Cena:
26,79 €

Pôvodná cena 74,00 €
Späť na NAY Extra kartu 0,54 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Samsung EB-PN930 je mimoriadne užitočná externá batéria, vďaka ktorej bude Váš mobilný telefón vždy plne nabitý a pripravený na plnohodnotné používanie. Doba výdrže sa tak výrazne zvýši, čo mnohí z Vás určite ocenia. Predovšetkým v časovej tiesni a na miestach bez prístupu k elektrickej sieti. Adaptive Fast Charging a Qualcomm Quick Charge technológia je zárukou rýchleho nabíjania. Svojim elegantným šedo-strieborným prevedením bude doslova neprehliadnuteľným kúskom na každom pracovnom stole. Navyše sa svojimi malými rozmermi zmestí do každej tašky. S kapacitou 10200mAh nabije zariadenie hneď niekoľkokrát.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 64 %

Služby k produktu

Hore

Popis produktu

Všestranná a spoľahlivá

Powerbanka Samsung EB-PN930 je v porovnaní s inými modelmi ešte rýchlejšia a pracuje podstatne efektívnejšie. S podporou technológií Adaptive Fast Charging a Qualcomm Quick Charge nabije Váš mobilný telefón za oveľa kratšiu dobu, o čom sa aj samy veľmi rýchlo presvedčíte. Disponuje dvomi konektormi, a to USB typu C a MicroUSB, čím umožňuje nabíjať súčasne hneď dve zariadenia. S kapacitou 10 200 mAh dokonca niekoľkokrát. 

Dizajn 

Kompaktné rozmery tejto externej batérie Samsung EB-PN930 potešia mnohých z Vás. Bude tak perfektným spoločníkom na cestách, nakoľko bude v taške zaberať len minimu miesta. Kábel dosahuje dĺžku 0,2 metra, čo je dostatočné. Strieborno-šedá povrchová úprava pôsobí veľmi elegatne a nadčasovo zároveň, vďaka čomu osloví rovnako dámsku i mužskú časť populácie. 

Skvelý spoločník

Obzvlášť nápomocná bude batéria na miestach bez prístupu k elektrickej energie. Aj naďalej tak budete môcť byť v spojení so svojimi najbližšími. Vybitá batéria Vás odteraz už nikdy neprekvapí. Svojim prémiovým prevedením dokonale vynikne pri každom smartfóne. Predstavuje príslušenstvo, ktoré by Vám vo výbave určite nemalo chýbať. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Kapacita batérie: 10200 mAh
Max. výstupný prúd: 2 A
Výstupy: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: šedá
Šírka: 77 mm
Výška: 104 mm
Hmotnosť: 288 g
Hĺbka: 23 mm

Batérie

Kapacita batérie: 10200 mAh

Funkcie

Zabudované svetlo: Nie

Energetické údaje

Max. výstupný prúd: 2 A
Podpora rýchleho nabíjania: Áno

Konektivita

Celkový počet výstupov: 1
Výstupy: USB

Ostatné

Kód produktu: EB-PN930CSEGWW

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore