Samsung EO-SG930CR Level Box Slim červený

Zadajte kód a získajte zľavu! Zľavové kódy nájdete TU.

Cena:
69,00 €

Cena so zľavovým kódom
55,20 €
Len do 11. 04. 2021
Pozrieť zľavový kód

Pôvodná cena 99,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,38 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Počúvajte svoju obľúbenú hudbu prostredníctvom tohto reproduktora Samsung Level Box Slim. Svojim výrazným červeným prevedením bude doslova neprehliadnuteľným prvkom či už u Vás doma, v práci alebo kdekoľvek vonku. Práve vďaka svojmu kompaktnému rozmeru a tenkému profilu ho môžete mať stále pri sebe a pripravený na používanie. Na plné nabitie vydrží až ohromných 30 hodín, čo je naozaj dlhá doba. S Vašim mobilným telefónom či tabletom ho zosynchronizujete prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth v priebehu krátkej chvíli. Pomocou neho viete samozrejme aj vybavovať všetky telefonáty. Vodeodolnou konštrukciou sa jeho použitie rozširuje – využiteľný je napríklad pri vode, kde ani kvapky vody jeho prevádzku neovplyvnia.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 31 %
 • Doprava zadarmo
 • zľava s kódom 13,80 €

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

2v1

Užite si prvotriedny zvuk, ktorý bude vychádzať práve z tohto reproduktora Samsung Level Box Slim. Vašu pozornosť i sympatie si získa rovnako po technickej i vizuálnej stránke. Nakoľko je pri prehrávaní hudby častým javom vybíjanie batérie Vášho smartfónu, reproduktor bol vybavený aj externou nabíjačkou. Práve vďaka nej nepremeškáte ani jeden jediný tón. S kompatibilným zariadením ich zosynchronizujete prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth.

Konštrukcia 

ochranou pred vodou bude skvelým spoločníkom za každých okolností. Vodeodolná technológia ich predurčuje aj na použitie pri jazere či na kúpalisku, kde ani malé množstvo vody neovplyvní ich prevádzku. Aj naďalej tak budú zabezpečovať skvelú zábavu v podobe dokonalej reprodukcie v naozaj vysokej kvalite. 

Dizajn 

Svojim kompaktným prevedením sa zmestí do mnohých tašiek, vďaka čomu ho môžete mať vždy pri sebe a pripravený na použitie. Prenosným dizajnom si okamžite získa Vaše sympatie. Ich prevádzku si môžete užívať či už na cestách, na chate alebo na inom mieste mimo domova. Tenký profil skvele padne do ruky a zároveň pôsobí veľmi elegantne. Bez pochýb bude pútať Vašu pozornosť. 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung

Ostatné

Kód produktu: EO-SG930CREGWW

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore