Popis produktu

Trikrát viac zábavy 

Galaxy A7 od spoločnosti Samsung disponuje trojitým fotoaparátom a ďalšími šikovnými funkciami, na ktoré sa môžete obrátiť pri zábave, ale aj pri práci. Vďaka širokouhlému a ultraširokouhlému objektívu môžete zachytiť všetky životné momenty v ich plnej kráse.

Perfektne realistické zábery

Doprajte si ešte širší pohľad na svet. Smartfón Galaxy A7 je vybavený technológiou, vďaka ktorej zachytíte všetko okolo vás. Trojitý fotoaparát využíva kombináciu 77° a 120° širokých objektívov, aby dosiahol tie najlepšie výsledky. Vaše fotografie tak budú viac než len výsekom reality. Svet v nich totiž bude zachytený so všetkým detailami. K ešte lepším obrázkom prispejú aj inteligentné funkcie vyváženia bielej, nastavenia jasu či saturácie a možnosť vybrať si z 19 prednastavených módov pre čo najlepšie vyznenie vašich snímok.

Nezáleží na okolnostiach

Umožnite vašim záberom dýchať. Dodajte im potrebnú hĺbku. Smartfón Galaxy A7 od spoločnosti Samsung disponuje hlavným 24 Mpx objektívom, ktorý dopĺňa ďalšia dvojica 5 Mpx a 8 Mpx objektívov. Vďaka nimi budete mať vaše zábery pod totálnou kontrolou, ktorá vám zabezpečí sa zamerať na to najdôležitejšie, čo sa pred vami odohráva. A nezáleží na momentálnej svetelnosti. Zadný trojitý fotoaparát sa vyznačuje nízkou clonou, ktorá umožní tvorbu skvelých fotografií aj v tmavších priestoroch.

Ohúrte sami seba

Dodajte si trochu sebavedomia. Odfoťte si dokonalý autoportrét, ktorý budete potom hrdo zdieľať so svojimi najbližšími. Funkcia Pro-lightning vám umožní vybaviť vašu selfie perfektným profesionálnym osvetlením. Pre ďalšie vylepšenie záberov je tu tiež riešenie Smart Beauty, ktoré prostredníctvom sofistikovanej technológie rozpoznania tváre zvýrazní vaše najzaujímavejšie rysy.

Lahôdka pre oči

Užívajte si zábavu či prácu s fantastickým spoločníkom Galaxy A7 od spoločnosti Samsung. Jeho úžasný 6,0-palcový Full HD+ Super AMOLED Infinity displej je zárukou dychberúceho vizuálneho zážitku. Ponúkne vám totiž obraz s perfektným kontrastom, jasom a farebnou dynamikou. Skrátka, sledované videá ožijú priamo pred vašimi očami. Galaxy A7 je však užitočný, aj keď práve nie je v plnom chode. Aj pri nečinnosti vám totiž funkcia Always On Display môže neustále zobrazovať dôležité informácie. Či už to je aktuálny čas či predpoveď počasia alebo prichádzajúce notifikácie.

Kombinácia odolnosti a štýlu

Vyťažte čo najviac z pohodlnej manipulácie zariadenia Galaxy A7 od spoločnosti Samsung. Jeho dizajn umožňuje jednoduché uchytenie, inteligentný senzor odtlačkov prstov zase zabezpečí šikovné ovládanie. Navyše je jeho prevedenie perfektne štýlové. A špičkové 2.5D sklo na zadnej strane smartfónu poskytuje okrem elegancie aj skvelú odolnosť.

Pohodlná ochrana telefónu a citlivých súborov

Rozpoznanie tváre, rýchla a presná čítačka odtlačkov prstov. Galaxy A7 ponúka pri odomykaní oveľa viac možností než len tradičné heslá či gestá. Čítačku navyše využijete tiež pri prihlasovaní k vybraným webovým stránkam alebo aplikáciám. Hodiť sa vám určite bude tiež Zabezpečený priečinok, do ktorého máte prístup len vy. Umiestniť doň môžete napríklad fotky alebo dokumenty, ktoré nemajú v nepovolaných rukách čo robiť.

Zvuk, aký poznáte z kín

Zažite doposiaľ nepoznanú úroveň multimediálnych zážitkov. Popri skvelom obraze Infinity displeja ponúka Galaxy A7 neuveriteľné prevedenie zvuku, ktoré poteší každého milovníka kvalitného audia. Smartfón je totiž vybavený technológiou Dolby Atmos, ktorá ponúka dokonalú priestorovú reprodukciu zvuku. Pri pozeraní videí sa tak budete môcť skutočne ponoriť do sledovaného obsahu a vžiť sa do zobrazovanej reality. Alebo si vypočuť svoju obľúbenú hudbu aj s tými najjemnejšími detailami.

Oddelená správa viacerých účtov

Vyťažte z používania telefónu ešte viac. Galaxy A7 poskytuje až dva sloty na SIM kartu, vďaka čomu môžete oddelene spravovať dva rôzne účty. Popritom ešte môžete využiť ďalší slot na microSD kartu. Pri jej použití máte možnosť rozšíriť pamäť telefóna o ďalších 512 GB a naplno si užívať súbory rôznorodého charakteru. A dokonalé vyváženie pracovného a súkromného života zažijete so šikovným riešením Dual Messenger. Umožní vám spravovať dva rozličné chatovacie účty separátne a rozdeliť tak vašu komunikáciu s kolegami a priateľmi.

Okamžité pripojenie k Wi-Fi

Prehliadanie internetu na rôznych miestach nikdy nebolo jednoduchšie. Samsung A7 vie totiž šikovne pracovať s históriou Wi-Fi pripojení. To znamená, že ak sa znova vyskytnete na mieste, kde ste v minulosti používali Wi-Fi, smartfón vás automaticky k príslušnej sieti pripojí a vy tak budete môcť okamžite využívať internet. A keď už Wi-Fi nebude na dosah, telefón ju jednoducho vypne.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 6 "
iOperačná pamäť RAM: 4 GB
iKapacita: 64 GB
Rozlíšenie displeja: Full HD+

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Vodeodolný: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 6 "
iTyp displeja: super Amoled
iRozlíšenie displeja (px): 2220x1080
Rozlíšenie displeja: Full HD+

Konektivita

Verzia Bluetooth: 5.0
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
iNFC: Áno
Konektor: Micro USB
i3,5 mm jack: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zlatá
Šírka: 76,8 mm
Výška: 159,8 mm
Dĺžka: 7,5 mm
Hmotnosť: 168 g

Operačný systém

Verzia operač.sys.: Android 8.0
iPoskytovaný OS: Android

Funkcie

iGPS: Áno
Bezdrôtové nabíjanie: Nie

Procesor

Typ procesora: Exynos
iFrekvencia procesora: 2,2 GHz
iPočet jadier procesora: 8

Mobilné siete

i4G / LTE: Áno
iPodpora Dual SIM: Áno
iTyp SIM karty: nano sim
5G: Nie

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 4 GB
iSlot pre pamäťovú kartu: Áno
Kompat.pamäť.karty: micro SD

Batérie

Kapacita batérie: 3300 mAh

Dátové úložisko

iKapacita: 64 GB

Fotoaparát

iPredný fotoaparát: Áno
Rozlíšenie hl.fotoaparátu: 24 mpx
Rozlíšenie pred.fotoaparátu: 24 mpx
iMax.počet snímok za sek.: 30 FPS

Rádio

FM rádio: Áno

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080

Blesk

Vstavaný blesk: Áno
Typ blesku: LED

Ostatné

Kód produktu: SM-A750FZDUORX

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Najviac oceňované vlastnosti

  • jednoduchosť ovládania
  • výkon
  • pomer cena / výkon

100%
Perfektný

Všetky hodnotenia (2)

  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

  • výkon
  • pomer cena / výkon
  • zatiaľ žiadne

Zbaliť hodnotenia

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore