Popis produktu

Telefón pre úplne nový pohľad na svet 

Nová úroveň sledovania

Či už pôjde o videá, fotografie alebo hry, obsah sledovaný na obrazovke Galaxy A50 zrazu nadobudne celkom nový rozmer. Smartfón od spoločnosti Samsung sa totiž môže pochváliť až 6,4" Infinity-U displejom, ktorý neohraničujú takmer žiadne rámy. Obrazová kvalita navyše benefituje z FHD+ rozlíšenia a bohatého farebného spektra technológie Super AMOLED.

Radosť používať

Pri používaní a pri pohľade na Galaxy A50 vás však očarí nielen pohlcujúci Infinity-U displej. Prémiový dizajn smartfónu sa tiež vyznačuje elegantnými krivkami a 3D sklom, z ktorého je vyrobená zadná časť smartfónu. Okrem toho nájdete priamo v displeji snímač odtlačkov prstov, ktorý uľahčí odomykanie zariadenia.

Vybavený troma fotoaparátmi

Preskúmajte hranice fotografovania! Galaxy A50 od spoločnosti Samsung vám ponúka hneď niekoľko možností. Prvou z nich je hlavný 25 Mpx fotoaparát so svetelnosťou f/1,7, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznorodým podmienkam. Určite využijete tiež ultraširokouhlý objektív s uhlom záberu až 123°. A pre úpravu hĺbky ostrosti je tu špeciálny 5 Mpx snímač.

Neunikne vám jediný záber

Nech už sa ocitnete kdekoľvek a kedykoľvek, na fotoaparát Galaxy A50 sa môžete vždy spoľahnúť. Hlavný objektív dokáže fotiť pri akýchkoľvek svetelných podmienkach. Skvelé panoramatické zábery zase vytvoríte so šikovným ultraširokouhlým objektívom. A pre umelecké rozostrenie môžete použiť 5 Mpx snímač pre úpravu hĺbky ostrosti.

Vyhnete sa chybám

Trom fotoaparátom vášho Galaxy A50 v ceste za dokonalými fotografiami pomáhajú ešte ďalšie sofistikované technológie. Smartfón využíva umelú inteligenciu, ktorá pri fotografovaní rozpozná osoby, predmety či scenérie, ktoré chcete zachytiť. Vďaka tomuto riešeniu dokážete doladiť jas alebo farebnosť pre čo najlepšie výsledky. A aby toho nebolo málo, telefón sa vyznačuje aj šikovným systémom detekcie vád, ktorý vás upozorní na prípadne chyby.

Ukážte svoje emócie

Vytvorte si selfie skutočne podľa vašich predstáv. Predný 25 Mpx fotoaparát Galaxy A50 vám bude k službám vo dne v noci. Navyše môžete autoportréty ozdobiť zábavnými samolepkami či filtrami. A v prípade, že sami nebudete vedieť dosť dobre vyjadriť, ako sa cítite, môžete si vytvoriť vlastné 3D animované emoji so svojou podobizňou. Vtipne tak vyjadríte svojim priateľom svoje pocity.

Bezpečnosť prioritou

Získajte prístup ku Galaxy A50 jednoducho, rýchlo a bezpečne. Práve to zaručí technológia biometrického overenia totožnosti, ktorá ponúka hneď niekoľko možností odomknutia telefónu. Vďaka inteligentnému snímaču odtlačkov prstov v displeji dokáže smartfón identifikovať váš dotyk. K odomknutiu vám teda bude stačiť prst. Navyše sa pred vstupom do Galaxy A50 môžete identifikovať aj svojou tvárou. Ďalšiu vrstvu ochrany ponúka riešenie Zabezpečený priečinok, kam môžete bezpečne uložiť svoje citlivé dáta.

Spoľahlivá batéria

Smartfón Galaxy A50 od spoločnosti Samsung ponúka množstvo úžasných funkcií, od ktorých sa nebudete vedieť odtrhnúť. Preto je zariadenie vybavené výkonnou batériou, ktorá zabezpečí dostatok energie na ničím nerušený chod telefónu. Spoľahnúť sa budete môcť na kapacitu batérie až 4000 mAh, ktorá vám umožní naplno využívať smartfón po naozaj dlhú dobu. A v prípade vybitia jednoducho využijete možnosť rýchleho nabíjania.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 6,4 "
iOperačná pamäť RAM: 4 GB
iKapacita: 128 GB
Rozlíšenie displeja: Full HD+

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Vodeodolný: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 6,4 "
iTyp displeja: super Amoled
iRozlíšenie displeja (px): 2400x1080
Rozlíšenie displeja: Full HD+

Konektivita

Verzia Bluetooth: 5.0
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
iNFC: Áno
Konektor: USB-C
3,5 mm jack: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: oranžová
Šírka: 7,7 mm
Výška: 74,5 mm
Dĺžka: 158,5 mm
Hmotnosť: 166 g

Operačný systém

Verzia operač.sys.: Android 9.0
iPoskytovaný OS: Android

Funkcie

iGPS: Áno
Bezdrôtové nabíjanie: Ne

Procesor

Typ procesora: Exynos
iFrekvencia procesora: 2,3 GHz
Verzia procesora: Exynos 9610
iPočet jadier procesora: 8

Obsah balenia

Obsah balenia: ihla na SIM

Mobilné siete

i4G / LTE: Áno
iPodpora Dual SIM: Áno
iTyp SIM karty: nano sim

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 4 GB
iSlot pre pamäťovú kartu: Áno
Kompat.pamäť.karty: micro SD

Batérie

Kapacita batérie: 4000 mAh

Dátové úložisko

iKapacita: 128 GB

Fotoaparát

iPredný fotoaparát: Áno
Rozlíšenie hl.fotoaparátu: 25 mpx
Rozlíšenie pred.fotoaparátu: 25 mpx
iMax.počet snímok za sek.: 30 FPS
Duálna kamera: Zadná

Rádio

FM rádio: Áno

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080

Blesk

Vstavaný blesk: Áno
Typ blesku: LED

Ostatné

Kód produktu: SM-A505FZOSORX

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore