Samsung Galaxy Buds biele

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 42 %

Android roka 2019

Android roka 2019

1. miesto

Zabudovaný mikrofón: Áno, Štýl nosenia: do uší Viac info

4,9 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds v štýlovej bielej farbe zaujmú nielen svojim dizajnom, ale aj kvalitnou reprodukciou zvuku od značky AKG. Slúchadlá sú uložené v praktickom puzdre, ktoré ich chráni pri prenášaní. Taktiež ich veľmi rýchlo nabijete aj cez váš smartfón, a to vďaka funkcii bezdrôtového zdieľania energie.

Doprajte si precízne vyladený zvuk

Vaše citlivé uši si nezaslúžia kompromisy v podobe priemerných slúchadiel. So špičkovými Galaxy Buds od spoločnosti Samsung získate vernú a bohatú reprodukciu zvuku, nech už budete počúvať piesne akéhokoľvek žánru – s precíznym vyladením kvality audia koniec koncov pomáhali špecialisti z AKG. Ergonomické slúchadlá dokonale sadnú do vášho ucha a ponúkajú pripojenie cez moderný Bluetooth 5.0. Čerešničkou na torte je podpora bezdrôtového nabíjania a dobíjanie formou bezdrôtového zdieľania energie z úžasného smartfónu novej generácie Samsung Galaxy S10. Užite si svoje obľúbené pesničky ako ešte nikdy predtým.

Úžasne kompaktné prevedenie

Dizajnéri slúchadiel mysleli nielen na mimoriadnu kvalitu zvuku, ale tiež na váš štýl a vaše pohodlie. Nech už si zvolíte akúkoľvek z troch veľkostí ušných a externých nástavcov, máte istotu, že vám budú perfektne sedieť v uchu. Kompaktné slúchadlá nezaberú takmer žiadny priestor a nezaťažia vaše vrecko, ani kabelku. Pokiaľ vám niekto zavolá, môžete vďaka vstavanému mikrofónu vybaviť hovor priamo zo slúchadiel. Adaptívny duálny mikrofón novej generácie v takom prípade dokonca pomáha s odstránením okolitých ruchov, aby bol prenos hlasu mimoriadne čistý. Veľkou výhodou je tiež fakt, že ak nechcete byť rušení, môžete telefón nechať doma.

V prípade potreby budete počuť aj okolie

Občas potrebujete miesto počúvania obľúbenej pesničky chvíľu vnímať svoje okolie. Galaxy Buds v takom prípade nemusíte vyberať z uší; nie je ani nutné pozastaviť prehrávanie pesničky. Stačí pridržať prst na dotykovej ploche a slúchadlá dočasne znížia hlasitosť. Keď dáte prst preč, zvýši sa hlasitosť zase na pôvodnú úroveň. A v situáciách, kedy potrebujete mať neustály prehľad o dianí vo svojom okolí, môžete aktivovať praktický ambientný režim, ktorý sa postará o prenos okolitých zvukov. Ani v prípade, že chcete s počúvaním skutočne skončiť, nemusíte hudbu zložito vypínať. Slúchadlá zistia, že ste ich vybrali z uší, a samy prehrávanie prerušia.

Perfektne pohodlné a praktické

Galaxy Buds vám môžu prehrávať obľúbené pesničky napríklad aj v telocvični – vo vašich ušiach sa udržia spoľahlivo a sú odolné proti poteniu. Zároveň sú však mimoriadne pohodlné, takže ich môžete bez obmedzenia nosiť celý deň. O spárovanie s mobilnými zariadeniami sa stará moderná technológia Bluetooth 5.0. Dokonca môžete slúchadlá bez problémov spárovať s viacerými zariadeniami a rýchlo medzi zdrojmi zvuku prepínať.

Nabíjanie bez drôtov a skvelá výdrž

Drobná mikrobatéria v Galaxy Buds v sebe skrýva veľkú sílu – zaistí slúchadlám výdrž až 6 hodín. Samotné dobíjanie môže tiež prebiehať bezdrôtovo, takže sa nemusíte zdržovať večným rozmotávaním káblov a pripájaním konektorov. Máte na výber medzi štandardným bezdrôtovým nabíjaním Qi a moderným zdieľaním energie z vybraných zariadení Galaxy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Štýl nosenia do uší

Ocenenie a hodnotenia produktov

Android roka 2019

Android roka 2019

1. miesto

4,9 / 5

9 recenzií Samsung Galaxy Buds biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

22. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéĽuboš

12. 7. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéDenis

30. 3. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Skvele hrajú.
  • Slušná výdrž batérie.
  • Vyššia ale furt prijatelná cena.
  • Slabšia výdrž oproti len o niečo málo drahším Galaxy Buds+

Nič viac mi nenapadá


Zuzana

25. 3. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • - Pekný vzhľad,
  • - dobrý zvuk,
  • - dlhá výdrž
  • Jediné mínus aspoň pre mňa: nepočuť dostatočne dobre zvuky v okolí