Samsung Galaxy Buds FE sivé

Techbox roka 2023 Slúchadlá

Techbox roka 2023 Slúchadlá

Nominácia


Bezdrôtové slúchadlá, Zabudovaný mikrofón, Výdrž batérie: 8.5 h, Výdrž batérie s puzdrom: 30 h, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Aktívne tlmenie hluku, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 109,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,18 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 18,17 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu a jedno ocenenie

Popis produktu

Samsung Galaxy Buds FE v sivom prevedení sú kompaktné bezdrôtové slúchadlá s vysokou kvalitou zvuku, ergonomickým tvarom a aktívnym potlačením hluku pre ničím nerušené počúvanie hudby a čistý zvuk.

Kompaktný dizajn. Perfektný zvuk

Či už si idete ráno zabehať alebo cestujete vlakom, vychutnajte si každý tón svojej obľúbenej hudby v tej najvyššej kvalite. Ergonomický tvar slúchadiel Galaxy Buds FE vám pohodlne padne do uší a zamedzí ich vypadnutiu. Nerušené počúvanie podcastov i čistý zvuk počas telefonických hovorov zabezpečuje aktívne potlačenie hluku, zatiaľ čo inteligentný softvér umožňuje automatické prepínanie z jedného zariadenia Galaxy na druhé. Dokonalý zvuk a jednoduché používanie vám prináša tak pomocníka do vrecka, ktorý vám spríjemní každý jeden deň.

Pohodlné ovládanie jedným dotykom

Ovládajte slúchadlá a prijímajte hovory jednoducho a bez hľadania telefónu – Galaxy Buds FE vám ponúkajú vylepšené dotykové ovládanie priamo na povrchu slúchadiel a intuitívne rozdelenú oblasť pre uchopenie a obsluhu zariadenia. Vylepšenia sa dočkal aj tvar slúchadiel, ktorý vám dopraje maximálne pohodlie počas dlhšieho počúvania. Vybrať si môžete z niekoľkých silikónových nadstavcov, aby vám slúchadlá pri nosení nevypadávali a dokonale sadli.

Preskúmajte svoj vnútorný svet

Vytvorte si oázu pokoja kedykoľvek a kdekoľvek ju potrebujete so sofistikovanou funkciou aktívneho potlačenia hluku (ANC). Vďaka nej sa môžete ľahko ponoriť do meditácie v parku alebo si vychutnať svoje obľúbené video s dokonale čistým zvukom počas cesty do práce. Funkciu ANC ľahko vypnete podržaním prsta na povrchu slúchadiel, pričom sa môžete venovať svojmu okoliu bez toho, aby ste si ich museli vyberať z uší.

Hlbší zážitok z každého tónu

Doprajte si neuveriteľne bohatý a detailný zvuk vďaka jednosmernému reproduktoru, ktorý zvýrazní silu basov a prehĺbi váš hudobný zážitok, či už ste fanúšikom rocku alebo dávate prednosť jemnejším popovým baladám.

Drobný dizajn, veľká výdrž

Galaxy Buds FE s vami udržia krok, aj keď nemáte poruke nabíjačku – neuveriteľná výdrž batérie vám poskytne až 30 hodín počúvania, takže si bez problémov vypočujete celú audioknihu na jedno nabitie.

Čistý hlas aj v rušnom prostredí

Pri telefonovaní sa už nemusíte obávať nepríjemného ticha, keď vám druhá osoba dobre nerozumie. Trojica citlivých mikrofónov dokonale zachytí váš hlas a zreteľne ho odovzdá osobe na druhej strane. Inteligentné filtrovanie šumu a okolitých zvukov prispôsobuje snímanie hlasu vášmu osobnému štýlu nosenia, čím vám poskytuje istotu vecných a jasných telefónnych hovorov bez neustáleho opakovania.

Udrží rytmus na viacerých zariadeniach

Prechádzajte z malého displeja telefónu na väčšiu obrazovku tabletu alebo Samsung TV bez toho, aby ste museli pri sledovaní videí alebo seriálov prepínať slúchadlá. Funkcia Smart View zaručí, že vám pri prechode medzi zariadeniami neunikne ani slovo, takže si môžete vychutnať nečakané dejové zvraty či napínavé akčné scény plynule a bez rušivých vplyvov. Hlasový asistent Bixby v angličtine vám tiež pomôže s ešte plynulejšou navigáciou.

Slúchadlá, ktoré sa nestratia

Už sa nemusíte báť o svoje slúchadlá – inteligentné vyhľadávanie vám vždy ukáže ich presnú polohu, aby ste nemuseli prehľadávať celý byt alebo vysypávať tašku. Ak vaše Galaxy Buds FE nájde telefón niekoho iného, automaticky sa zobrazí prednastavená správa s vašimi kontaktnými údajmi. Vy sa tak nemusíte obávať, že by ste slúchadlá nadobro stratili.

Bez Galaxy Buds FE už neodídete

Stalo sa vám niekedy, že ste si pozabudli slúchadlá v kaviarni alebo v kancelárii? Týmto starostiam je koniec zásluhou funkcie automatického „prezvonenia“. Zvukový signál vás upozorní, keď sa vzdialite od slúchadiel, takže vždy budete presne vedieť, kde sa nachádzajú, a to aj počas hektického dňa.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 8.5 hod.

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Techbox roka 2023 Slúchadlá

Techbox roka 2023 Slúchadlá

Nominácia

5,0 / 5

1 recenzia Samsung Galaxy Buds FE sivé

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Jozef

2. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Spokojnosť