Samsung Galaxy Buds+ biele

Zobraziť


Zabudovaný mikrofón: Áno, NFC: Nie, Štýl nosenia: do uší, Výdrž batérie: 11 hod. Viac info


Cena 129,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

7 + nakupů

Zobraziť 7 recenzií

Popis produktu

Vylepšené bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds+ v elegantnom bielom prevedení boli vyvinuté s ohľadom na maximálne pohodlie pri počúvaní a s dôrazom na skvelý zvukový prejav. Zvuk slúchadiel je vyladený v spolupráci s expertmi z renomovanej spoločnosti AKG. Tešiť sa tak môžete na prvotriedny zvuk a zároveň maximálne pohodlie pri ich používaní. Spoločne so slúchadlami dostanete štýlové puzdro, ktoré podporuje bezdrôtové nabíjanie, vrátane reverzného bezdrôtového nabíjania prostredníctvom telefónu. Výdrž slúchadiel, spolu s nabíjacím puzdrom, dosahuje 22 hodín.

Nechajte sa uniesť novou dimenziou zvuku 

Kompaktný tvar v hypermodernom dizajne. Ergonomický dizajn, ktorý perfektne sadne do vašich uší. Krištáľovo čisté audio od AKG, ktoré sa vyrovná štúdiovej kvalite. Zoznámte sa s Galaxy Buds+ od spoločnosti Samsung – slúchadlami budúcnosti. Počúvanie hudby, podcastov či audiokníh bude odteraz ešte väčším zážitkom. 

Beat, ktorý vás dostane 

Rozšírený 2-pásmový dynamický systém reproduktorov s vylepšeným ovládačom sa postarajú o bohatý zvuk plný nadupaných basov a čistých výšok. Váš obľúbený playlist neznel nikdy tak fantasticky! 

Dva vonkajšie mikrofóny pre váš hlas 

Telefonické hovory v ruchu veľkomesta už nebudú žiadnym problémom. Vďaka dvom inovatívnym vonkajším mikrofónom, ktoré zosilnia váš hlas, už nebudete musieť prekrikovať okolity hluk. 

Tri mikrofóny pre potlačenie okolitého hluku 

Prichádzajúce metro, hluk na párty alebo kričiace deti? Nič z toho vás so slúchadlami Galaxy Buds+ nebude obťažovať. Sú totiž vybavené systémom troch adaptívnych mikrofónov, dvoma vonkajšími a jedným vnútorným, ktoré sa postarajú o vytesnenie okolitého ruchu, aby ste vy mohli pokojne vybaviť svoje telefonické hovory. 

Až 22 hodín prehrávania 

Galaxy Buds+ od spoločnosti Samsung boli vytvorené, aby s vami zvládli aj tie najnáročnejšie dni. Výdrž batérie až 11 hodín na jedno nabitie môžete predĺžiť na neuveriteľných 22 hodín prostredníctvom nabíjacieho puzdra. Ani s nabíjaním si nemusíte príliš lámať hlavu – buď ich položíte na smartfón Galaxy s funkciou bezdrôtového zdieľania energie, alebo na kompatibilnú bezdrôtovú nabíjačku so štandardom Qi. A pre ľahšiu kontrolu stavu batérie slúchadiel a puzdra vám stačí otvoriť aplikáciu Galaxy Wearables vo vašom smartfóne. 

Vnímajte svet aj so slúchadlami v ušiach 

Máte náladu sa naplno ponoriť do hudby, ale neustále sa k vám niekto prihovára? Na slúchadlách Galaxy Buds+ dokážete zastaviť prehrávanie a zvýšiť hlasitosť okolia, kedykoľvek budete potrebovať. 

Hravé dotykové ovládanie 

Žiadne zbytočné prepínanie, ťukanie, zdĺhavé nastavovanie. Stačí jeden dotyk prstom na touchpad slúchadiel Galaxy Buds+ a môžete bez problémov prehliadať svoj playlist, prijať hovor alebo upraviť hlasitosť. Dokonca si môžete vytvárať vlastné príkazy pre získanie väčšej kontroly a slobody bez vášho smartfónu. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 11 hod.

Hodnotenie

5,0 / 5

7 recenzií Samsung Galaxy Buds+ biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ján

22. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


perfektny zvuk, jednoduché párovanie, nabijanie, celkovo pouzivanie


Anatolii

21. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Super slúchadlá! Odporúčam !


Dušan

13. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéMartina

29. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené