Samsung Galaxy Buds2 biele bezdrôtové slúchadlá

  • Zľava 15 %

Techbox roka 2021 Slúchadlá

Techbox roka 2021 Slúchadlá

3. miesto


Bezdrôtové slúchadlá, Zabudovaný mikrofón, Výdrž batérie: 7,5 h, Výdrž batérie s puzdrom: 29 h, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Dosah: 10 m, Aktívne tlmenie hluku, Frekvenčný rozsah: 20 - 20000 Hz, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 126,99 €

Zľava 15 % z predchádzajúcej ceny: 149,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,54 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

11×

96% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

11 + nakupů

Zobraziť 11 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 v bielej farbe, do uší, zabudovaný mikrofón, Bluetooth, dosah 10 m, frekvenčný rozsah 20-20000 Hz, ovládanie prehrávania, ovládanie hlasitosti, aktívne tlmenie hluku, výdrž batérie 7,5 h, výdrž s nabíjacím puzdrom 29 h, vstup USB-C

Zaži novú éru Galaxy AI

Cestuj bez jazykových bariér s podporou Galaxy AI. Aplikácia Tlmočník ti v spolupráci s Galaxy Buds2 dokáže prekladať rovno do uší a dokonca cez reproduktor smartfónu zároveň preložiť aj tvoje slová. Služba Live Translate ti zase pomôže pri telefonovaní – vďaka algoritmu na rozpoznávanie hlasu simultánne tlmočí a prepisuje tvoje hovory, takže všetko pohodlne uvidíš na svojom displeji. Takto môžeš bez obáv objavovať celý svet!  

*Funkcie Galaxy AI (umelej inteligencie) budú na podporovaných zariadeniach Samsung Galaxy poskytované zadarmo minimálne do konca roku 2025. Dostupnosť funkcií umelej inteligencie poskytovaných tretími stranami sa môže zmeniť a podlieha vlastným podmienkam poskytovateľa.

Najľahšie slúchadlá Samsung s dlhou výdržou

Zoberte si svoje obľúbené skladby všade so sebou. So slúchadlami Galaxy Buds2 od spoločnosti Samsung bude vďaka vyváženému zvuku každý tón krištáľovo čistý a s podporou funkcie aktívneho potlačenia hluku sa môžete naplno ponoriť do počúvania audioknihy alebo podcastu. Bezproblémová kompatibilita s vaším smartfónom či hodinkami vám prináša plynulé pripojenie, či už budete chcieť počúvať hudbu pri tréningoch alebo počas gamingu. A ergonomický zábavný dizajn s elegantným matným finišom v decentných neutrálnych farbách vám zaručí, že budete za každých okolností vyzerať štýlovo a trendy.

Basy a výšky v dokonalej rovnováhe

Hudba má väčšiu silu, čím kvalitnejšie znie. So slúchadlami Samsung Galaxy Buds2 vám do uší bude prúdiť dokonale vyvážené audio s hlbokými basami a ideálnymi výškami vďaka dvojsmerným dynamickým reproduktorom.

Hovory so slúchadlami v najvyššej možnej kvalite

Váš hlas bude konečne prenášaný zreteľne, čisto a bez rušivých elementov. Vývojári spoločnosti Samsung totiž slúchadlá osadili až troma citlivými mikrofónmi so vstavanou jednotkou snímania hlasu, takže vaše telefonické či video hovory už nebude nič rušiť. Čistotu prenosu podporuje aj riešenie na báze umelej inteligencie, ktoré automaticky filtruje nežiaduci šum. Slúchadlá navyše disponujú špeciálnym hladkým ergonomickým dizajnom odolným voči poryvom vetra, ktoré by mohli potenciálne narušovať zrozumiteľnosť vašich hovorov.

Majte plnú kontrolu nad tým, čo chcete počuť

Len vy rozhodujete o tom, čo si pustíte do svojich slúchadiel. A to doslova. Postará sa o to dvojica mikrofónov, ktoré dokážu detekovať okolitý ruch a funkcia aktívneho potlačenia hluku ich rovno eliminuje. Slúchadlá dokážu vytesniť až 98 % nežiaducich zvukov, takže sa môžete sústrediť len na to, čo potrebujete.

Vylaďte si audio podľa aktuálnej nálady

Upravujte si zvuk presne tak, ako ho chcete počuť v daný moment. Na slúchadlách Samsung Galaxy Buds2 máte k dispozícii až šesť nastavení ekvalizéra, ktoré vám pomôžu s dosiahnutím ideálneho zvukového podania.

Super ľahké slúchadlá, navrhnuté na mieru vašim ušiam

Zabudnite na tlačenie, či nepohodlný pocit pri nosení. Doposiaľ najľahšie slúchadlá od spoločnosti Samsung (každé váži len 5 g) sa vyznačujú komfortným tvarom a dokonale vytvarovaným dizajnom, ktorý padne vašim ušiam ako uliaty. A vďaka trom rozličným veľkostiam jemných silikónových nástavcov si ich tvar môžete maximálne prispôsobiť podľa potreby. S výberom toho najvhodnejšieho vám poradí šikovná aplikácia Galaxy Wearable.

Hudba vždy a všade

Počúvajte svoj playlist zas a znova. S dlhotrvajúcou batériou slúchadiel Galaxy Buds2 si môžete audio zážitky vychutnávať celých 5 hodín aj pri zapnutom aktívnom potlačení hluku. A pri plne nabitom puzdre vás obdarujú až 20-hodinovým časom prehrávania. Preto sú ako stvorené nielen na dlhé cesty, ale i momenty, kedy sa jednoducho potrebujete odpojiť z reálneho sveta a ponoriť sa do snových melódií.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 7.5 hod.

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Techbox roka 2021 Slúchadlá

Techbox roka 2021 Slúchadlá

3. miesto

4,7 / 5

11 recenzií Samsung Galaxy Buds2 biele bezdrôtové slúchadlá

96% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Róbert

14. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Super nemám čo vytknúť.


ANTON

6. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Ok zvuk.

Ivan

10. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaJozef

11. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


  • kvalitny zvuk
  • parovanie