Popis produktu

Pestrejší šport, farebnejší Galaxy Fit


Radosť zo športu

Stačí sa pozrieť na svoje zápästie a získate množstvo užitočných informácií o vašom tréningu či iných aktivitách. Fitnes náramok Galaxy Fit od spoločnosti Samsung sa vyznačujte farebným Full Color AMOLED displejom, na ktorom vyniknú všetky dôležité štatistiky vašich športových výkonov.

Ani nezbadáte, že ho máte 

Náramok od spoločnosti Samsung si zamilujete hneď pri prvom tréningu. Galaxy Fit sa vďaka svojmu ultraľahkému prevedeniu stane nenahraditeľným spoločníkom pri každom športovom výkone. 

Udrží s vami tempo 

Odteraz sa môžete absolútne ponoriť do trénovania a vašich obľúbených športových aktivít. Fitnes náramok Galaxy Fit od spoločnosti Samsung má dostatok energie na to, aby to všetko podrobne sledoval. Je totiž vybavený výkonnou batériou. A vy ste vďaka náramku vybavený na úžasné výkony!

Zvládne aj extrémne podmienky 

Voda, pot či prach náramku Galaxy Fit skutočne nevadia. Pýši sa totiž vojenským štandardom odolnosti a certifikáciou vodoodolnosti 5ATM, vďaka ktorým vás nebude nič limitovať. 

Kontroluje váš tep

Galaxy Fit určite prirastie k vášmu srdcu. No a na oplátku sa o vaše srdce bude fitnes náramok pozorne starať. Toto inteligentné zariadenie je totiž schopné neustále monitorovať váš tep. A keď v pokojnom stave zaznamená jeho atypické hodnoty, okamžite vás na to upozorní.

Náramok plný funkcií

Zvláda nielen robiť vám spoločnosť pri pohybových aktivitách, ale aj komunikovať s vašim okolím. Stačí náramok Galaxy Fit synchronizovať s vaším smartfónom a môžete odosielať prednastavené odpovede na vaše prichádzajúce správy. To však nie je všetko. Keď to budete potrebovať, náramok poskytne aj režim, pri ktorom vás nikto nebude vyrušiť. 

Bedlivo stráži každý váš krok 

Náramok Galaxy Fit sa síce vyznačuje kompaktnými rozmermi, no zvládne toho naozaj veľa. V spolupráci s aplikáciou Samsung Health vám ponúkne až 90 cvičení, z ktorých si môžete vybrať svoju desiatku favoritov, pri ktorých vás bude náramok monitorovať. A takisto si môžete zvoliť jednu preferovanú aktivitu, ktorou sa váš tréning automaticky začne. 

Jedinečná starostlivosť vo dne v noci 

Náramok meria vaše športové aktivity v priebehu celého dňa a navyše sa tiež postará o monitorovanie spánkového režimu. V štyroch fázach odpočinku sleduje pohyby vášho tela, takže sa ráno môžete tešiť na zaujímavé štatistiky. 

Povedzte nie stresu

Odolávať stresu je niekedy veľmi náročné. Našťastie je tu fitnes náramok Galaxy Fit, ktorý vám pomôže sa stresu zbaviť. Spoľahlivo monitoruje jeho hodnoty a keď zaznamená ich zvýšenie, ponúkne vám špeciálne dychové cvičenia, ktoré vám pomôžu upokojiť sa a stresu sa zbaviť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výdrž batérie: 7 Dni
Vodovzdornosť: vodeodolný
iFunkcie: senzor tepovej frekvencie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Áno
Nabíjanie z USB: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 18,3 mm
Výška: 11,3 mm
Hmotnosť: 24 g
Hĺbka: 44,6 mm
Farba remienku: strieborná

Funkcie

iGPS: Nie

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: Amoled

Operačný systém

Podporovaný OS: Tizen

Batérie

Výdrž batérie: 7 Dni

Ďalšie parametre

Typ nabíjania: dock
Vodovzdornosť: vodeodolný
Materiál remienku: silikón
iFunkcie: senzor tepovej frekvencie
Aktivita: beh

Ostatné

Kód produktu: SM-R370NZSAXSK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore