Popis produktu

Všetko dôležité na dosah ruky 

Náramok Galaxy Fit e sa pýši praktickým minimalistickým displejom, na ktorom máte tie najdôležitejšie informácie vždy poruke. Stačí otočiť zápästím a displej sa ihneď prebudí. Galaxy Fit e sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho tréningu. 

Ani nezbadáte, že ho máte

 Náramok od spoločnosti Samsung si zamilujete hneď pri prvom tréningu. Galaxy Fit e sa vďaka svojmu ultraľahkému prevedeniu stane nenahraditeľným spoločníkom pri každom športovom výkone. 

Udrží s vami tempo 

Pripraviť, pozor, štart! Či sa už chystáte na závod svojho života či na sobotný športový výlet, o batériu náramku sa rozhodne báť nemusíte. A navyše ostanete v kontakte so svojím okolím vďaka notifikáciám z vášho telefónu. 

Zvládne aj extrémne podmienky 

Voda, pot či prach náramku Galaxy Fit e skutočne nevadia. Pýši sa totiž vojenským štandardom odolnosti a certifikáciou vodotesnosti 5ATM, vďaka ktorým vás nebude nič limitovať.

Dôležité notifikácie priamo na displeji 

Náramok Galaxy Fit e vás bude vždy včas informovať o aktuálnom dianí. Vďaka ľahkému prepojeniu s vaším telefónom budete vedieť o nových správach, prichádzajúcich hovoroch a ďalších dôležitých notifikáciách

Bedlivo stráži každý váš krok 

Či už začnete s behom, chôdzou či dynamickým cvičením, inteligentný náramok automaticky rozozná danú aktivitu. V tom okamihu začne senzor Galaxy Fit e merať vašu tepovú frekvenciu a odošle dáta na váš smartfón cez aplikáciu Samsung Health. Prehľadné štatistiky športových výkonov vás budú motivovať ešte viac. 

Jedinečná starostlivosť vo dne v noci 

Náramok meria vaše športové aktivity v priebehu celého dňa a navyše sa tiež postará o monitorovanie spánkového režimu. V troch fázach odpočinku sleduje pohyby vášho tela, takže sa ráno môžete tešiť na zaujímavé štatistiky.

Variabilný ciferník, ktorý zaujme 

Napriek tomu, že je ultraľahký náramok Galaxy Fit e minimalistické zariadenie, zaujme nejedného okoloidúceho svojimi jednoduchými a elegantnými krivkami. A vďaka aplikácii Samsung Wearable môžete meniť ciferník displeja kedykoľvek si spomeniete. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výdrž batérie: 7 Dni
Vodovzdornosť: vodeodolný
iFunkcie: senzor tepovej frekvencie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 16,9 mm
Výška: 10,9 mm
Hmotnosť: 15 g
Hĺbka: 40 mm
Farba remienku: čierna

Funkcie

iGPS: Nie

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: PMOLED

Operačný systém

Podporovaný OS: Tizen

Batérie

Výdrž batérie: 7 Dni

Ďalšie parametre

Typ nabíjania: dock
Vodovzdornosť: vodeodolný
Materiál remienku: silikón
iFunkcie: senzor tepovej frekvencie
Aktivita: beh

Ostatné

Kód produktu: SM-R375NZKAXSK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore