Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na smartfóny Paušál na Istotu na smartfóny

  Nákupom na paušál získate so smartfónom aj balík služieb. Bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, poistenie, Helpdesk.

 • Lepenie fólií na displej Lepenie fólií na displej

  Odborným nalepením fólie ochránite displej vašeho smartfónu a tabletu pred poškodením. Fóliu vám nalepíme na počkanie v ktorejkoľvek predajni.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

Ďalší krok v evolúcii fotoaparátu

Zachytí kvalitné fotografie plné živých farieb bez ohľadu na okolité svetelné podmienky. Zábery v pohybe odfotí bez rozmazania. Zoznámte sa s revolučným fotoaparátom Galaxy S9+ s variabilnou clonouDuálny fotoaparát pracuje s dvomi hodnotami svetelnosti, ktoré sa automaticky prispôsobia vonkajším podmienkam. V tme sa clona fotoaparátu rozšíri tak, aby zachytila čo najviac svetla a počas jasného dňa sa zas automaticky zúži pre zachovanie ostrosti a plných farieb vašich záberov. Svetelnosť v hodnote f/1,5 je zárukou fotografií bez šumu z každej nočnej prechádzky.


 
Nový pohľad na vaše zážitky

Bežným okamihom života nevenujeme zvýšenú pozornosť. S Galaxy S9+ objavíte čaro tých najprchavejších momentov. Režim superspomaleného pohybu vám ukáže mihotanie motýlích krídel alebo neopakovateľné emócie na tvárach vašich priateľov v celkom novom svetle. Fotoaparát v superspomalenom režime dokáže zachytiť až 960 záberov za sekundu. Všetky na prvý pohľad všedné a pominuteľné okamihy tak s Galaxy S9+ premeníte na jedinečné príbehy. K videu celkom jednoducho pridáte svoju obľúbenú hudbu alebo ten najzaujímavejší záber použite ako pozadie uzamknutej obrazovky telefónu.


Zoznámte sa s rozšírenou realitou

Vytvorte si svoje virtuálne dvojča. Namierte na seba fotoaparát Galaxy S9+ presne tak, ako keby ste si išli urobiť selfie. A je to, vaše 3D alterego je na svete! O tom, či bude váš 3D avatar vašou vernou kópiou sa rozhodnete vy sami. Dokáže kopírovať vaše pohyby a emócie, ale farbu jeho vlasov či štýl oblečenia máte len vo svojich rukách. Avatara budete mať navyše k dispozícii aj vo vašich obľúbených aplikáciách v podobe animovaného emoji. So svojimi blízkymi tak začnete komunikovať úplne novým a navyše oveľa zábavnejším spôsobom.


 
Zvuk ako v kinosále

Objavte novú úroveň zvuku mobilných telefónov. Stereo reproduktory telefónu Galaxy S9+ v kombinácii s Dolby Atmos technológiou vám prinesú nielen vyššiu hlasitosť zvuku ale predovšetkým kvalitnejší audio zážitok. Reproduktory telefónu boli kalibrované spoločnosťou AKG a vašu obľúbenú hudbu tak môžete počúvať až 1,4krát hlasnejšie než na predchádzajúcich Galaxy smartfónoch. Dolby Atmos technológia premení sledovanie filmov na pohlcujúci zážitok bez ohľadu na to kde sa práve nachádzate. S Galaxy S9+ budete obklopený trojrozmerným audiom presne tak, ako v najmodernejších kinosálach.

Spoľahlivý poradca

Galaxy S9+ sa stane vašim skvelým spoločníkom pri spoznávaní sveta. Spolu s telefónom totiž získate aj inteligentného asistenta Bixby. Odteraz nebudete mať problém s cudzojazyčným menu v reštaurácii alebo s nič nehovoriacimi značkami na cestách. Bixby aktivujete spustením fotoaparátu, ktorý namierite na text v cudzom jazyku. Na displeji telefónu sa okamžite objaví želaný preklad. Zabudnite na online slovníky či spúšťamie špeciálnych aplikácií. A Bixby vám okrem zahraničných ciest rád pomôže aj v kancelárii - hravo si poradí aj s prekladom pracovných dokumentov.


 
Inteligentná identifikácia používateľa

Samsung Galaxy S9+ je vybavený systémom identifikácie vašej tváre, pri odomknutí telefónu je však doplnený ďalšou metódou - skenerom očnej dúhovky. Oba systémy využíva podľa okolitého prostredia a osvetlenia súčasne, presne tak, aby bola aktivácia vášho telefónu spoľahlivá a zároveň okamžitá. Okrem svojej dúhovky a tváre si môžete vybrať z ďalších spôsobov odomknutia telefónu. K dispozícii je čítačka odtlačkov prstov, ktorá je vďaka novému umiestneniu na zadnej strane telefónu vždy na dosah vašich prstov. Alebo svoj telefón odomknite klasickým PIN kódomheslom či nakreslením znaku.

Člen rozsiahlej rodiny

Smartfón Galaxy S9+ je najnovším prírastkom do rodiny inovatívnych produktov spoločnosti Samsung. Pokročilé technológie použité pri jeho vývoji sa neobmedzujú len na samostatný výkon, ale umožňujú aj jednoduchú spoluprácu s ďalšími zariadeniami. Pomocou Samsung účtu získate možnosť rýchlej synchronizácie obsahu naprieč rôzne zariadenia. Nezáleží na tom, čo na displeji svojho smartfónu sledujete alebo na čom pracujete. Vďaka bezproblémovej konektivite a spolupráci Samsung produktov si rovnaký obsah zobrazíte napríklad vo svojom tablete alebo na obrazovke telefónu.

Vyššia úroveň vizuálneho zážitku

Pri konštrukcii Samsung Galaxy S9+ bol ničím nerušený užívateľský zážitok našou absolútnou prioritou. Tento prístup sa zrkadlí nielen v ergonomickom dizajne smartfónu, ale tiež v jeho Infinity displeji. Ten zaberá 84,2 % prednej strany telefónu, vďaka čomu sledovaný obsah skutočne vynikne. Video a fotografie budú zobrazené v rozlíšení Quad HD+ a v rozsiahlom podaní s uhlopriečkou 6,2 palcov. Obrazovku dosahujúcu až za okraj telefónu dopĺňajú zmenšené rámiky, ktoré napriek svojej minimalistickej konštrukcii v sebe ukrývajú napríklad snímač očnej dúhovky.


 
Pripojte monitor, získate počítač

Mobilný telefón sa hodí na každodennú prácu, ktorá vyžaduje pohotovosť, rýchlosť a možnosť okamžitého použitia. Stolné počítače však na druhej strane poskytujú iné výhody, ako napríklad rozsiahlejšiu pracovnú plochu a pohodlnejšiu práca s textovými dokumentmi či jednoduchšie úpravy fotografií a videí. S Galaxy S9+ a dokovacou stanicou DeX Pad od spoločnosti Samsung sú tieto výhody spojené v praktickej kombinácii. Telefón stačí položiť na DeX Pad, zapojiť obrazovku a môžete pracovať presne tak, ako zo svojej kancelárie alebo pracovne.

Obsah balenia: telefón, cestovná nabíjačka, dátový kábel, stereofónny headset AKG, náhradné gumičky pre headset, nástroj na vyberanie SIM karty, USB konektor, Micro USB redukcia, užívateľská príručka

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 6,2 "
iOperačná pamäť RAM: 6 GB
iKapacita: 64 GB
Rozlíšenie displeja: Quad HD+

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 6,2 "
iTyp displeja: super Amoled
iRozlíšenie displeja (px): 2960x1440
Rozlíšenie displeja: Quad HD+

Konektivita

Verzia Bluetooth: 5.0
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
iNFC: Áno
Konektor: USB-C
i3,5 mm jack: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 8,5 mm
Výška: 158,1 mm
Dĺžka: 73,8 mm
Hmotnosť: 189 g

Operačný systém

Verzia operač.sys.: Android 8.0
iPoskytovaný OS: Android

Funkcie

iGPS: Áno
Bezdrôtové nabíjanie: Áno

Procesor

Typ procesora: Exynos
iFrekvencia procesora: 2,7 GHz
Verzia procesora: 9810 Octa
iPočet jadier procesora: 8

Mobilné siete

i4G / LTE: Áno
iPodpora Dual SIM: Áno
iTyp SIM karty: nano sim
5G: Nie

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 6 GB
iSlot pre pamäťovú kartu: Áno
Kompat.pamäť.karty: micro SD

Batérie

Kapacita batérie: 3500 mAh

Dátové úložisko

iKapacita: 64 GB

Fotoaparát

iPredný fotoaparát: Áno
Rozlíšenie hl.fotoaparátu: 12 mpx
Rozlíšenie pred.fotoaparátu: 8 mpx
iMax.počet snímok za sek.: 960 FPS
Duálna kamera: Zadná

Rádio

FM rádio: Nie

Video

iMax.rozlíš.videa: 3840x2160

Blesk

Vstavaný blesk: Áno
Typ blesku: LED

Ostatné

Kód produktu: SM-G965FZKDORX

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore