Samsung Galaxy SmartTag čierna

Zobraziť


,


Cena 29,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Snímač Samsung Galaxy SmartTag v elegantnom čiernom prevedení vám poslúži ako užitočná pomôcka. Vďaka tomuto zariadeniu už nič nestratíte. Vďaka sieti Galaxy Find Network ľahko nájdete to, čo ste stratili do 120 metrov, a to aj v režime offline. Dokonca môžete ovládať niektoré zariadenia doma iba klepnutím a aplikáciou SmartThings. Galaxy SmartTag je kompatibilný iba s telefónom Samsung Galaxy.

Skvelý pomocník

Samsung SmartTag je šikovný lokátor ktorí sa dá ľahko pripevniť ku kľúčom, taške alebo dokonca k rodinnému miláčikovi. Ak neviete stratenú vec nájsť, jednoducho klepnite na váš telefón Galaxy a zvonenie vás zavedie priamo k požadovanej veci

Režim offline

Ak sa vaša SmartTag nachádza mimo rozsahu a je offline, sieť Galaxy Find Network použije naskenované údaje a vyhľadá ich. Potom stačí jednoducho prechádzať históriou miest, a vašu SmartTag tak môžete jendoducho vystopovať.

Ďalšie využitie

Vďaka SmartTag je vaša inteligentná domácnosť (Smart Home) oveľa pohodlnejšia iba vďaka jednému kliknutiu. Stačí ak máte vašu SmartTag v pohodlí vášho domova. Lokátor SmartTag môže ovládať aj rôzne zariadenia vo vašej domácnosti, takže napríklad môžete rozsvietiť svetlá v domácnosti skôr, ako vstúpite dovnútra.

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Samsung Galaxy SmartTag čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

2. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Super, stačí prezvoním a hneď viem kde kľúče mam a naopak ešte lepšie. Telefón často niekam položím a potom hľadám. Takto ho prezvoním a viem