Samsung Galaxy Tab S4 LTE čierny

Verzia operač.sys.: Android 8.1, Typ procesora: Qualcomm, 4G / LTE: Áno, Typ displeja: super Amoled, Operačná pamäť RAM: 4 GB, Slot pre pamäťovú kartu: Áno, Rozlíšenie displeja (px): 2560x1600, Uhlopriečka: 10.5 " Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný tablet Samusung Galaxy Tab S4 LTE sa pýši elegantným prevedením čiernej farby. 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 835 s frekvenciou 2,35 GHz spolu s 4 GB operačnou pamäťou sú zárukou plynulého chodu. 10,5-palcový dotykový Super Amoled displej vám zobrazí obsah vo vysokom rozlíšení 2560x1600 obrazových bodov. Na ukladanie súborov je k dispozícii 64 GB interná pamäť, ktorú je možné navýšiť vložením pamäťovej karty microSD. Nechýba 8 Mpx predný a 13 Mpx zadný fotoaparát, 4 vstavané reproduktory s Dolby Atmos, podpora dotykového pera S Pen a rozhrania USB 3.1 (Type C), LTE 4G, Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 5.0. Operačným systémom je Android 8.0.

Výkon bez kompromisov

Vylepšený tablet Samsung Galaxy Tab S4 je maximálne prispôsobený vám a vášmu aktívnemu životnému štýlu. Je vybavený výkonným procesorom Qualcomm Snapdragon 835, ktorý sa v spolupráci s 4GB operačnou pamäťou postará o plynulý chod a bezproblémovú prevádzku. Na ukladanie vašich súborov, dát a aplikácií poslúži 64 GB interná pamäť, ktorej kapacitu je možné navýšiť vložením pamäťovej karty microSD do príslušného slotu. Tak sa vám zariadenie stane dokonalým spoločníkom pre neobmedzenú zábavu i náročnejší multitasking.

10,5 – palcový Super Amoled displej

Ponorte sa do zábavy s rozšírenou možnosťou zobrazenia, ktorú tablet ponúka. Zásluhou minimalizácie rámčeku a odstránenia loga a tlačidla Domov vám poskytne rozsiahlu plochu obrazovky s uhlopriečkou až 10,5 palcov. Vylepšený Super Amoled displej sprostredkuje obraz v skvelom rozlíšení 2560x1600 obrazových bodov, a tak vám umožní si vychutnať lepší vizuálny zážitok zo sledovania vášho obľúbeného obsahu. 

Nikdy nekončiaca zábava

S tabletom Galaxy Tab S4 si budete môcť vychutnať nikdy nekončiaci zážitok zo sledovania. Výkonná batéria tabletu disponuje vysokou kapacitou 7 300 mAh, ktorá zaručí výdrž pri prehrávaní až 16 hodín. V prípade vybitia batérie počas diváckeho maratónu, budete znova na sto percentách vďaka technológii rýchleho nabíjania už za 200 minút.

Pohlcujúci priestorový zvuk

Nechajte sa pohltiť výnimočným zvukom kalibrovaným odborník zo spoločnosti AKG. Zariadenie vám poskytne prostredníctvom 4 vstavaných reproduktorov výnimočne vyvážený zvuk, ktorý si vychutnáte tak pri práci ako aj zábave. Technológia Dolby Atmos sa zase postará o jedinečné podanie priestorového 3D zvuku, ktoré premení aj sledovanie filmu na realistický a nevšedný zážitok.

Precízne zabezpečenie

Zariadenie disponuje nie len technológiou rozpoznávania tváre, ale taktiež snímačom očnej dúhovky, takže k odomknutiu vášho tabletu teraz stačí len rýchly sken vašej tváre alebo očí. Bezpečnostné riešenie Samsung Knox vytvorené na úrovni čipu sa spustí pri zapnutí tabletu a pomocou niekoľkých úrovní zabezpečenia vám tablet umožní oddeliť súkromné a pracovné súbory. Spolu s funkciou Zabezpečená zložka tým ochránite vaše súbory a súkromie.

Premeňte tablet na počítač

Samsung Galaxy Tab S4 podporuje možnosti Samsung DeX, vďaka čomu získate efektivitu práce na stolnom počítači s výhodami kompaktného mobilného zariadenia. Pomocou voliteľného HDMI adaptéra sa pripojíte k externému monitoru, prostredníctvom technológie Bluetooth pripojíte kompatibilnú myš a klávesnicu a rázom vytvoríte pracovné prostredie stolného počítača. Takže budete môcť využívať klasický hlavný panel, pracovnú plochu s viacerými oknami a aj výhody štandardného ovládania perifériami.

Dotykové pero Pen S

Zapíšte si pomocou dotykového pera Pen S každú svoju myšlienku a nápad do tabletu skôr, než ho zabudnete. Vďaka jeho 0,7 mm tenkému hrotu bude písanie a kreslenie prirodzené a presné. So širokou ponukou možností Air Command budete môcť kresliť na fotografie a tvoriť vlastné animácie a tým ozvláštniť komunikáciu s priateľmi. Ponúkne taktiež možnosť prekladu slov a fráz jednoduchým gestom pera. Navyše si nemusíte robiť starosti s nabíjaním, pero totiž batériu nepotrebuje.

Nenahraditeľný pomocník

Upriamte sa na to podstatné a zvyšok prenechajte inteligentnému asistentovi Bixby. S týmto inovatívnym pomocníkom nastavíte spotrebiče v domácnosti, vyhľadáte potrebné informácie a uľahčíte život. Pomocou funkcie Bixby Vision identifikujete podniky či pamiatky alebo preložíte nápisy a menu. A to všetko jednoducho pomocou ikony pri spustení fotoaparátu.

Obsah balenia: tablet Samusung Galaxy Tab S4, dotykové pero S Pen, dátový kábel, adaptér
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Verzia operač.sys. Android 8.1
Typ procesora Qualcomm
4G / LTE Áno
Typ displeja super Amoled
Operačná pamäť RAM 4 GB
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Rozlíšenie displeja (px) 2560x1600
Uhlopriečka 10.5 "

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung Galaxy Tab S4 LTE čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené