Samsung Galaxy Tab S8 5G 128GB strieborný

  • Doprava zadarmo
  • 10 % späť na Nay Extra kartu
  • Akcia

Verzia operač.sys.: Android 12, Typ procesora: Qualcomm Snapdragon, Typ displeja: LTPS TFT, Operačná pamäť RAM: 8 GB, Slot pre pamäťovú kartu: Áno, Rozlíšenie displeja (px): 2560x1600, Uhlopriečka: 11 " Viac info


Cena 679,00 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 759,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 67,90 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 5G s 11" displejom, 2560x1600px, 128GB, 8000 mAh batériou a OS Android 12 využijete na hry aj prácu.

Prekvapí aj náročných

Zoznámte sa s výnimočným zariadením Galaxy Tab S8 od spoločnosti Samsung. Kompaktné telo, super tenký dizajn, špičková obrazovka, podpora 5G vo vybranej konfigurácii a magnetické S Pen zmenia váš doterajší pohľad na možnosti využitia tabletu. Nielenže pod povrchom ukrýva inovatívnu technológiu a množstvo praktických funkcií, ale vďaka svojmu ľahkému prevedeniu si ho môžete vziať skutočne kamkoľvek. Vyberte si z troch rôznych modelov a získajte dokonalú rovnováhu medzi časom na prácu i zábavu.

Dotykové pero S Pen

Zapisujte si poznámky na prednáške, upravujte fotografie alebo načrtnite nápad s priloženým perom S Pen. Pri dotyku s obrazovkou, za pomoci jemnej a najmä bleskovej odozvy, nadobudnete pocit ako pri skutočnom papieri. Navyše sa pero magneticky prichytí rovno k tabletu, čím šikovného pomocníka jednoduchým cvaknutím automaticky nabijete aj na ďalšie použitie.

Zaznamenajte všetko so Samsung Notes

Tvoríte umelecké dielo alebo len potrebujete zapísať svoje myšlienky? Odteraz už nemusíte zakaždým hľadať pero a papier. Aplikácia Samsung Notes vám poskytne všetko potrebné. Okrem toho, že prevedie váš rukopis na čitateľný text, dokážete v nej i kresliť s dokonalou presnosťou a dokonca, ak sa pomýlite a potrebujete niečo vymazať –⁠ stačí, keď hrot S Pen premeníte na gumu. Aké jednoduché!

Clip Studio Paint - nástroj každého umelca

Rozšírte svoje kreatívne obzory. Využite Galaxy Tab S8 ako biele plátno a spoločne s Clip Studio Paint vytvárajte všetko od animácií cez ilustrácie až po 3D modelácie. S prirodzeným pocitom štetca, ktorý presahuje rámec iných grafických programov, môžete prenášať svoje vízie do reality presne tak, ako ste si ich vysnívali. Clip Studio Paint disponuje perfektným setom nástrojov, takže sa nehanbite a podeľte sa o vaše výtvory aj v online komunite ďalších umelcov.

Získajte pozornosť, ktorú si zaslúžite

Trénujete doma? Oko kamery je sústredené len na vás – a to dokonca aj v prípade, keď sa hýbete. Už nebudete musieť neustále nastavovať vhodný uhol počas cvičenia, pretože inovatívna funkcia Auto Framing pracuje s objektívom nielen pri natáčaní videa, ale aj počas videohovoru. Keď sa k skupinovému telefonátu pridajú noví priatelia, predná kamera dokonca vie, že sa má automaticky oddialiť, aby zahrnula všetkých účastníkov.

Poriadok na obrazovke

Máte otvorené priveľké množstvo webových stránok alebo dokumentov? Nenechajte sa chytiť do pavučiny hektického pracovného života a urobte si poriadok za pomoci praktického riešenia Multi Window. Otvorením viacerých okien súčasne získate väčší prehľad, pričom v jednom okne môžete poslať e-mail, zatiaľ čo si prečítate článok na tom druhom. Jednoducho si prispôsobte pracovnú plochu podľa seba.

Prepojte viacero zariadení

Automatickou synchronizáciou získate prístup ku všetkým vašim Samsung zariadeniam, čo umožňuje medzi nimi ľubovoľne prepínať podľa vašej potreby. Máte svoj smartfón Galaxy v druhej miestnosti? Nevadí. Prostredníctvom Galaxy Tab S8 dokážete prijať telefonát aj pomocou tabletu. Chcete absolvovať svoj obľúbený seriálový maratón, ale sleduje vašu Samsung TV iný člen domácnosti? Nasaďte si štýlové slúchadla Galaxy Buds a využite na to tablet. Aplikácie budete mať k dispozícii vždy a všade.

Zábava v plnom prúde

Zažite fantastický ohňostroj farieb na bohatom displeji Galaxy Tab S8 . Živé detaily, vysoké rozlíšenie a jasný kontrast vám zakaždým prinesú kvalitný zážitok. Navyše, vstavané reproduktory s precízne vyváženými basmi poskytujú priestorový a pohlcujúci zvuk, na ktorý len tak nezabudnete. Pomyselnou čerešničkou na torte je perfektná kombinácia nízkej hmotnosti, kompaktných rozmerov a ľahkého spôsobu prenášania, čo vás poteší najmä počas rušného pracovného dňa.

Skutočná jazda pre náročný gaming

Výnimočný zážitok z hrania hier na tablete Galaxy Tab S8 doplní taktiež úžasný výkon procesora. Dokonale plynulá 120 Hz obnovovacia frekvencia zabezpečí hladký chod a udrží krok dokonca aj s náročnejšími hernými titulmi.

Moderná 5G sieť

Pripravte sa na plynulé prezeranie, bleskové sťahovanie, streamovanie, vlogovanie a nespútanú rýchlosť s podporou 5G siete. Aktuálny multimediálny obsah načíta bez nežiaduceho zasekávania obrazovky alebo kolísajúceho dátového prenosu, spôsobeného pomalým pripojením.

Prémiová ochrana v každom ohľade

Spoločnosť Samsung vybavila Galaxy Tab S8 doposiaľ najodolnejším hliníkovým rámom Armor Aluminium, ktorý váš tablet nekompromisne ochráni pred nevzhľadnými škrabancami, miernymi pádmi alebo inými bežnými nehodami. Navyše tenké telo zariadenia a nízka hmotnosť zaisťuje jednoduchý prenos, vďaka čomu vás bude sprevádzať kamkoľvek.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Verzia operač.sys. Android 12
Typ procesora Qualcomm Snapdragon
Typ displeja LTPS TFT
Operačná pamäť RAM 8 GB
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Rozlíšenie displeja (px) 2560x1600
Uhlopriečka 11 "

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung Galaxy Tab S8 5G 128GB strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené