Samsung Galaxy Watch4 40 mm čierne

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Smart hodinky, Amoled displej, Wear OS, Bluetooth: Áno, NFC: Áno, Vodeodolnosť: Áno, Kapacita: 16 GB, Počet dní výdrže batérie: 2, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, meranie tlaku, gyroskop, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, intervalový, tréning, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, záznam trasy, Integrovaný hudobný prehrávač: Áno, Bezdrôtové nabíjanie: Áno, Podporovaný OS: Android. Viac info

Farba


Cena 269,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 26,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart hodinky Samsung Galaxy Watch4 40 mm v čiernej farbe, 1,2" Super AMOLED dotykový displej s ochranným sklom Corning® Gorilla® Glass DX+, 396 × 396 px, 330 PPI, 2-jadrový procesor Exynos W920 (1,18 GHz), Wear OS, Bluetooth 6.0, Wi-Fi, NFC, GPS, GLONASS, mikrofón, reproduktor, vodeodolnosť do 50 m (5 ATM), certifikát IP68 a MIL-STD-810G, interná pamäť 16 GB, výdrž batérie 2 dni (247 mAh), senzor tepovej frekvencie, meranie EKG a krvného tlaku, okysličenie krvi (SpO2), barometer, Hallov senzor, svetelný senzor, geomagnetický senzor, senzor bioelektrickej impedancie pre meranie zloženia tela (BIA), gyroskop, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, intervalový tréning, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, záznam trasy, integrovaný hudobný prehrávač, bezdrôtové nabíjanie, nabíjanie z USB, kompatibilita s OS Android 6.0 (M OS) a vyšší, materiál hliník, nabíjací kábel a športový remienok v balení

Smart hodinky s dizajnovým telom a dušou športovca

Majte svoje zdravie a životný štýl plne pod kontrolou. Pomôže vám s tým váš nový osobný tréner, spánkový kouč a asistent pri meraní vašich telesných hodnôt – inteligentné hodinky Galaxy Watch4 od spoločnosti Samsung. Už na prvý pohľad vás zaujme minimalistický dizajn s ciferníkom, ktorý si môžete ľubovoľne prispôsobovať podľa príležitosti. A nepreberné množstvo užitočných funkcií a aplikácií vám pomôže vybudovať si zdravé návyky a dodržiavať disciplínu nielen pri vašich fyzických aktivitách.

Zistite presné rozloženie svalov vo svojom tele

Váha nie je jedinou mierkou vášho zdravia. Dôležité sú aj ďalšie ukazovatele – množstvo vody v organizme, pomer svalov k tuku a iné. Hodinky Galaxy Watch4 vám pomôžu s rýchlejším dosahovaním vašich fitness cieľov. Citlivý BioActive senzor v kombinácii s najrýchlejším čipom prinášajú do vášho života inovácie pre celkové zlepšenie vášho životného štýlu.

Motivačný program pre súťaživých

Radi si meriate sily s ostatnými? Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch4 teraz prichádzajú so zábavným motivačným programom, v ktorom môžete organizovať mini preteky s vašimi najbližšími a priateľmi. Súčasťou je bodový systém spolu s výhernými odznakmi. Navyše sa počas súťaže môžete hecovať aj živými správami, ktoré si vzájomne môžete posielať v reálnom čase.

Skórujte na každom kroku

Takmer žiadna športová aktivita neostane bez záznamu. Galaxy Watch4 totiž podporujú až 90 druhov cvičení a disponujú aj praktickým GPS, aby ste sa nikdy a nikde nestratili. Klasické funkcie smart hodiniek ako krokomer či počítanie kalórií sú samozrejmosťou. A to všetko v dokonalej kompatibilite s vaším telefónom, na ktorom si môžete následne porovnávať dáta a sledovať svoj progres.

Efektívny monitoring vášho srdca

Každá odchýlka od vášho pravidelného srdcového rytmu či abnormality v pulze počas pohybových aktivít sú ihneď zaznamenané. Citlivý BioActive senzor vyvinutý špeciálne pre inteligentné hodinky dokáže po prvotnej kalibrácii sledovať činnosť vášho srdca prostredníctvom EKG a merať váš aktuálny krvný tlak. Navyše sa všetky dáta zbierajú na jednom mieste, takže si ich môžete poľahky poslať na telefón a zdieľať svoje zdravotné výsledky so svojím trénerom alebo ošetrujúcim lekárom.

Dajú do poriadku aj váš spánkový režim

Regenerácia je pre dosiahnutie rastu a športových výkonov nenahraditeľná. Samsung Galaxy Watch4 myslia aj na to – obsahujú množstvo užitočných tipov a rád o kvalitnom spánku priamo od nadácie National Sleep Foundation, ktoré vás naučia naplánovať si svoj ideálny spánkový režim. Smart hodinky dokážu zmerať nielen vaše jednotlivé fázy počas spánku, ale aj mieru okysličenia krvi. A pre tých, čo bojujú s chrápaním – hodinky tiež rovnako pomôžu s jeho záznamom.

Krásne jednoliaty a čistý dizajn

Symetrický, hladký a striktne minimalistický vzhľad hodiniek Galaxy Watch4 nadchne každého estéta. Príjemne tenký rám Armor Aluminum je na pohľad nielen štýlový, ale aj odolný voči mechanickému poškodeniu. Či už budete využívať množstvo inovatívnych funkcií pri tréningoch, alebo si hodinky večer zoberiete do divadla, v oboch prípadoch sa maximálne prispôsobia vášmu imidžu. Využite pestrú ponuku rozličných remienkov, ktoré vždy perfektne doplnia váš outfit – od hybridného koženého až po športový.

Nové hodinky na každý deň

Samsung Galaxy Watch4 sa vám prispôsobia v každom momente. V rukách totiž máte fantastické možnosti, ako si výzor ciferníka naplno upraviť podľa vašich predstáv. Vyberajte si variabilné pozadie, zvoľte typ písma či preferovanú farebnosť. Zároveň sa môžete vyjadriť aj pomocou zábavných a vtipných emojis, zatiaľ čo animovaná grafika vyjadrí vaše momentálne aktivity – či to už bude beh alebo počúvanie vášho obľúbeného playlistu.

Wear OS prvý raz na hodinkách Samsung

Smart hodinky potrebujú smart riešenia. Preto sa spoločnosť Samsung rozhodla Galaxy Watch4 Classic osadiť operačným systémom Wear OS, ktorý vám umožní ľahký prístup k vašim obľúbeným aplikáciám, streamovaniu hudby či k masívnej knižnici nabitej športovými aplikáciami. A ďalšou výhodou je určite možnosť využivať platenie pomocou Google Pay, takže vaše smart hodinky vám skutočne zjednodušia život.

Digitálna peňaženka na vašom zápästí

Plaťte len jedným pohybom zápästia prostredníctvom systému bezkontaktných platieb Google Pay. Jednoducho dvakrát kliknite na príslušné tlačidlo hodiniek, priložte zápästie k platobnému terminálu a všetko je vyriešené. Týždenný nákup či rýchla večera s priateľmi tak bude uhradená vždy maximálne rýchlo a bezpečne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Áno
Funkcie záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, meranie tlaku, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Áno

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Samsung Galaxy Watch4 40 mm čierne

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Richard

9. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Slabá výdrž batérie