Popis produktu

Smart hodinky novej generácie 

Nechajte sa zlákať prémiovými Galaxy Watch Active od spoločnosti Samsung. Ich precízne prevedenie s dôrazom aj na tie najmenšie detaily vás očarí hneď na prvý pohľad. Dokonalý 1,1" Super AMOLED displej s nádherným rozlíšením a sýtymi farbami. Špičkové oblé tvarovanie a ultraľahké telo. Inteligentné funkcie a aplikácie, ktoré vám uľahčia život. Nekompromisná výdrž batérie i bezdrôtové nabíjanie. Objavte nový rozmer hodiniek, ktoré nemerajú len čas, ale sú oveľa viac - váš spoľahlivý partner, asistent i tréner v jednom

Ciferník na každú príležitosť 

Hodinky ako chameleón. Menia sa s vami i s vaším outfitom. Je jedno, na akú príležitosť sa pripravujete, hodinky na vašom zápästí meniť nemusíte. Naplno sa prispôsobia vášmu štýlu – či už potrebujete klasický vzhľad analógových hodiniek alebo moderný športový dizajn. Stačí, ak si vyberiete zo širokej ponuky motívov ciferníka, doplníte ho vhodným vymeniteľným remienkom a môžete bez obáv vyraziť za novými dobrodružstvami. 

Tikajú vo vašom rytme 

Spočítajú vám to. A budú vás motivovať. Galaxy Watch Active vám pomôžu prekonávať samých seba. Nezáleží na tom, či potrebujete ubehnúť viac kilometrov, preplávať viac dĺžok alebo do toho poriadne šliapnuť na bicykli. Hodinky budú vytrvalo monitorovať a vyhodnocovať všetky vaše úspechy. Detailne zaznamenajú spálené kalórie, pitný režim, dokonca aj počet vypitých káv. Rozoznajú až sedem druhov pohybových aktivít, takže môžete plynulo prejsť z behu do výskokov a vaše hodinky vyhotovia spoľahlivé štatistiky o celom vašom tréningu. Navyše sa pýšia certifikátom vodoodolnosti 5 ATM a vojenským štandardom odolnosti MIL-STD-810G. Aby toho nebolo málo, zabudovaná GPS navigácia sa postará o to, aby ste šli vždy tou správnou cestou.

Ovládnite stres

Meditujte. Pokojne aj uprostred rušného dňa. Hodinky totiž dokážu samé na základe merania vášho pulzu zistiť, či vaša hladina stresu neprevýšila normál. V prípade odchýlky vám Galaxy Watch Active navrhnú jedno z meditačných alebo dýchacích cvičení, ktoré vám pomôžu dostať sa opäť do pohody. 

Zdravie na prvom mieste 

Na svoje zdravie nemáme čas. Aplikácia Samsung Health, ktorá je súčasťou hodiniek, si ho však vždy nájde. Má k dispozícii množstvo nástrojov na meranie a vyhodnocovanie vašich stravovacích i pohybových návykov. Dokonca monitorujú aj cukor v krvi či vaša aktuálna hmotnosť. Okrem toho vás upozornia na zvýšený príjem kofeínu alebo nedostatočný pitný režim. Urobte niečo pre svoje zdravie a spoľahnite sa na svoje inteligentné hodinky.

Každé ráno je dobré ráno 

Ráno vás prebudia jemným vibrovaním na zápästí. V pohodlí postele si na Galaxy Watch Active môžete zobraziť kalendár a zistiť, čo vás v daný deň čaká. Vstávanie bude hneď príjemnejšie. A nielen vstávanie. Hodinky totiž sledujú aj kvalitu vášho spánku. Na základe analýzy štyroch spánkových fáz vám odporučia vhodný spánkový režim, ktorý sa postará o to, aby ste sa ráno budili maximálne odpočinutý a plný energie do nového dňa.

Pohodlné bezdrôtové nabíjanie 

Nabíjanie hodiniek je bezproblémové. A bezdrôtové. Stačí, ak ich položíte na nabíjačku alebo na svoj smartfón Galaxy S10 a pri plnej batérii vám vydržia aj neuveriteľných 45 hodín. To vrchovato stačí aj na jeden poriadny bežecký maratón či kratšiu služobnú cestu. 

Intuitívne dotykové ovládanie

 Malé, ale šikovné. Hodinky sa hravo a veľmi pohodlne ovládajú. Vďaka prehľadnému užívateľskému rozhraniu One UI sa v systéme Galaxy Watch Active ihneď zorientujete. Intuitívne ovládanie vám umožní poľahky odpovedať na všetky prichádzajúce správy, e-maily, počúvať svoj obľúbený playlist zo Spotify alebo naplánovať pracovné schôdzky. Získajte pomocníka, s ktorým budete mať všetky dôležité notifikácie priamo na zápästí a vždy na dosah.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iNFC: Áno
iFunkcie: krokomer, barometer, monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, gyroskop
Bezdrôtové nabíjanie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iBluetooth: Áno
iNFC: Áno
Nabíjanie z USB: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 39,5 mm
Výška: 39,5 mm
Hmotnosť: 25 g
Hĺbka: 10,5 mm
Farba remienku: čierna
Farba hodiniek: čierna

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Tizen
Podporovaný OS: iOS, Android

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: Amoled

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Dátové úložisko

iKapacita: 4 GB

Ďalšie parametre

Aktivita: cyklistika, beh, outdoor, lyžovanie, plávanie, veslovanie, golf, triatlon, fitness, turistika
iFunkcie: krokomer, barometer, monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, gyroskop
Typ nabíjania: dock
Vodovzdornosť: vodotesný
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ano

Batérie

Výdrž batérie: 2 Dni

Materiál

Materiál tela hodiniek: hliník

Funkcie

Bezdrôtové nabíjanie: Áno

Ostatné

Kód produktu: 8801643747848

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore