Samsung Gamepad XP5-X Plus čierny

Cena:
119,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Ovládač Samsung Moga XP5-X Plus Bluetooth v elegantnom čiernom prevedení prináša univerzálnosť súčasného aj budúceho hrania hier v mobilnom zariadení s Androidom operačným systémom to kdekoľvek a presne podľa vašich predstáv. Ovládač je možné použiť aj na tablete alebo PC. Hrajte hry pre Xbox z cloudu s dobre známym ovládačom v štýle Xbox. Ovládač v sebe zahŕňa aj odpojiteľný držiak na telefón, integrovanú nabíjaciu stanicu pre Android smarftóny a mapovateľné tlačidlá na rozšírené hranie mobilných alebo počítačových hier. Balenie samozrejme obsahuje aj káble na nabíjanie ale aj káble pre hranie hier na PC.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Interná nabíjacia stanica

Zažite vyšší výkon vďaka internej dobíjateľnej batérii s kapacitou 3000 mAh. Nabíjacia stanica predlžuje čas hrania alebo sa môže používať ako powerbanka na nabíjanie mobilného zariadenia s Androidom. Zahŕňa 30 cm dátový kábel USB na USB-C / MicroUSB určený na nabíjanie počas hrania alebo medzi jednotlivými hrami.

Úžasné hry vo vašom telefóne

Hry na telefónoch a tabletoch majú čoraz väčšie zastúpenie fanúšikov a aj preto prichádza nový ovládač Samsung XP5-X Plus. Hrajte viac ako 100 Xbox hier na kompatibilnom mobilnom telefóne alebo tablete z cloudu pomocou funkcie Game Pass Ultimate. Vychutnajte si hry ako Fortnite a Minecraft aj na vašom telefóne bez obmedzení. Ovládač je kompatibilný s Android zariadeniami.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Obsah balenia: Užívateľská príručka, USB-C kábel

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 180 mm
Výška: 174 mm
Hmotnosť: 489 g
Hĺbka: 84 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Užívateľská príručka, USB-C kábel

Ostatné

Kód produktu: GP-TPU020BDABQ

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore