Samsung Gear 360 (SM-C200NZWAXSK)

Zobraziť

Wi-Fi: Áno, GPS: Nie, Rozlíšenie: 30 mpx, Stabilizácia obrazu: digitálna, Odolné prevedenie: Áno Viac info

Popis produktu

Samsung Gear 360 predstavuje naozaj pokročilé zariadenie, s ktorým zaznamenáte nevídané snímky i videá v ohromnom rozlíšení. Fotografie z Vašich ciest, dovoleniek či výletov tak neberú úplne iný rozmer. S dvomi objektívmi, predným a zadným, vytvoríte 360° záber, ktorý bude vyzerať mimoriadne reálne. Samozrejme možno využiť aj každý samostatne. Manipulácia s ním je veľmi jednoduchá a intuitívna, preto z nej nemusíte mať žiadne obavy. So svetelnosťou F2.0 bude výsledok na skutočne vysokej úrovni. Svojimi malými rozmermi ho uschováte takmer kamkoľvek, vďaka čomu zaberá len minimum miesta či už v taške alebo batohu. S odolnosťou pred vodou a prachom je využiteľný pri mnohých dobrodružstvách. Okamžite sa tak stane neodmysliteľným spoločníkom na cestách či počas bežného dňa. Vyznačuje sa slotom pre pamäťové karty MisroSD do 256 GB.

Iný pohľad na svet

Zaznamenávanie všetkých postrehov z Vášho okolia povýšite na úplne inú úroveň. So Samsung Gear 360 prevediete Vašu spomienku do takej podoby ako nikdy predtým. Záznam pôsobí tak reálne, že budete mať pocit, že ste sa vrátili v čase. Teda späť na miesto, kde ste snímku vytvorili. Ide o naozaj pokročilé zariadenie, vďaka ktorému vzniknú nádherné a bezkonkurenčné záznamy.  

Duálny objektív

Horizontálne i vertikálne 180-stupňové snímanie sú v plnej réžii predného a zadného objektívu. Výsledkom tak bude 360-stupňové zorné pole a fotografia ohromných rozmerov. S rozlíšením 3840 x 1920 px pri videu a 25,9 Mpx pri snímkach môžete očakávať vysoko kvalitné zábery za každých okolností. 

Režim jedného objektívu

Samozrejme môžete využiť aj jeden objektív, pričom vytvoríte rovnako úchvatný, širokouhlý záber či už v podobe videozáznamu alebo fotografie. Voľba je už na Vás. 

Dizajn

Bezchybné spracovanie i nadčasový dizajn mu len pridávajú na hodnote. Samsung Gear 360 v bielom prevedení pôsobí mimoriadne elegantne. Okamžite si tak získa Vaše sympatie. Vďaka kompaktným rozmerom ho navyše môžete vziať so sebou takmer kamkoľvek. S odolnosťou pred vodou či prachom (IP53) bude skvelým spoločníkom či už na turistike, pri vode alebo iných Vašich dobrodružstvách. 

Používanie

Manipulácia s ním je skutočne veľmi jednoduchá, preto z nej nemusíte mať žiadne obavy. So svojim Galaxy telefónom ho jednoducho prepojíte pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth v priebehu krátkej chvíle. S režimom živého náhľadu si užívate natáčanie 360° videa. To môžete následne upravovať a strihať či okamžite zdielať na sociálnej sieti.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
GPS Nie
Rozlíšenie 30 mpx
Stabilizácia obrazu digitálna
Odolné prevedenie Áno

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Samsung Gear 360 (SM-C200NZWAXSK)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené