Samsung HW-B430 čierny


Soundbar, Farba čierna, 2.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 270 W, Subwoofer, Bluetooth, 0 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, flac, ogg, aac, Ekvalizér. Viac info


Cena 89,99 €

Zľava 31 % z predchádzajúcej ceny: 129,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

16×

95% Kvalita
Výborná

92.5% Hodnota za peniaze
Výborná

16 + nakupů

Zobraziť 16 recenzií

Popis produktu

Kompaktný 2.1 kanálový soundbar Samsung HW-B430 s bezdrôtovým subwooferom, výkonom 270 W, herným režimom, režimom vylepšenia hlasu a nočným režimom.

Pozdvihnite svoj zážitok na vyššiu úroveň s pohlcujúcimi basmi

Objavte hlbší, bohatší zvuk ako kedykoľvek predtým

Posuňte svoj zážitok z počúvania o stupeň vyššie vďaka subwooferu, ktorý je súčasťou balenia soundbaru. Zdôrazňuje basy, takže zvuk obsahuje neuveriteľne hlboké a zároveň jemné tóny. So soundbarom tak získate kvalitný zvuk ako v kine.

Herný režim

Pripojte konzolu a získajte úžasné zvukové efekty, aké očakávate, a to okamžite. Automatické nastavenie optimalizuje zvuk v závislosti od toho, ktorú hru hráte, a technológia potlačenia presluchov odstraňuje rušivé zvuky, takže počujete čisté audio zo správneho smeru, čo vám pomôže získať náskok v každej hre.

Nočný režim

Nočný režim sa postará o to, aby ste zbytočne nezobudili svoje deti. Zapnite ho a hlasitosť sa automaticky zníži, basy sa utlmia a stredový reproduktor sa mierne zvýrazní, aby boli dialógy ešte zreteľnejšie.

Zosilnenie hlasu

Niekedy je ťažké zachytiť, čo herci hovoria. Nastavte režim Zosilnenie hlasu (Voice Enhance) a optimalizujte ekvalizér tak, aby boli hlasové stopy zreteľné a dialógy vynikli.

Ovládač One Remote Control

Nepotrebujete niekoľko diaľkových ovládačov. Obsluhujte kľúčové funkcie soundbaru, ako sú zapínanie, hlasitosť, a dokonca aj zvukové efekty pomocou diaľkového ovládača k Samsung TV – priamo z televízora. (*Funkcie a dizajn diaľkového ovládania sa môžu líšiť v závislosti od modelu televízora a regiónu. *Kompatibilné s vybranými televízormi Samsung. Skontrolujte technické parametre televízora Samsung.)

Bluetooth TV pripojenie

Narúšal by kábel od soundbaru k televízoru váš interiér? Jednoducho použite Bluetooth a pripojte soundbar k televízoru Samsung bezdrôtovo. (*Overte si, prosím, či je váš televízor kompatibilný s technológiou Bluetooth.)

Kompatibilita s bezdrôtovým priestorovým zvukom

Súprava bezdrôtových zadných reproduktorov Wireless Rear Speaker Kit* vám umožní ľahko rozšíriť soundbar na systém priestorového zvuku a získať tak ešte lepší zážitok ako v kine. Spolu so soundbarom si môžete vychutnať zvuk Dolby Atmos na úplne novej úrovni. (*Súprava bezdrôtových zadných reproduktorov Samsung Wireless Rear Speaker Kit sa predáva samostatne. (SWA-9200S, SWA-9100S) **Modul bezdrôtového prijímača vyžaduje pre svoju funkciu napájací kábel a reproduktorové káble pre pripojenie k zadným reproduktorom. (SWA-9100S) ***SWA-9200S vyžaduje pre pripojenie k pravému zadnému reproduktoru napájacie káble a oba reproduktory sú prepojené káblami.)

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet kanálov 2.1
Výkon reproduktoru 270 W

Hodnotenie

4,8 / 5

16 recenzií Samsung HW-B430 čierny

95% Kvalita
Výborná

92.5% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Andrej

9. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaIvan

30. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Perfektný zvuk, bezproblémové pripojenie k TV Samsung.

Miroslav

4. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • kvalitný zvuk
  • rýchla insťalácia aj spárovanie s TV
  • nastaviteľné basy aj výšky

Viliam

7. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Nemá HDMI, ale na to čo som chcel úplne spostačuje.<br /> Dobrý zvuk