Samsung HW-C400 čierny


Soundbar, Farba čierna, 2.0 kanálový, Výkon reproduktoru: 40 W, Bluetooth, 0 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, NFC, Zvukové formáty: mp3, wav, flac, aac, Ekvalizér. Viac info


Cena 79,99 €

Zľava 43 % z predchádzajúcej ceny: 139,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,3 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Kompaktný 2-kanálový soundbar Samsung HW-C400 so zabudovaným wooferom ponúka trojdimenzionálny zvuk s výkonom 40 W, funkciu Surround Sound Expansion, rozhranie NFC či špeciálny nočný režim.

V rytme dokonalého priestorového ozvučenia

Fantastické priestorové ozvučenie s výraznými basmi 

Realistické zvukové detaily, zreteľné a jasné dialógy aj pri zníženej hlasitosti, hlboké a výrazné basy i podmanivý trojdimenzionálny zvuk, ktorý vás obklopí. Nechajte svojím domovom znieť soundbar HW-C400 so zabudovaným wooferom, ktorý je výsledkom dlhoročného vývoja zvukových inžinierov spoločnosti Samsung. Jeho tenké a minimalisticky tvarované telo sa vojde pod každý moderný televízor a krásne sa harmonicky zladí s vaším štýlovým interiérom. Funkcia Surround Sound Expansion vám ponúkne zážitky podobne silné, akoby ste sedeli rovno pred premietacím plátnom v multikine. A keď si budete chcieť pustiť svoj obľúbený playlist z mobilu, stačí ho k zariadeniu priložiť a môžete sa rovno pustiť do tanca. Krištáľovo čisté tóny, akustická bohatosť a drobné zvukové nuansy, aké ste predtým ani nezachytili, si vás okamžite získajú. 

Rozšírené zóny počúvania 

Všade okolo vás i nad vami. Presne tak budete vnímať priestorové ozvučenie s funkciou Surround Sound Expansion, ktorá vyžaruje zvukové prenosy všetkými smermi tak, aby ste pocítili skutočné vtiahnutie do deja na obrazovke. Rozšírené zóny vám ponúknu oveľa bohatšie zvukové spektrum pre ešte pestrejšie zážitky pri sledovaní audiovizuálneho obsahu. 

Hudba z mobilu ožije novým zvukom

Inovatívne rozhranie NFC vám umožňuje jednoduchým priblížením svojho smartfónu šikovne zrkadliť jeho audio obsah a prehrávať obľúbené piesne, podcasty či uložené audioknihy v prémiovom vyznení soundbaru Samsung. A to všetko bez zložitého nastavovania či pripojovania pre oveľa efektívnejšie počúvanie priamo z vášho mobilného zariadenia. 

Myslí na vaše okolie 

Aj soundbar môže byť ohľaduplný. Presvedčí vás o tom špeciálna funkcia Night Mode, ktorá po zapnutí výrazne zníži hlasitosť, predovšetkým však vykonáva kompresiu basov pre ničím nerušené sledovanie akčných filmov či divoké herné seansy v neskorých nočných hodinách. Aj pri redukovanej hlasitosti budete všetky dialógy počuť zreteľne, jasne a v čistom podaní bez toho, aby ste zbytočne rušili svojich najbližších pri odpočinku. 

Stačí vám jediný ovládač 

Hlasitosť, vypnutie či zapnutie, či dokonca zvukové efekty - všetko zvládnete riadiť prostredníctvom jediného ovládača One Remote. Vychutnajte si zábavu v pohodlí vášho domova s jednoduchým ovládaním a inteligentnými technológiami od spoločnosti Samsung. 

Obsah balenia: soundbar, diaľkový ovládač, batéria, návod na použitie

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet kanálov 2
Výkon reproduktoru 40 W

Návody a manuály

Hodnotenie

4,3 / 5

4 recenzie Samsung HW-C400 čierny

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ján

22. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Je to lepsie ako reprák na telke, ale subwoofer chyba.


Alexandra

21. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéCsaba

19. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéDagmar

18. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Cena
  • Veľkosť a výkonnosť

Všetko ok