Popis produktu

Perfektný doplnok pre lepší zvuk

Ideálny spoločník pre vašu TV. Odteraz si vychutnáte zvuk v celkom odlišnej podobe. Započúvajte sa do lepšieho a silnejšieho audia z kompaktného soundbaru.

Výrazné basy so vstavaným woofrom

Vychutnajte si ešte hlbšie basy bez nutnosti dokupovania separátneho wooferu. Soundbar je vybavený dvomi zabudovanými woofermi a zvukovým kanálom. Okrem hlbších basov tak získate aj viac miesta.

Prehrávajte svoju hudbu so vstavaným USB portom

Využite soundbar na ľahké počúvanie hudby v pohodlí vášho domova. Je vybavený integrovaným USB 2.0 portom, takže stačí zapojiť flash disk s obľúbenými skladbami a spustiť prehrávanie.

Obklopte sa zvukom

Funkcia Surround Sound Expansion rozširuje oblasť počúvania z oboch strán a súčasne prináša zvuk v skutočne vysokej kvalite. Odteraz si vychutnáte skvelý zvuk s pohlcujúcimi priestorovými efektmi.

Bezdrôtové prepojenie s TV

Soundbar prepojíte so Samsung TV jednoducho a bez zbytočnej spleti káblov prostredníctvom Bluetooth rozhrania. Svoj obľúbený obsah si vychutnáte v skutočne nepoznanej kvalite so zvukom, ktorý vás úplne pohltí. (Kompatibilné s vybranými televízormi Samsung podporujúcimi Bluetooth.)

Streamovanie hudby prostredníctvom Bluetooth

Prepojte svoj mobilný telefón so soundbar reproduktorom. Obľúbenú hudbu si užijete v tej najvyššej kvalite. Jednoducho a rýchlo prostredníctvom Bluetooth rozhrania. 

Len jeden diaľkový ovládač

Už viac nebudete tápať medzi množstvom ovládačov. Pre zapnutie TV, ovládanie hlasitosti či zvukových efektov alebo kľúčových funkcií soundbaru si vystačíte s jedným ovládačom. (Kompatibilné s vybranými Samsung TV.)

Aplikácia Samsung Audio Remote

Reproduktor soundbar dokážete ovládať aj pomocou smartfónu alebo tabletu vďaka aplikácii Samsung Audio Remote. Stačí ak obe zariadenia prepojíte cez Bluetooth. Len pomocou jedinej aplikácie tak získate prístup k najdôležitejším funkciám soundbaru aj praktický prehľad obľúbenej hudby. (Android je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc; Bluetooth je registrovaná ochranná známka spoločnosti Bluetooth SIG Inc.)

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
Zvukové formáty: flac
Počet kanálov: 2
iSubwoofer: Nie
iNFC: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Počet kanálov: 2

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Počet USB portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 64,1 cm
Výška: 6,5 cm
Hĺbka: 10,7 cm
Hmotnosť: 1,2 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: flac

Obsah balenia

Obsah balenia: diaľ. ovlad.,dr. na stenu

Zvuk

Audio dekódery: Dolby Digital
Frekvenčný rozsah (Hz): 55-20000

Reproduktory

iSubwoofer: Nie

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Ostatné

Kód produktu: HW-N300/EN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore