Samsung HW-Q700B čierny

Soundbar, Farba čierna, 3.1.2 kanálový, Výkon reproduktoru: 320 W, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 1 × HDMI port, 0 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD HR, DTS-HD Master Audio, DOLBY Atmos, DTS:X, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, flac, ogg, ALAC, aac, Ekvalizér. Viac info

4,7 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Výkonný soundbar Samsung HW-Q700B v čiernej farbe v konfigurácii 3.1.2 kanálov vás uchváti elegantným dizajnom a priestorovým zvukom s vysokou kvalitou a hutnými basmi s maximálnym výkonom 320 W.

Maximálne pohltenie zvukom

 • Wireless Dolby Atmos – Bezdrôtový Dolby Atmos pre televízory.

 • Skutočný 3.1.2-kanálový zvuk – Vnímajte zvuk zhora vďaka 2 kanálom smerujúcim nahor.

 • Q-Symphony – Televízor a soundbar v dokonalej harmónii.

 • SpaceFit Sound - Dokonale skalibrovaný zvuk pre váš priestor.

Wireless Dolby Atmos

Zvukové formáty Dolby Atmos vyladené podľa zariadenia sú teraz bezdrôtovo začlenené do zariadenia Samsung Soundbar. Zažite úchvatné audio vytvorené dokonalým 3D zvukom z obsahu Dolby Atmos a soundbarom Samsung – to všetko bez akýchkoľvek káblov. (Bezdrôtový prenos cez Wi-Fi Wireless Dolby Atmos funguje s (vybranými) televízormi Samsung z roku 2022.; Dolby Atmos a DTS:X platí pre všetky soundbary rady Q z roku 2022.; Vyžaduje sa zdrojový obsah Dolby Atmos a DTS:X.)

Skutočný 3.1.2-kanálový zvuk

Vďaka špeciálnym reproduktorom smerujúcim nahor získate pohlcujúci zvuk nad hlavou, ktorý vyvoláva dojem pohybu a zaisťuje strhujúcu zábavu. To sa skvele hodí k televízoru QLED a keď vás obklopí kompletné zvukové prostredie so skutočným 3.1.2-kanálovým zvukom, budete sa cítiť ako súčasť príbehu.

Q-Symphony

Soundbar sa synchronizuje s vaším televízorom Samsung a spoločne vytvárajú pohlcujúci zvuk. Zariadenie spája a posilňuje zvuk vychádzajúci ako z reproduktorov soundbaru, tak televízora, vďaka čomu vám môže dopriať úplne novú úroveň počúvania a akusticky vás vtiahnuť do deja. (Q-Symphony je kompatibilný s vybranými televízormi Samsung.; Funkcia nemusí byť kompatibilná so všetkými televízormi Samsung. Skontrolujte, prosím, špecifikácie produktu podľa modelu televízora.; Funkcia vyžaduje pripojenie k televízoru cez HDMI, optický kábel alebo Wi-Fi.)

SpaceFit Sound

Bezproblémová súhra medzi televízorom Samsung a soundbarom Samsung. Optimalizovaný zvuk zo soundbaru na základe analýzy spracovanej televízorom Samsung je čistý a pohlcujúci. (SpaceFit Sound je kompatibilný so Samsung QLED (Q70 a vyššie).)

Samsung Audio Lab

Testované a vyladené v kalifornskom zvukovom laboratóriu, kde zvukoví inžinieri využívajú pokročilé akustické technológie a počítačové modelovanie, aby pre vás zaistili dokonale vyvážený zvuk, ktorý zaplní celú miestnosť.

Použiteľnosť

 • Voice Assistant & Cast Services - Ovládajte svoj soundbar tak, ako chcete: vďaka integrovanej asistentke Alexa vždy ľahko nájdete, čo hľadáte, a to bez použitia rúk. Alebo streamujte hudbu priamo z mobilných zariadení. Stačí na zariadení Apple kliknúť na ikonu AirPlay. (Soundbar podporuje AirPlay 2 a vyžaduje systém iOS 11.4 alebo novší.; Dostupnosť tejto služby sa môže líšiť v závislosti od regiónu/poskytovateľa služieb/jazyka.)

 • Tap Sound - Pri počúvaní svojich obľúbených skladieb v telefóne jednoducho klepnite na soundbar. Ten rozpozná zariadenie, bez problémov sa pripojí a prehrá skladbu, ktorú ste počúvali. (Funkcia Tap Sound funguje cez Bluetooth a je kompatibilná s mobilnými zariadeniami Samsung s operačným systémom Android 8.1 a vyšším.)

 • Adaptívny zvuk - Soundbar analyzuje zvukový signál tak, aby automaticky poskytoval optimalizovaný zvuk podľa jednotlivých scén. Umožní vám jasne počuť hlasy aj pri nízkej hlasitosti, takže aj tiché dialógy sa perfektne prenesú priamo k vašim ušiam.

 • Herný režim Game Mode Pro - Pripravte sa na výkonný, pohlcujúci herný zážitok vďaka subwooferom, ktoré umocňujú scénu, a reproduktorom smerujúcim nahor, ktoré poskytujú neuveriteľný priestorový zvuk. Soundbar sa automaticky prepne do herného režimu, keď do herného režimu prepnete televízor. (Automatické prepnutie do herného režimu funguje iba v prípade, že sú k televízoru Samsung pripojené herné konzoly (cez Xbox One, PS4, Nintendo Switch).; Herné konzoly sa predávajú samostatne.; Kompatibilné zariadenia sa môžu líšiť.)

 • HDMI eARC - HDMI eARC prenáša cez televízor do soundbaru kvalitné a bezstratové formáty 3D priestorového zvuku, ako je Dolby Atmos, a to aj z pripojených herných konzol a prehrávačov UBD.

Dokonalá súhra s QLED

 • Ovládač One Remote Control - Ovládajte kľúčové funkcie soundbaru, ako sú zapínanie, hlasitosť a dokonca aj zvukové efekty pomocou diaľkového ovládača k Samsung TV. (Funkcie a dizajn diaľkového ovládania sa môžu líšiť v závislosti od modelu televízora a od regiónu.; Kompatibilné s vybranými televízormi Samsung.; Skontrolujte prosím technické parametre televízora Samsung.)

 • Bezdrôtové pripojenie k TV - Synchronizujte svoj soundbar so svojím televízorom bez akýchkoľvek káblov alebo pripájania. Vyberte si medzi Wi-Fi alebo Bluetooth a prepojte zariadenia v niekoľkých jednoduchých krokoch, aby ste si sledovanie TV ešte viac užili vďaka špičkovému zvuku zo soundbaru. (Overte prosím, či je váš televízor kompatibilný s Wi-Fi/Bluetooth.)

Kompatibilita s bezdrôtovým priestorovým zvukom

Súprava bezdrôtových zadných reproduktorov Wireless Rear Speaker Kit vám umožní ľahko rozšíriť soundbar na systém priestorového zvuku a získať tak ešte lepší zážitok. Spolu so soundbarom si môžete vychutnať zvuk Dolby Atmos na vysokej úrovni. (Sada bezdrôtových zadných reproduktorov sa predáva samostatne (SWA-9500S).; Sada vyžaduje napájacie káble na pripojenie k pravému a ľavému zadnému reproduktoru.)

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 3.1
Výkon reproduktoru 320 W

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

3 recenzie Samsung HW-Q700B čierny

86.7% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jozef

4. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VynikajúcaMartin

2. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze DobráGabriela

25. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Bezdrotove

Kvalitne