Samsung HW-Q800C čierny


Soundbar, Farba čierna, 5.1.2 kanálový, Výkon reproduktoru: 360 W, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilný s Amazon Alexa, 2 × HDMI port, 0 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: mp3, wav, flac, ogg, ALAC, aac, Ekvalizér. Viac info


Cena 549,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 55,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

75% Kvalita
Dobrá

80% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Výkonný soundbar Samsung HW-Q800C s bezdrôtovým subwooferom vás ohromí 5.1.2-kanálovým zvukom, dohora smerujúcimi reproduktormi, podporou technológie Q-Symphony či funkciami Dolby Atmos a DTS:X.

Kvalitné audio do každej domácnosti

V ústrety epickému priestorovému zvuku 

Pozdvihnite zážitok z počúvania obľúbenej hudby, sledovania obsahu na vašej TV alebo si užite parádnu atmosféru pri pobyte vo virtuálnych svetoch. O skvelé zvukové podanie pri týchto a všetkých ďalších činnostiach sa postará elegantný prémiový soundbar Samsung Q800C, ktorý môžeme bez okolkov označiť za vlajkovú loď tohto výrobcu. Ohromí vás 5.1.2-kanálovým zvukom, dohora smerujúcimi reproduktormi, algoritmami zabraňujúcimi lámaniu zvukových vĺn, a dômyselnou spoluprácou s reproduktormi vášho televízora Samsung vďaka podpore technológie Q-Symphony. Výnimočné zvukové detaily následne zvládne zachytiť funkciami Dolby Atmos a DTS:X, prinášajúcimi majestátny priestorový zvuk, ktorý vás obklopí a prenesie do sveta za obrazovkou. 

Sila 5.1.2-kanálového zvuku 

Z bočných strán, zhora i spredu – konfigurácia kanálov 5.1.2 sa postará o všestranné prúdenie zvuku tak, aby dokázal rovnomerne naplniť celý váš obývací priestor. S podporou výkonného subwoofera dostanete maximálne precízne ozvučenie sledovaných filmov, seriálov či hier. Zvukové efekty budú totiž svišťať tak blízko vašich uší, že si budete pripadať ako súčasť každej prebiehajúcej scény. 

Rozohrá symfóniu pohlcujúcich tónov 

Pretože dve hrajúce zariadenia sú lepšie než jedno! Soundbar Q800C využíva jedinečnú technológiu Q-Symphony, ktorá poskytne možnosť využiť reproduktory kompatibilných Samsung TV na to, aby priniesol ohromujúci priestorový zvuk, smerujúci k vašim ušiam zhora, zo strán a spredu. Celkový zážitok z akéhokoľvek sledovaného obsahu alebo gamingu tak bude absolútne pohlcujúci. 

Úžasný zvuk z akejkoľvek pozície 

Nedovoľte, aby akustické prekážky v miestnosti zhatili zdĺhavo vyberané umiestnenie vašich reproduktorov. Technológia SpaceFit Sound Pro dôkladnou analýzou členitosti priestoru spája zvýšenú čistotu a pohlcujúci zvuk s optimalizovanými basovými tónmi subwoofera a poskytne zážitok, vytvorený priamo vám na mieru. 

Hudba z telefónu jediným pohybom 

Užite si obľúbenú hudbu, videá či obsah sociálnych sietí z vášho smartfónu s priestorovým zvukovým sprievodom. Jednoducho telefón priblížte k telu soundbaru a bezdrôtová technológia NFC ich okamžite spáruje. Takto budete môcť využívať šikovné zrkadlenie obsahu vášho smartfónu bez zbytočného zdĺhavého nastavovania. 

Gaming s parádnym ozvučením 

Dobrá hra vyžaduje výkonné audio. Soundbar Samsung Q800C sa po pripojení k TV automaticky prepne do pokročilého herného režimu, takže nebudete strácať čas zdĺhavým nastavovaním. Zvuková kulisa bude vďaka silným subwooferom a systému rôznych uhlov vyžarovania dokonale priestorová, takže vám pomôže hlbšie sa ponoriť do hry a víťaziť na každej úrovni. 

Vždy precízne audio 

Ani po pripojení externých zariadení, ako sú DVD prehrávač alebo herná konzola, neprídete o kvalitné ozvučenie. Vďaka praktickému rozhraniu HDMI eARC sa vždy rozoznie iba prvotriedne audio. 

Stačí vám jediný ovládač 

Hlasitosť, vypnutie či zapnutie, či dokonca zvukové efekty - všetko zvládnete riadiť prostredníctvom jediného ovládača One Remote. Vychutnajte si zábavu v pohodlí vášho domova s jednoduchým ovládaním a inteligentnými technológiami od spoločnosti Samsung. 

Obsah balenia: soundbar, bezdrôtový subwoofer, diaľkový ovládač, batéria, držiak soundbaru na stenu, HDMI kábel, návod na použitie

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Počet kanálov 5.1
Výkon reproduktoru 360 W

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

4 recenzie Samsung HW-Q800C čierny

75% Kvalita
Dobrá

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Iveta

20. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Vyborny basový zvuk
  • Manual v papierovej forme nič moc,je lepšie si ho pozriet na stranke vyrobcu.

Adam

20. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • dobrý zvuk
  • nemá

S soundbarom som veľmi spokojný odporúčam


Milan

8. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáLukáš

10. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Priemerná

Hodnota za peniaze Dobrá