Samsung HW-Q930C čierny


Soundbar, Farba čierna, 9.1.4 kanálový, Výkon reproduktoru: 540 W, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilný s Amazon Alexa, 2 × HDMI port, 0 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: mp3, wav, flac, ogg, ALAC, aac, Ekvalizér. Viac info


Cena 699,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 799,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 14,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 70,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný soundbar Samsung HW-Q930C s bezdrôtovým subwooferom a dvojicou zadných reproduktorov v konfigurácii 9.1.4 kanálov vás uchváti elegantným dizajnom a pohlcujúcim priestorovým zvukom.

Fantastický priestorový zvuk novej generácie

V ústrety epickému priestorovému zvuku 

Pozdvihnite zážitok z počúvania obľúbenej hudby, sledovania obsahu na vašej TV alebo si užite parádnu atmosféru pri pobyte vo virtuálnych svetoch. O skvelé zvukové podanie pri týchto a všetkých ďalších činnostiach sa postará elegantný prémiový soundbar Samsung Q930C, ktorý môžeme bez okolkov označiť za vlajkovú loď tohto výrobcu. Ohromí vás 9.1.4-kanálovým zvukom, dohora smerujúcimi reproduktormi, algoritmami zabraňujúcimi lámaniu zvukových vĺn, a dômyselnou spoluprácou s reproduktormi vášho televízora Samsung vďaka podpore technológie Q-Symphony. Výnimočné zvukové detaily následne zvládne zachytiť funkciami Dolby Atmos a DTS:X, prinášajúcimi majestátny priestorový zvuk, ktorý vás obklopí a prenesie do sveta za obrazovkou. 

Podmanivé 3D ozvučenie 

Ponorte sa do bohatých tónov hudobného sprievodu dramatických scén či divokých zvukových efektov pri gamingu, ktoré budete cítiť doslova na svojej koži. Každý pohyb na obrazovke budete počuť v tom najprecíznejšom vyznení vďaka konfigurácii 9.1.4-kanálového priestorového zvuku s dokonalo prenikavým rozptylom. Deväť predných kanálov, štyri s vyžarovaním nahor a jeden výkonný subwoofer tvoria dokonale zohranú profesionálnu aparatúru na prenos aj tých najmenších zvukových nuáns. Premeňte svoju obývaciu izbu na moderné multikino a užite si ešte viac zábavy z pohodlia vašej pohovky. 

Rozohrá symfóniu pohlcujúcich tónov 

Pretože dve hrajúce zariadenia sú lepšie než jedno! Soundbar Q930C využíva jedinečnú technológiu Q-Symphony, ktorá poskytne možnosť využiť reproduktory kompatibilných Samsung TV na to, aby priniesol ohromujúci priestorový zvuk, smerujúci k vašim ušiam zhora, zo strán a spredu. Celkový zážitok z akéhokoľvek sledovaného obsahu alebo gamingu tak bude absolútne pohlcujúci. 

Úžasný zvuk z akejkoľvek pozície 

Nedovoľte, aby akustické prekážky v miestnosti zhatili zdĺhavo vyberané umiestnenie vašich reproduktorov. Technológia SpaceFit Sound Pro dôkladnou analýzou členitosti priestoru spája zvýšenú čistotu a pohlcujúci zvuk s optimalizovanými basovými tónmi subwoofera a poskytne zážitok, vytvorený priamo vám na mieru. 

Všestranne pohlcujúci zážitok 

Spomínate si na dobu, kedy ste museli ladiť miesto pred televízorom, aby k vám doľahol čo možno najlepší zvukový prejav? S tým je koniec. Vďaka bezdrôtovým reproduktorom hrajúcim smerom nahor sa k vašim ušiam jednotlivé tóny dostanú vždy tak, aby vytvorili uhrančivý priestorový zážitok, porovnateľný s kvalitou aparatúry kinosály. 

Hudba z telefónu jediným pohybom 

Užite si obľúbenú hudbu, videá či obsah sociálnych sietí z vášho smartfónu s priestorovým zvukovým sprievodom. Jednoducho telefón priblížte k telu soundbaru a bezdrôtová technológia NFC ich okamžite spáruje. Takto budete môcť využívať šikovné zrkadlenie obsahu vášho smartfónu bez zbytočného zdĺhavého nastavovania. 

Gaming s parádnym ozvučením 

Dobrá hra vyžaduje výkonné audio. Soundbar Samsung Q930C sa po pripojení k TV automaticky prepne do pokročilého herného režimu, takže nebudete strácať čas zdĺhavým nastavovaním. Zvuková kulisa bude vďaka silným subwooferom a systému rôznych uhlov vyžarovania dokonale priestorová, takže vám pomôže hlbšie sa ponoriť do hry a víťaziť na každej úrovni. 

Vždy precízne audio 

Ani po pripojení externých zariadení, ako sú DVD prehrávač alebo herná konzola, neprídete o kvalitné ozvučenie. Vďaka praktickému rozhraniu HDMI eARC sa vždy rozoznie iba prvotriedne audio. 

Stačí vám jediný ovládač 

Hlasitosť, vypnutie či zapnutie, či dokonca zvukové efekty - všetko zvládnete riadiť prostredníctvom jediného ovládača One Remote. Vychutnajte si zábavu v pohodlí vášho domova s jednoduchým ovládaním a inteligentnými technológiami od spoločnosti Samsung. 

Obsah balenia: soundbar, bezdrôtový subwoofer, zadné bezdrôtové prídavné reproduktory, diaľkový ovládač, batéria, držiak soundbaru na stenu, HDMI kábel, návod na použitie

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Počet kanálov 9.1
Výkon reproduktoru 540 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung HW-Q930C čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami