Samsung HW-Q950T/EN čierny

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Dostupné rozbalené kusy ihneď v 4 predajniach

Cena:
1 399,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 27,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Špičkový soundbar Samsung HW-Q950T/EN v elegantnom čiernom prevedení v konfigurácii 9.1.4 vyplní miestnosť dokonale vyváženým zvukom s fantastickým výkonom 546 W. Výnimočné basy so skutočnou hĺbkou si užijete prostredníctvom bezdrôtového subwooferu, ktorý pohodlne umiestnite na akékoľvek miesto. Technológie Dolby Atmos a DTS: X umožnia počuť každý zreteľný zvuk, ktorý prúdi okolo vás aj nad vami, rovnako ako v reálnom živote a technológia Q-Symphony (synchronizácia reproduktorov zvukového panela s reproduktormi kompatibilného televízora Samsung) vytvorí vo vašej obývačke podmanivý zvuk a poskytne vám fascinujúcu úroveň akustického zážitku. Funkcia Adaptívneho zvuku vám umožní zreteľne počuť dialógy aj pri nízkej hlasitosti a s Herným režimom Pro si vychutnáte pohlcujúci herný zážitok. Konektivitu zabezpečuje Bluetooth, čiže pripojenie iných zariadení bez použitia káblov (napr. smartfón, tablet) nebude žiadnym problémom.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Reproduktorový panel SONY HTST5000.CEL ponúka skvelý trojrozmerný zvuk, s ktorým si doma doprajete zvukový zážitok ako v kine. Technológia Dolby Atmos spolu s 7.1.2. kanálovými reproduktormi prinesú vašim ušiam dokonale čistý zvuk, bez šumu, rušení či omeškania. Využíva digitálny zosilovač S-Master HX pre čistú kvalitu zvuku. Špičkovo znejúcu hudbu jedným krokom prinesie technológia ClearAudio+. Ponúka bezdrôtové pripojenie Bluetooth a Wi-Fi. Množstvo zabudovaných funkcií pre zvuk aj obraz. K dispozícii je množstvo obrazových a zvukových portov, či sieťové rozhranie LAN.

Základné parametre

  • Počet HDMI portov: 4
  • Počet kanálov: 7
  • Výkon reproduktoru: 800 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Perfektná súhra s QLED

Samsung Audio Lab

Testovaný a vyladený v kalifornskom zvukovom laboratóriu, kde zvukoví inžinieri svetovej úrovne využívajú pokročilé akustické technológie a moderné počítačové modelovanie, aby pre vás zaistili dokonale vyvážený zvuk, ktorý zaplní celú miestnosť.

Vtiahne vás svojím podmanivým zvukom

Soundbar má 9 kanálov, 1 subwoofer kanál a 4 horné kanály – spoločne vás obklopia zvukom. Vďaka pridaným širokým reproduktorom umiestneným v oboch rohoch soundbaru vyplní zvuk priestor medzi vami a zadnými reproduktormi, aby ešte vylepšil váš zážitok z priestorového audia – skvele tak dopĺňa vašu QLED TV.

Zvuk, ktorý vás vtiahne do scény

Pridanie vertikálneho prvku soundbaru vytvára pôsobivé 3D audio. Bezdrôtové zadné reproduktory s horným vyžarovaním odrážajú zvuk od stropu na dosiahnutie dychberúceho vrchného audia – vďaka tomu si môžete užívať kino zážitky priamo u vás doma.

Vylepšený zvuk zo všetkých smerov

Objavte hĺbku zvuku s Dolby Atmos a DTS: X. Tieto dve technológie vám umožnia počuť, ako každý zvuk prepláva okolo vás a nad vami rovnako, ako by ste to počuli v skutočnom svete.

Q Soundbar a TV, dokonalá harmónia

Soundbar Q950T sa synchronizuje s vaším televízorom Samsung a spoločne vytvárajú pohlcujúci zvuk. Zariadenie spája a posilňuje zvuk vychádzajúci ako z reproduktorov soundbaru, tak televízora, vďaka čomu vám môže dopriať úplne novú úroveň počúvania a akusticky vás vtiahnuť do deja.

Audio optimalizované na každú scénu

Soundbar Samsung automaticky analyzuje a optimalizuje prehrávaný zvuk podľa práve sledovaného záberu. Technológia adaptívneho audia vám tak zaistí úplne zrozumiteľnú dialógovú stopu aj pri nízkej hlasitosti.

Game Mode Pro

Doprajte si úchvatný herný zážitok s jedinečnou kombináciou subwooferov a horných reproduktorov, ktoré poskytnú pohlcujúci priestorový zvuk obľúbeným hrám. Po zapojení k Samsung TV sa soundbar navyše sám vie prepnúť do herného režimu, takže sa môžete sústrediť len na hranie a nemusíte sa zdržiavať jeho nastavovaním.

Posilnené pripojenie zvuku

Vďaka rozhraniu HDMI eARC si môžete dopriať kvalitný, bezstratový zvuk, a to aj pri pripojení k iným zariadeniam prostredníctvom televízora, ako sú Blu-ray prehrávače alebo herné konzoly.

Pripojte, počúvajte, bavte sa

  • Wi-Fi pripojenie k TV - Chcete si užiť vaše obľúbené seriály alebo hudbu? Stačí pripojiť vašu TV k soundbaru pomocou Wi-Fi pripojenia a vychutnať si čisté a ostré soundbar audio.

  • Bluetooth pripojenie k TV - Jednoducho použite Bluetooth na pripojenie soundbaru k vašej TV a okamžite si užívajte svoj obľúbený obsah.

Dokonalý zážitok s HDR 10+

Zažite pri sledovaní HDR 10+ obsahu tie správne pocity zo zvuku. Keď k soundbaru pripojíte iné zariadenia prehrávajúce obsah v HDR 10+, budete si môcť užiť bezstratový, vyvážený zvuk, ktorý bude ladiť s detailným obrazom.

Ovládač One Remote Control

Nepotrebujete viac diaľkových ovládačov. Ovládajte hlavné funkcie soundbaru, ako sú zapnutie a vypnutie, hlasitosť, alebo dokonca zvukové efekty, pomocou ovládača k televízoru Samsung – a to priamo cez televízor.

Funkcia Tap Sound

Pre chvíle, kedy si chcete užiť vašu hudbu na novej úrovni. Keď počúvate vašu obľúbenú hudbu na telefóne, stačí sa jednoducho dotknúť soundbaru. Soundbar zavibruje pri rozpoznaní zariadenia, ihneď sa pripojí a začne prehrávať pesničku, ktorú ste počúvali – ale v neuveriteľnom soundbar audio podaní.

Textília od spoločnosti Kvadrat

Systém s výnimočným zvukom a dizajnom, ktorému sa len tak niečo nevyrovná. Celistvé telo soundbaru a sprievodné reproduktory sú zvýraznené pomocou nadčasovej textílie od spoločnosti Kvadrat, ktorá dotiahne vizuálnu stránku soundbaru na vyššiu úroveň. Dokonalý zážitok, ktorý sa hodí do každej domácnosti.

Aplikácia SmartThings

Pozdvihnite prepojenú domácnosť na ďalšiu úroveň. Aplikácia SmartThings vám umožní pridať reproduktory do vašej siete, vďaka čomu získate väčšiu kontrolu nad prehrávaním audia vo svojej smart domácnosti.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iPočet HDMI portov: 2
Počet kanálov: 9,1
Výkon reproduktoru: 546 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Počet kanálov: 9,1

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 2
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 123,2 cm
Výška: 6,9 cm
Hĺbka: 13,8 cm
Hmotnosť: 19 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: ogg, flac, wav, ALAC, aac, wma, mp3

Obsah balenia

Obsah balenia: subw,bezdr.zad.rep,DO,bat,HDMI káb,držiak

Zvuk

Audio dekódery: DTS Digital surround, DTS:X, DOLBY Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus
Výkon reproduktoru: 546 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Nie

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa

Ostatné

Kód produktu: HW-Q950T/EN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore